milkaaa
Czerwcowa mama'08
kasiau - tulam z prawkiem
ja zlozylam wniosek - zaproponowano mi termin na koniec maja - ale nie skorzystalam - nie wyobrazam sobie z tym wielkim brzuchem...i stresow juz dosc oldze zafundowalam na jazdach z tym palantem - instruktorem - wiec na spokonie zapisalam sie na koniec lipca - mam nadzieje szybko wydobrzec po porodzie i wziac kilka lekcji....i zobaczymy
ja zlozylam wniosek - zaproponowano mi termin na koniec maja - ale nie skorzystalam - nie wyobrazam sobie z tym wielkim brzuchem...i stresow juz dosc oldze zafundowalam na jazdach z tym palantem - instruktorem - wiec na spokonie zapisalam sie na koniec lipca - mam nadzieje szybko wydobrzec po porodzie i wziac kilka lekcji....i zobaczymy


krwiopijcy
Ula brzuszek masz sliczny, taki zgrabniutenki!!!!!!!!!!!!!