reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Dziewczyny-i jak minela Wam kolacja wigilijna?
Bo ja niestety kiepsko sie czulam:-( Juz od kilku dni powrocily mi mdlosci,a po wigilii spedzilam czas na wymiotach-pierwszych w tej ciazy!I mialam straszne zawroty glowy.
Mam nadzieje,ze z Wami wszystko dobrze-zycze Wam udanego pierwszego dnia Swiat!
 
Hej maajka u mnie bez jakichś większych problemów i dwie Wigilie mieliśmy, najpierw u moich rodziców a później u TZ rodziców, kurcze biedna jesteś teraz z tymi wymiotami, może zbyt różnorakie jedzonko tak zadziałało :confused: chociaż mnie ostatnio dwa razy tak na sucho ciągnęło i na dodatek w sklepie więc ludzie mieliby widowisko gdyby faktycznie był pawik....
Ja zaraz uciekam się ubierać bo idziemy na wesele do przyjaciela i siostry mojej bratowej, chociaż ja pobyczyłabym się dziś przed tv :tak:
Miłego byczenia się dziewczynki!!!
 
ŻYCZE WAM MAMUŚKI WESOŁYCH ŚWIĄT I ZDROWYCH MALUSZKÓW!!!!
Za rok, czyli w następne święta,nasze maluszki będą miały ok. pół roczku ale będzie słodko:-)
 
A ja się tak objadłam, że ledwo mogłam się ruszać :-D jak to dobrze, że mdłości jak nie miałam, tak nie mam :-D A przytyc muszę, bo ostatnio schudłam i ważę mniej jak przed ciązą :-(
 
reklama
Do góry