reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama

a takie niebo u mnie dzisiaj niewiem co sie stalo z takiej rannej nijakiej pogody zrobilo sie cudnie Joasiek1977 ty nasza BB-owa pogodynko dziekuje za pogode hihi

gratulacje dla Paulinki z okazji 7mcy
gratulacje dla Nadii,Mikolaja i Maciusia z okazji 8mcy

Dziękuję bardzo :-D to raczej nie moja zasługa, ale mi miło :-D
Mam nadzieje, że u maty też lepiej :tak: bo u mnie jednak słonko chce wyjść :-D i my zaraz na spacerek :tak:
Dołączam się do życzeń dla dzieciaczków :laugh2:
 
Witajcie!
U nas noc z 10 pobudkami :rofl2: znów idą ząbki.
Jasio na razie śpi ale niedługo idziemy na szczepienie.
Lilanko wszystkiego naj lepszego z okacji urodzin, zdrowia, radości, szczęścia, sukcesów i oby się wszystko pięknie ułożyło :-D
Gratulacje dla 7 i 8 miesięczniaków :-D

Dziś dowiedziałam się, że zostanę ciocią :-) siostra męża jest w 4 m-cu i już wie, że będzie chłopiec termin na koniec czerwca :-D
Co do pogody to u nas pochmurno :-(
mimo wszystko życzę miłego dnia :-D
 
Aniknulko, gratulacje dla szwagierki:tak: Fajnie tak jak wiesz, ze Jasio bedzie miał towarzystwo...
My jeszcze czekamy na 2 dzieciaczków w rodzinie i sie okazało, ze ciotka ktora miała miec termin na poczatek marca, ma termin na poczatek lutego...i mój mąż wczesniej dorobi sie chrzesniaka niz ja:-p

U nas tez pochmurno, a my dzis musimy zaliczyc wizyte u moich dziadków i rodziców:zawstydzona/y: heh...

Dziekuje za zyczonka w imieniu śpiącej Paulinki!
 
Anikinulka super ze beda dzieciaczki w rodzinie. U nas Wojtek juz jest wujkiem 1 stycznia siostrzenica urodzila synka i teraz kolejna siostrzenica ma termin na polowe kwietnia./ tez ma byc chlopak Beda rzadzic na rodzinnych imprezkach. kinga byla sama i zawsze chodzila i trula ze sie nudzi.
Asiowa ale fajna pomylka o clay miesiac.:-)
 
Fajnie tak jak dzieciaczki maja towarzystwo...:tak: tak wesoło na imprezkach:tak:u nas za rok juz wszystkie bedą rzadzic, ale i tak Paulinka najstarsza bedzie wszystkim ustawiac:-) My sie zastanawiamy jak to bedzie... P. ma byc chrzestnym do mojego kuzyna... do mnie bedzie wołac po imieniu, a do męża wujek:-D:confused:
 
a Bruno jak narazie sam w rodzinie nikt sie nie chce postarac :-p a fajnie tak miec kuzynow jezdzic do nich na wakacje i wogole, jak bylam mala to mi sie to podobalo, niewazne ze byli sami kuzyni ani jednej kuzynki :-D
gratulacje dla siedmio i osmiomiesieczniakow:-)
 
Hej kobietki!:-)

Lilianko-zycze Ci duuuuzo milosci i aby Twoje zycie ulozylo sie wedlug Twoich planow i marzen!

Gratulki dla 7- i 8-miesieczniaczkow!Wooow,juz nieltore nasze dzieciaczki maja 8 miesiecy!!!!:-)

A ja wczoraj bylam caly dzien uziemiona w domu z Maja,bo byli hydraulicy zmieniac boiler i robili to dokladnie 10 godzin!Fakt,bylo duzo pracy z tym,bo musieli wiercic w scianie,przedluzac rury....Dobrze,ze nie my za to placimy,tylko wlascicielka mieszkania,ufff.

Mamo Helenki-zdrowka dla malej!Moja Maja tez teraz byla pierwszy raz chora i tez wlasnie duuuzo spala.

Aniknulka-tutaj ze szczepieniami jest super,ale np.urlop macierzynski trwa tylko 3 miesiace,a jesli wybierzesz np.miesiac przed porodem to zostaja tylko 2 miesiace.I na zwolnienie w ciazy jest baaardzo trudno pojsc,tzn.jesli ginekolog nie widzi zadnych problemow fizjologicznych,to nawet zmeczenie nie pomoze-trzeba do pracy!

A jesli chodzi o rodzinki wielodzietne,to ja jestem najstarsza z osemki dzieci;-),6 dziewczyn i 2 chlopakow,najmlodszy brat ma 11 lat.Wsrod nas jest para blizniaczek:-)
A Limba ma 4 dzieci,zaraz dopisze:-)

Milka - 3
Ja -2
Mata kow 1
Asiowo 1
Mamoot 2
Aniknulka 1
Kasiau 2
Azile 3
Lorcia 2
Joas 4
Daruuunia 1
Iwosz 2
Agusia 2
Liliana 2
behemott 1
Patyk83 1
joan-na 1
Głuszek 2
Zuzkus 3
Limba 4
magdalenkakol-2
marlena nad-1
joasiek1977 1
wilmek 1
maajka 1
 
Lilianko zdrówka i wiesz czego ;-):-)

Zdrówka dla chorujących dzieciaczków :tak:

Gratulacje dla 7 i 8 miesięcznych bobasków :-)

Asiowo ale u Ciebie w rodzinie maluszki się posypują :rofl2: u nas też znów boom w rodzinie, ale to dobrze, mała nie będzie sama :tak:

My po szczepieniu, nawet ok, mała trochę popłakała, ale było o niebo lepiej jak ostatnio :tak:
 
reklama
Paulinka najlepszego z okazji 7 miesięcy ;-)
Nadia,Mikolaj i Maciusi a Wam najlepszego z okazji z okazji 8 miesięcy :-)


Lilianko najlepszego z okzaji urodzin- spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Zdrówka dla chorujących!!!

Asiowo, Mata fajnie macie z innymi maluchami w rodzince- u nas to tylko mój brat(450km od nas) ma córę 2-letnią:sorry:
Majka dobrze, że hydraulików masz już z głowy ;-)
Mata dobrze, że już po szczepieniu :tak:
Anikulka gratulacje dla szwagierki!

Witajcie!
U nas nocka ok, Bart obudził się o 5 więc wzięłam go do nas do łóżka i pospaliśmy do 7, o 10 wpadły dwie znajome na kawkę i niedawno poszły. Ł teraz usypia Barta, a ja lece robic obiad ;-)

Miłego dnia!
 
Do góry