UrszulaL
Czerwcowa mama'08
ufff już myślalam ze jakiś odmieniec jestemeee - ja tez bez kreski
poprzednio - zawsze - ale ta ciaza ak uz pisalam - inna zupelnie jest
brodawki za to mam ciemne
a co do tych brodawek to naprawde jak u jakiejś murzynki! 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
ufff już myślalam ze jakiś odmieniec jestemeee - ja tez bez kreski
poprzednio - zawsze - ale ta ciaza ak uz pisalam - inna zupelnie jest
brodawki za to mam ciemne
a co do tych brodawek to naprawde jak u jakiejś murzynki! 


a jednocześnie gratuluję, bo teraz musimy się więcej oszczędzać 
Tirem też pojedziesz Ula?? Ja jeżdżę fordem kombi kochanej mamusi i ostatnio,jak wsiadłam do matiza to... klaustrofobia:-):-) jakieś takie maleńkie toto:-):-)

a potem wyjechalam, a teraz to jakoś nie bardzo
ale za to najlepiej czuje sie prowadzac duże auta jak wv transporter a teraz ostatnio ujerzdrzam nowy nabytek mojego taty jeepa
wiesz kompleks mniejszości , ja jestem niewysoka to auto musze miec duże 