reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam- cieszę się , bo i ja mam termin na 13 bądż 15 czerwca . Mam nadzieję ,że będziemy do końca wymieniać poglądy i odczucia związane z naszym stanem .Zapraszam wszystkich na pogawędki.
 
reklama
Dziewczyny - tez zasilek rehabilitacyjny - to sie tylko tak nazywa. Jest to ciag dalszy swiadczenia chorobowego - tylko po pol roku L-4 przepisy tego wymagaja. Z mojego doswiadczenia wygladalo to tak ze chwile przed ZUS wyslal do mnie info aby przedstawic karte ciazy i cala historie choroby - z tym szlam do lekarza prowadzacego ciaze - on wypelnial ten druk, kserowalam wszystkie badania i opisy usg, karty pobytu w szpitalu - bo i te mialam z poczatku ciazy - wyslalam wszystko do ZUSu i to wszystko. Mialam dosc dowodow na to ze jestem w ciazy i ze ciaza wymagala rezygnacji z pracy - wlasnie dzieki pobytowi szpitalnemu - mysle ze dlateg dali mi spokoj juz na tym etapie. Slyszalam od kolezanek ze byly jednak wzywane na komisje - sprawdzono w realu ze maja faktycznie brzuszki - i to wszystko. Zwykla formalnosc - ale jednak stres:no: /takie porabane to wszystko

Mi Zus przyslal to w odpowiednim czasie - tak ze zdazylam na czas im odeslac - przed uplywem tych 182 dni. Ale slyszalam tez ze trzeba samemu tego pilnowac bo przysylaja za pozno. Nie wiem co wtedy sie dzieje - czy wstrzymuja wyplate chorobowego??Nie wiem...
 
Jagoda.10 i magda-s Miło was usłyszeć!!!
Ja również mam termin między 13 a 15 czerwca a do tego czekają mnie 14 czerwca moje urodziny. Nie moge się doczekać na wasze opinie o ciąży!!!!:tak: A właśnie powiedzcie ile przytyłyście od zajścia w ciążę . Bo ja jakoś nie wiele tylko 5 kilo:szok:. I wcale po mnie nie widać tej ciąży, ale za to dzicia podobno duża.
Pozdrawiam wszystkie mamy czerwcowe.
 
azile29 5 kg to wcale nie tak niewiele, tyle mniej więcej powinno przybyć na wadze ;-) ja teraz do 17 tygodnia mam na plusie jakieś 3 kg nie więcej :tak: a przyznam się że pochłaniam przeróżne rzeczy i apetyt bardzo mi dopisuje.
 
Ja jestem w połowie 15 tygodnia i przybył mi cały 1 kilogram :-( Trochę się martwię, ale mój lekarz twierdzi, że tak może być. Jestem z natury chudzielcem, więc chyba nie mam co się spodziewać więcej niż 8 kg przez całą ciążę...
 
Flexy a mi się wydawało że to nie wiele. Ja dużo nie jem, wielkiego apetytu też nie mam. W autobusie się czuję okropnie, ledwo daję radę dojechać do końca. okropnie dokucza mi kregosłup . A reszta chyba ok:tak:. Dzidzia się rusza. Rano tak się wypina że nawet mąż może ją wyczuć. Już nie mogę się doczekać czerwca!!!!!
Pozdrawiam!!
 
reklama
agacina mi na ostatniej wizycie kontrolnej wyszło, że schudłam 1,6 kg i ważyłam mniej niż przed ciążą!!! Ginka się trochę niepokoiła, tym bardziej, że wymiotów zero. Po prostu miałam wstręt do jedzenia. Ale przez święta nadrobiłam zaległości w jedzeniu i w końcu mogę jeść normalnie :-D a 7 stycznia idę na kontrolę to moja ginka się zdziwi, bo już trochę przytyłam i automatycznie mnie wysadziło w okolicach brzuszka. I to na szczęście ciążowo, a nie tłuszczykowo :-D
 
Do góry