reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Wilmek może dzidzia miała wczoraj gorszy dzień, moja Majka wczoraj też cicho siedziała aż się zestresowałam, ale zauważyłam że bardziej się ożywia jak wsiadamy do samochodu, chyba mały rajdowiec z niej będzie :-D
 
reklama
A my już też wybraliśmy imie dla naszego synka. Pozostało na Dominiku:-)!!!!!!!!!! CZyli będziemy wołać na niegi domisiu:-D
 
Joas a moze taki urok Twojej Malutkiej..przeciez nie wszystkie dzieci sa takie same...ja mam bardzo dlugie rece i pewnie jak mama byla w ciazy to tez mozna by pomyslec ze nie odpowiadaja reszcie ciala a przeciez wszystko jest w porzadku...
3mam kciuki zeby Mala urodzila sie sliczna i zdrowa napewno tak bedzie:tak:


 
Ula śliczny bobo :-):-):-):-)
a wy dziewczynki nie martwcie się , niedługo i my będziemy tulały do siebie też takie śliczności- już koniec maja , jeszcze troszkę i będzie buuuum pluuum :-)
 
hej dziewczyny u mnie pogada jak marzenie ide kosic trawę bo nie ma męża pojechał do Warszawy i stoi w korku na moście bo jakaś klizja tam jest więc trochę mu się zejdzie wiec skorzystam z sytuacji i skoszę tą trawę bo nudzi mi sie nie miłosiernie .
A dzis rano wchodze żeby zobaczyć jak pracownicy mojego meża pracują a tu jeden podchodzi do mnie i mówi że sniło mu się dziś że zaczeły mi wody odchodzić i musiął zawieśc mnie do szpitala bo S nie było bo pojechał do Warszawy i mnie się pyta cze dziś będzie S a ja do niego że pojechał do Warszawy a on do mnie mówi tak wiesz co tak samo mi się śniło - tak sobie pomyślałam żeby to tylko nie był sen proroczy :baffled:
Ula śliczna malutka przepiękna :-)
 
Agusia i Magdziarka wasze suwaczki pokazuja 5dni no i co zamiezacie cos z tym zrobic,a moze dzieci chca urodzic sie w czerwcu poprostu,ciekawe czy bedzie jakies dzieciatko urodzone w Dzien Dziecka?:-):-):-):-):-)
 
Samych proroków masz blisko siebie. Ale 2 tygodnie odkąd ci ta babka powiedziała to już minęły ?:-):-):-):-) Ale by było
 
reklama
własnie Kasiu już mineły i dzięki bogu jakoś tak się boje tego porodu że wcale mi się do niego nie spieszy :baffled:
 
Do góry