reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Milka - 3
Ja -2
Mata kow 1
Asiowo 1
Mamoot 2
Aniknulka 1
Kasiau 2
Azile 3
Lorcia 2
Joas 4
Daruuunia 1
Iwosz 2
Agusia 2
Liliana 2
behemott 1
Patyk83 1
joan-na 1
Głuszek 2
Zuzkus 3
Limba ?:szok:
magdalenkakol-2
marlena nad-1

Witam kochane:-)

jestem niewyspana wczoraj pozno sie polozylam,a dzisiaj o 6 Marysia wstala strasznie zaczela gadac ma tak juz ze 2dni :-Dniewiem jaka pogoda bo jeszcze z psem nie bylam narazie kawka i bol glowy:sorry:wstawilam pranko i zastanawiam sie co tu dzisiaj robic,zycze milego dnia cioteczki:-)
 
reklama
Marlenko u nas okropnie pada jakis taki snieg czy nie wiadomo co . bylam wlasnei juz z psem pranie tez wstawilam a teraz usypiam syna i spijam kawusie.

Magdalenkakol niedosc,ze pierwsze na BB to i schematy podobne:-D
jakiego masz pieska i jak Wojtus na niego reaguje?
A kingus to sportowa dziewczynka?

Ja sprawdzilam za oknem sucho nawet i nie pada zobaczyma jak dlugo,hihih
lece teraz z pieskiem bo tak siedzi i na mnie patrzy smutnymi oczkami:-)ja mam jamniczke i Marysia ja poprostu uwielbia,Wika kladzie sie kolo niej na kocyku,a Mania wykreca jej uszy:-D
 
I ja witam z rana :-)

zaglądałam wcześniej to jeszcze było cicho, ale teraz widzę się ruszyło ;-):-D

Joan-na no i masz akrobatę w domu :-D u nas też ubranie graniczy z cudem (ja sobie jeszcze jakos radzę, ale mąż :eek: potrafi ubierać mała 15 min :rofl2:) nie dość, że okręca się na wszystkie stony, to jeszcze intensywnie macha rękami i nogami :sorry: pare razy tatusia juz znokautowała :-D

Dobrusia ma pierwszą drzemkę, wcześniej miała koło 9, ale odkąd wstaje przed 6 to juz po 8 jest śpiaca...
nie wiem czemu ona tak kiepsko spi, bo gdzies od tygodnia jak nie lepiej już od 2-3 sie wierci strasznie. Chciałabym w końcu spróbować odkładać ją też w nocy do łóżeczka, ale najpierw mam zamiar trochę odespać, a przez to jej wiercenie sie to ledwo chodzę i po 21 padam ze zmęczenia :sorry:

u nas też szaro-buro, a my jeszcze na 11 na szczepienie :baffled: coś czuję, że będzie kiepski dzień...

wczoraj byliśmy u teściów z małą, mała dawała słodkości, babci bez problemu oddała czekoladki, a dziadkowi dać nie chciała, dostała już nawet jedną czekoladkę w papierku do rączki, wzięła, puściła pudełko dla dziadka, a jak dziadek chcial wziąć to ona szybko cap za pudełko :-D normalnie komedia :rofl2:

miłego dzionka:-)
 
Magdalenkakol niedosc,ze pierwsze na BB to i schematy podobne:-D
jakiego masz pieska i jak Wojtus na niego reaguje?
A kingus to sportowa dziewczynka?
Noo prosze .Moze my z jednego dnia ?
Ja mam starego ratlerka suczke.ma juz bidulka 12 lat wiec dozabnay skora nie ejst Wojtek patrzy na nia z zachwytem Oczywiscie chce ja zlapac jak sie tylko kolo niego przewinie. Na szczescie dla Wojtkajeszcze jej nie złapal. Suka wie ze dziecki nie moze nic zrobic Byla tego juz nauczona przy Kindze. noo a teraz to Wojtkowi na pewno nic nie zrobi bo juz bidulka zebow nie ma jedynie to moze go wystrzaszyc.
mata u nas ubieranie to tez koszmar Najgorzej zalozyc pampersa Juz zdazylomi sie zalozy tyl na prziod boo w juz buylo ok a tu za chwileobrot. Maz tez ma podobny czas do twojego.
Wojtejk tez ma juz pierwsza drzemke
 
A antoś tak się kręci że nie mam jak zmienić mu tego pampersa ja na plecy a on myk na brzuch...

u nas najgorzej jak jest kupka, bo mała dalej sporo z cyca ciągnie i są rzadkie, więc jak jej przebieram pampersa, to zdarza jej się mieć kupke wszędzie :baffled: no i kupki w takiej ilości robi, że najczęściej pampers nie daje rady i cala do przebrania :rofl2: no i mam problem z dopieraniem ubranek po marchewkowych kupkach :zawstydzona/y: za cholerę nie chcą plamy złazić, nawet jak zaraz zapiorę, a potem piore w 95 stopniach i dopiero gdzies po 5 praniach wygladają ok :sorry: macie jakiś niezawdony sposób na te plamy:confused:
 
Witam kochane czerwcóweczki.
Arturek ma pierwszą drzemkę. Poprawka miał - spał 20 minut.Rano obudził się o 6.40. Ja jem śniadanko, piję kawusie i moje kochane bb czytam.
Moja niunia mało wczoraj piła z cyca, w nocy też i dziś cycki mam jak balony.

Ja mam taki żel Persil niemiecki i on dopiera plamy z zupek.

PERSIL

Staram się zapierać plamy dodatkowo wodą z mydłem. Jak jakaś plama zostaje to polewam vanishem.
 
reklama
Mata ja nie wiem czym to spierac U nas najgorsze jest jabluszko bo nie dosc ze plama to jeszcze taka brazowa. vanish nie pomaga.
No i Wojtek wstal przylazla jakas baba z posiela do sprzedazy . Ona zadzwonila p[ioes sie rozjazgotal i Wojtek oczy jak 5 zl. Myslalam ze pogryze i ta babe i mojego psa.

Patyczku ja mam nemiecki persil aleproszek Noo jest ciut lepszy niz nasz ale maly tez juz tak sie nie brudzi. Musze nastepnym razem sprobowac tego zelu.
 
Do góry