magdziara
Czerwcowa mama'08
Aniaw23 no widzisz..a chciał grubsze...ale jaja..trzeba pewnie zrobić z 1 porcji i pół..ale to sie z czasem sprawdzi i znajdziemy złoty środek
Dziewczynki ratujcie..juz kilka dni temu wstałam z pogryzioną noga bo spałam w samych majtasach a nogę wystawiałam z łóżka( to było u teściów) Stwierdziłam, że pewnie jakiś komar się obudził i mnie zaatakował...wczoraj wstałam rano po nocy we własnym domu dwa razy bardzoiej zgryziona i Olek też...
Myslałam w pierwszej chwili, że to może ospa bo panuje u Olka ale już przechodziliśmy( chociaż mówią, że dwa razy tez można) a z resztą ospa by nie była tylko na nogach.
Czy to możliwe, że np przynieśliśmy do domu pchły od psa teściów!!! Jestem załamana mooje nogi wyglądają jak po jakimś trądzie - W XXI wieku
Dodam, że najpierw miejcs lekko mnie swędzi potemn wyskakuje taka grudka a dalej wiadomo..pewnie przez sen rozdrapuję. Jak myslicie co to???Lecę o 10 do zoologoicznego po taki puder na dywany i łóżka ...bo normalnie strach mysleć co będzie dalej

Dziewczynki ratujcie..juz kilka dni temu wstałam z pogryzioną noga bo spałam w samych majtasach a nogę wystawiałam z łóżka( to było u teściów) Stwierdziłam, że pewnie jakiś komar się obudził i mnie zaatakował...wczoraj wstałam rano po nocy we własnym domu dwa razy bardzoiej zgryziona i Olek też...
Myslałam w pierwszej chwili, że to może ospa bo panuje u Olka ale już przechodziliśmy( chociaż mówią, że dwa razy tez można) a z resztą ospa by nie była tylko na nogach.
Czy to możliwe, że np przynieśliśmy do domu pchły od psa teściów!!! Jestem załamana mooje nogi wyglądają jak po jakimś trądzie - W XXI wieku
Dodam, że najpierw miejcs lekko mnie swędzi potemn wyskakuje taka grudka a dalej wiadomo..pewnie przez sen rozdrapuję. Jak myslicie co to???Lecę o 10 do zoologoicznego po taki puder na dywany i łóżka ...bo normalnie strach mysleć co będzie dalej
Ja też dzisiaj od rana tylko rozmyślam co kupic jeszcze do tego szpitala, czy wystarczy co mam itd, Po weekendzie majowym jade do Manufy i kupuje juz wszystko i pakuje w torbę bo róznie to moze byc hihi 