reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mój Arturo strasznie kręci się przy przebieraniu (ale na brzuch się nie przekręca), obraca się na boki, tak dupskiem podrzuca, że wyskakuje mi z pampersa, wierzga nogami, nie da sobie posmarować pupy, grzebie mi w maściach, kremach, wyciąga pieluchy. Ogólnie to robi sajgon na przewijaku.

Artur robi kupę z 5 razy dziennie (albo i więcej), takie boby. Testujemy teraz tańsze pieluchy z biedronki DADA, z rosmana BABYDREAM i z lidla toyours (czy jakoś tak). Czasami od 8 do 12 zmieniamy co godz pieluchę z kupą.

Kiedyś Arturek jak karmiłam go marchewką wsadził rączki do buźki i wytarł brudne o spodnie. Strasznie je upaćkał. Dwa razy prałam w Persilu na 60 st i nie ma śladu po plamach. Pewnie zeszłyby w pierwszym praniu, gdyby nie zaschły.
Chemia niemiecka jest bardzo dobra, ja jestem zadowolna z płynu do zmywania (taki z żabą), płynu do okien, proszku do prania i tego żelu


GRATULACJE DLA PAULINKI Z OKAZJI 7 MIESIĘCY

GRATULACJE DLA NADII, MIKOŁAJA I MACIUSIA Z OKAZJI 8 MIESIĘCY
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj to Arturo szaleje z tymi kupkami :szok:

Joasiek dzięki, że w końcu przesłałas mi trochę tego słoneczka :-D tak pięknie się zrobiło, aż chce sie wyjśc na spacer, a tu uziemiona jestem, bo obiad trzeba robić... jutro na pewno pójdziemy jak tak fajnie będzie :tak:
 
Mata cieszę się, że już po szczepieniu i że wszystko w porządku :-)
My też juz po szczepieniu :tak: mały troszkę popłakał ale potem uznął na spacerku wróciliśmy 13.20 zrobiłam zupkę zjadł ok 14 a ok 15 usnął i na razie śpi :-) wstawiłam żeberka na zupkę dziś kalafiorowa :tak:
poza tym jakieś 2 m-ce temu nadwyrężyłam lewy nadgarstek dźwigając wózek i do dziś mnie boli jak kręcę ręką :wściekła/y: cóż... chyba będę musiała iść z tym do chirurga
Maajka dobrze, że wymienili ten bojler :tak: już nie będzie problemów :-)
Patyczku spryciarz z Arturka :-D i jaka produkcja :szok:
Mój Jasio wierci się i przekręca więc u mnie to wygląda komicznie jak przebieram wiercące się dziecko :-D
Ciekawa jestem tych pieluszek z Biedronki czy Rossmana jak się sprawdzają? Jak na razie my jedziemy na Pampersach i dziennie zmieniamy 8 a w nocy jeszcze 3
 

Ciekawa jestem tych pieluszek z Biedronki czy Rossmana jak się sprawdzają? Jak na razie my jedziemy na Pampersach i dziennie zmieniamy 8 a w nocy jeszcze 3

My mamy z Rossmana i jak dla mnie są ok.
Kurcze często zmieniasz Jasiowi pieluszki... małej po kapniu zakładamy jedna i si całą noc (max 12 h) odkąd przestała robić kupki w nocy (juz lekko ze 2-3 miesiące). Przebieram ja z samego rana i po każdej drzemce (4) i po każdej kupce (czasem nie ma wcale a czasem są i 4 kupki ;-)). czyli zuzywamy 5 do 8-9 dziennie
 
Kurcze często zmieniasz Jasiowi pieluszki... małej po kapniu zakładamy jedna i si całą noc (max 12 h) odkąd przestała robić kupki w nocy (juz lekko ze 2-3 miesiące). Przebieram ja z samego rana i po każdej drzemce (4) i po każdej kupce (czasem nie ma wcale a czasem są i 4 kupki ;-)). czyli zuzywamy 5 do 8-9 dziennie

Jakbym pisała o Oli Mata... :-D :-D :-D
 
My w nocy to mamy 3 pieluszki pełne siusiu :tak: chyba ze 2 kg jedna waży :rofl2:
ogólnie to mój synek wrodził się we mnie :tak: jak ma coś mokrego to zaraz płacze żeby mu zmienić :-) czyścioszek :-)
 
Mata już się przyzwyczaiłam :tak: tylko te nocne wstawanie :confused2:
Jasio odkąd się urodził najpierw miauczał jak chciał żebym zmieniła mu pieluszkę a teraz mruczy tak troszkę ze złością, że coś jest nie tak :-D
 
a Bruno jak narazie sam w rodzinie nikt sie nie chce postarac :-p a fajnie tak miec kuzynow jezdzic do nich na wakacje i wogole, jak bylam mala to mi sie to podobalo, niewazne ze byli sami kuzyni ani jednej kuzynki :-D
gratulacje dla siedmio i osmiomiesieczniakow:-)

Wilmek u mnie tak samo bracia i kuzyni,zadnej kuzyneczki,ale jak dbali o mnie:-D

My juz po spacerku,Marysia sie bawi a ja na BB,popijam kawke tak mnie glowa boli dzisiaj,zycze milego popoludnia

Mam nadzieje,ze dzieciaczki juz zapomnialy o szczepieniach:-)
 
reklama
Przede wszystkim wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków, które własnie skończyły 7 i 8 miesiecy !!!

Lilianko wszystkiego najlepszego z okazji Urodzinek!!
Zdrówka, pomyślności, uśmiechu i zadowolenia :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry