• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Cholera a moja pralka też ma coś nie haloooo bo mi czasem słabo czarne płucze i wcale nie wlę dużo pranie( może się swobodnie kotłować ) i nie wlę też nie wiadomo ile proszku....głupia jakaś...trzeba będzie wynmienić.....

A z tym prawkiem milkaaa to pewnie sobie poradzisz i zdasz.
 
Ula - taaaa, tez kiedys tak myslalam - ale ten palant - instruktor tak mnie zdolowal - nagadal mi ze sie nie nadaje do ruchu miejskiego i takie tam...poklocilam sie z nim i rozstalismy sie:zawstydzona/y: Tak mnei zniechecil, szok

Kiedys tam zdam:tak:
 
Milka wiesz co robią w takich sytuacjach takie baby jak my? Z zawziętości mobilizuja sie tak zeby pokazać tym palantom jak bardzo byli w błędzie;-)

Moj M mowi ze jak ja sie zdenerwuje to mój mózg zaczyna pracować na wyższych obrotach i nie ma wtedy dla mnie rzeczy niemożliwych. :-D Gdzie mnie drzwiami wyrzucą tam oknem wróce:-D
 
Aniknulka dorze że jesteś spokojna,mam nadzieje że ten cukier w końcu sie unormuje;-)
Madziarko to dorze że u Ciebie wszystko ok,:-D:-D
ciekawe co jutro mi powie ginka:dry:
 
reklama
Magdalenko ładny brzusio!!!!!!!!!!!!!:happy::happy::happy:
zaraz zrobie fotkę mieszkania mojej niuni:-D
dołączam zdjęcia
 

Załączniki

  • PICT7782.JPG
    PICT7782.JPG
    25,1 KB · Wyświetleń: 34
  • PICT7783.JPG
    PICT7783.JPG
    23,5 KB · Wyświetleń: 40
  • PICT7784.JPG
    PICT7784.JPG
    20,3 KB · Wyświetleń: 41

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry