reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
własnie tylko u mnie tak biedak się spieszył a teraz jakiś leniwiec się zrobił :-D:-D bo nie zamierza na razie opuszczać mamusi :-D
 
Chyba że ten dzisiejszy sen faceta okaże się naprawdę proroczy :-):-):-)
Tak czy inaczej to już bliżej jak dalej . Co mam 2 tygodnie i troszkę
 
Trzeba sie czymś zająć, żeby nie mysleć...kiedy??? Tylko co tu robić. Chata w każdym kącie u mnie wysprzatana. A na niczym innym nie mogę się skupic bo myslę kiedy? i tak w kółko
 
Trzeba sie czymś zająć, żeby nie mysleć...kiedy??? Tylko co tu robić. Chata w każdym kącie u mnie wysprzatana. A na niczym innym nie mogę się skupic bo myslę kiedy? i tak w kółko
Magdziarko - zapraszam do mnie, bo nie wiem w co rece wlozyc, a jeszcze mi tak slabo od rana...
 
i u mnie posprzątane i pranie prawie co dziennie robie żeby sie nie nazbierało a zaraz ide trawę koscić bo głupoty już dostaje
 
Qrcze żebym wiedziała, że w poniedziałek wtorek srodę i czwartek nie urodzę to mogłam przyjechać z mężem jak jechał do Warszawy w poniedziałek w delegację . A tak siedziałam sama ....a przynajmniej bym się na coś przydała;-)Teraz mąż też jedzie poniedziałek - wtorek ale juz nie bedę chyba ryzykowała na 2 dni przed terminem:-(
 
Macie rację trzeba koniecznie się czymś zająć bo inaczej idzie zwariować :-):-):-)
Ja mam niby moskitiery do założenia ale wolę się za to nie brać bo to cięższa robota , ale oprócz tego mam jeszcze zakupy i obiadek problem w tym że mi się nie chce
 
reklama
;-)
witam :-) dziekuje za odpowiedzi...wieczorem maluch dostal duza dawke soku pomaranczowego i chwile poszalal wiec troche sie uspokoilam..mam nadzieje ze dzis nie bedzie mnie tak stresowal...
ja tez nie licze sztywno ruchow, jak napisala Joas "zdaje sie na intuicje" no i wczoraj tych ruchow bylo duzo mniej niz zwykle ale moze maluch rzeczywiscie "zbiera sily" i teraz juz tak bedzie...
Marlena pytajac o scan mialas na mysli usg? mialam ostatnie w 22tyg i na tym koniec...jak jest wszystko w porzadku to nie robia u nas wiecej a szkoda wg mnie przydaloby sie teraz jeszze jedno...


Tak myslalam o usg ja tez ostatnie mialam 2mce temu,czasami zazdroszcze dziewczynka w polsce one maja taka fajna opieke lekarska,mozesz poprosic lekarza o jeszcze jedno czy oni musza u Ciebie sami zadecydowac?pozdrawiam dziekuje za odpowiedz
 
Do góry