Aniknulka
Czerwcowa mama'08
Oj dziewczynki to Wy lubicie duże samochody
, ale to dobrze bo bezpieczniejsze:-)
My mamy stare Audi z 1990 roku ale najważniejsze, że jeszcze jeździ
może w przyszłym roku kupimy coś nowszego
Milka nie przejmuj się tym instruktorem, naślij myszy to go szlag trafi
hihi
Magdziarko uważaj na te truskawki bo pełno w nich chemii;-)
Joaś gratulacje z okazji rocznicy!!!
, ale to dobrze bo bezpieczniejsze:-)My mamy stare Audi z 1990 roku ale najważniejsze, że jeszcze jeździ
może w przyszłym roku kupimy coś nowszego
Milka nie przejmuj się tym instruktorem, naślij myszy to go szlag trafi
hihiMagdziarko uważaj na te truskawki bo pełno w nich chemii;-)
Joaś gratulacje z okazji rocznicy!!!

a że do wyrka go nie weźmiesz to może i dobrze, bo jak piszesz, że nie ma siły się ruszać, to jakby chciał w nocy zejść toby cię obudził