reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Hej Dziewczyny!

Ja na krotko... Mam zapalenie zatok, glowe mi rozsadza. Na 14 dni dostalam antybiotyk. Ide sie polozyc, skorzystam z okazji, ze Bart spi, bo juz za 2 godziny jade po dzieci do przedszkola. Niestety maz po delegcji musi zostac dluzej w pracy...
Pozdrawiam cieplo
 
reklama
Mata - kow Dobrusia bardzo ładnie. Ale takiego nie można nadać bo nie wolno nadawać imion w formie zdrobnień. Właściwa forma ta, o której piszesz Dobrosława brzmi pięknie i szlachetnie( sławiąca dobro) ale obawiam się uśmiechów ze strony osób słyszących te imię chociaż imie jestdla nas i dziecka nie innych. Ale zdrugiej strony nie chcemy by nasze dzieci miały z powodu imienia nieprzyjemności. Męskie imiona wybrane przez Ciebie też śliczne, mi jedynie Eryk się nie podoba . Reszta OK

Jesli macie watpliwości zobaczcie na stronie Rady języka polskiego. Jestem polonistką i uważam, że dobrze by imiona były zgodne z jakąs tak ustawa dot. jęz polskiego.
 
Joas pozdrawiam cie cieplutko! Odpoczywaj i wracaj do zdrowia. Szkoda ze tak daleko mieszkasz, bo bym z checia zabrala twoje starszaki do siebie, a moje dzieci by sie ucieszyly.:-D
 
Joaś wiem o czym mowisz ja miałam to nie dawno ale obeszło sie bez antybiotyków lekarz kazała mi kupić sobie TERAFLU zatoki super sprawa pomaga szybko polecam :-)
 
magdziara dlatego też dla dziwczynki nie Dobrosława (bo co prawda takie patriotyczne-słowiańskie, ale trochę staroświeckie) ale Dobrochna (zdrobniale Dobrusia, zdrobniała, ale obowiązująca forma od Dobrosławy). Może źle się wysłowiłam i mnie nie zrozumiałaś ;-) Dobrochna brzmi tak jakoś milej dla ucha :-) a Dobrusia słodko :sorry2: poza tym napewno nie będzie kolejna w klasie :-D tak jak u mnie dziewczynki mają: Maja, Amelia, Ola, Wiktoria, Weronika, Zuzia te imiona odpadają. A tak będzie Dobrusia (jak będzie córcia;-)) i kropka.
Kurczę, dopóki nie miałam imienia dla dziewczynki, to byłam przekonana, że będę miała córeczkę, a teraz dalej nie wiem :baffled:
 
Joleńko, nie wiem czy czy tak do końca theraflu można brać w ciąży....
Joaś, zdrowiej nam
Co do tego becikowego, to nie wiem jak to jest jak ktoś nie ma męża tylko żyje (nienawizdzę tego słowa) w konkubinacie, czy sprawa się nie komplikuje?
 
mata-kow;
spoko nie martw się - tak jak napisała Sonika u Ciebie to 15 tydzień. Kurczę, u mnie 18 w pełni a znaku prawie zerowego :-( czasami myślę, że te bulgoty to z głodu czy zwykłe trawienne :angry:
 
reklama
Hej dziewczynki nareszcie w 19 tygodniu poczułam moje maleństwo. Czuje jak sobie przepływa. :-)tylko tyle ale i tak dużo. Teraz czekam na kopniaki.
 
Do góry