reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
magdziara; tak cierpie ale za to ranoto odsypiam .
a co do Sylwestra hmmm mam go w domu cały rok ale teraz tam na poważnie idziemy do znajomych bo ma juz dość wyprawiania co roku imienin mojego męża czas odpocząć .
Zycze wam kochane czerwcóweczki zeby spałniły wam sie wszystkie marzenia zeby nowy rok był jeszcze leprzy niż ten stary i zeby przybyło nas wszystkich :-)
[/b]
 
reklama
Kochane czerwcówki!:tak:
Gorące życzenia noworoczne ślę Wam wszystkim z kanapy. Niech się marzenia spełniają, dziciaki zdrowo rosną, a dobry humor nas nie opuszcza!:-)

Siedzimy z Miłym w domku, oglądamy filmy, popijamy herbatkę jaśminową i jest nam błogo. :cool2: Żadnych petard, tłumów, ani głośnej muzy. A co najwspanialsze- sąsiedzi chyba myślą podobnie;-).

Sutki za to swędzą jak cholera, coś tam z nich po kropelce cieknie...

Wszystkiego najlepszego!!!
 
Witajcie czerwcóweczki!

Wszystkiego co najlepsze w tym roku, spokojnych ciąż, lekkiech porodów i jak najmniej stresujacych pierwszych kroków w macierzyństwie - zarówno pierwszym, podwójnym jak i potrójnym.
 
I ja również witam nowe czerwcóweczki ;-)
Do mnie się przyplątał znowu jakiś katar :wściekła/y: dobrze chociaż że L4 mam do 24 stycznia więc mogę sobie leniuchować w domciu :tak: kurcze dziewczyny to już w tym roku nasze dzidzie będą z nami :-) i jeszcze troche i będziemy mniej więcej na półmetku :cool2:
 
Witam dziewczyni w Nowym Roku. Flexy ja też jestem na zwolnieniu. Ale planuję je ciągnąć już do końca. Teraz właśnie zastanawiam się czy l4 w Nowym roku liczy się od nowa czy dolicza do starego ...pytam bo wiem że po przekroczeniu 180 dnia zwolnienia trzeba załatwiać w Zusie zasiłek rehabilitacyjny. Co do tego ze niedługo bedziemy na półmetku. To ja sie nie mogę doczekać końca. Od mojej poprzedniej ciąży minęło 6 lat ta jest bardziej swiadoma ale też bardziej się o wszystko martwię. Bardzo bym chciała żeby dzidzia zaczęła się ruszać..bo to sygnał że zyje...a tak ta niecierpliwośc od USG do USG. Ale kolejne już niedługo bo w 20 tygodniu. Pozdrawiam
 
Wszystkiego najlepszego w nowym 2008 roku szczęśliwego rozwiązania dla wszystkich przyszłych mam i zdrowych Dzidziusiów :-), aby spełniały się Wam wszystkie marzenia i plany w Waszym życiu życzy Jagoda
 
magdziara pierwsze slysze o zasiłku rehabilitacyjnym. 7 stycznia ide do lekarza to sie dopytam ja tez na zwolnieniu bede do konca ciazy.

A od wczoraj czuje ruchy mojego maluszka przed chwila znow sie poruszyl:-)
 
A ja tak czekam i czekam i nic nie czuję.:-( Co prawda jak wieczorem się kładę do łóżka to nie mogę zanąć, bo czekam na ruchy. Wydaje mi się, że kilka razy czułam takie musnięcie, ale to chyba bardziej moja wyobraźnia niż maleństwo:-(
 
reklama
Cześć mamusie!
Ja już znam płeć, na 95% będzie chłopiec! Bardzo ładnie się pokazał na usg. Miałam usg 3D, dzidzia jest śliczna ma 11 cm.
Pozdrawiam
 
Do góry