reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie!
Mój m już w domku więc mam chwilę dla siebie. Noc z kilkoma pobudkami
15.gif
Jasio dziś też baaardzo marudny i ciągle by brykał po mamusinym brzuchu
konie__18_.gif
, kupki nadal wodniste :-( cóż albo to przez leki, albo idzie ząbek. Dziś na potęgę rzucał zabawkami i grzebał w swoim koszu z zabawkami
baby4.gif

Lilianko gratulujemy kolejnego ząbka Naduni
jumpit1.gif

Magdalenkakol cieszę się, że u laryngologa wszystko w porządku
Majka fajnie, że udało Ci się kupić kurteczkę dla Majeczki
Asiowo cieszę się, że kupiłaś fajne rzeczy dla Paulinki :-)
Bbakania nawet Tobie należy się odpoczynek a prasowanie nie zając :tak: poza tym ja ostatnio też nie mam weny na sprzątanie i ogólnie ciągle bym spała nawet poranna kawa nie pomaga sama nie wiem co mi jest (w ciąży nie jestem pewnie to osłabienie przez tego wirusa)
76.gif

Darunia współczuję :( mam nadzieję, że wszystko sobie wyjaśnicie na spokojnie i dojdziecie do porozumienia, a tak na marginesie myślę, że Twójemu Ł też to nie na rękę i z pewnością wolałby być w domku z Tobą i Bartutkiem ale w dzisiejszych czasach niestety trzeba tyrać spokojnie kochana będzie dobrze :) buzialki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, Wojtuś już śpi jak zabity, bo ostatnią drzemkę miał
ok. 13.30- 14.20.
I tak, że wytrzymał tyle czasu bez strasznego jęczenia, no ale tata się o to postarał, wariowali na całego!:tak::-)

Trochę posprzątałam, ale też mi się nic nie chciało i na obiad rozmroziłam gulasz z zeszłego tygodnia. Zapasy się przydają!

Chciałam trochę posiedzieć w internecie, ale w ciągu dnia niestety był jakiś problem z serwerem:no: i nici. Dobrze, że teraz jest ok.
Buziaki dla wszystkich Małych śpioszków, oby były grzeczne w nocy!!!
Lecę bo M musi trochę popracować na kompie.
 
Nadinko-dziewczynko gratuluje zabka nr5:-D

Asiowo no to super zakupku udalo Ci sie zrobic:-)
Magdalenkakol jak dobrze,ze u laryngologa wszystko ok:tak:
Daruuunia;-);-);-);-);-)
Bbakania ja juz rano poprasowalam:-Dzycze powodzenia;-)
Maaajeczko gratuluje nowej kurteczki:-D
Mejdia moze M pozwoli ci troche poklikac;-)

Milego wieczorku:-)
 
Witajcie wieczorkiem :tak:

M wykapał małą, teraz ją karmi, myślę chwila moment Ola padnie ;-) Spała dziś w sumie 1h20 :-( mam nadzieję że odeśpi w nocy... Hmmm właśnie przyszedł T - mała zjadła tylko 130ml :baffled: zaraz pędzę zrobić kolejne podejście ;-) Potem zabieram się za ćwiczonka i pod prysznic :tak: a m namawia mnie na jakiś filmik lub scrabble ;-)
Jakbym się wciągnęła to wszystkim mamusiom spokojnych nocek życzę :tak: Pa!
 
Co to za życie?
Ja pier.... zaczynam mu powoli mówic, ze ta praca dla niego chyba nie jest najlepsza na dodatek jest mgr.inż a zarabia wielkie ***** i za nadgodziny nic nie płacą!!!! :dry::crazy:

Daruuuniu - rozumiem Cię doskonale!!!
Miałam ten sam problem jakieś parę miesięcy temu! Mój T też mgr. inż. siedział w robocie po godzinach nawet do 22.00 i za nadgodziny nic mu nie płacili. Ja byłam wykończona i wściekła.:wściekła/y: Babcie i ciocie daleko, więc zero czasu dla siebie, bo Wojtek strasznie się domaga uwagi non stop! Byłam sfrustrowana:no:

Na szczęście firma zatrudniła w końcu następnego pracownika i wszystko się rozłożyło na więcej osób. Teraz T jest w domu najpóźniej o 17.00 , choć ponoć znów mają być jakieś roszady - mam nadzieję, że będzie ok!

Daruunia wiem jak jest Ci ciężko, musisz zmotywować męża do poszukania jakiejś innej pracy - może się uda! Spróbować nie zaszkodzi;-)
PRZESYŁAM CI DUUUUŻĄ DAWKĘ ENERGII I OPTYMIZMU!!!!
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :sorry2:;-)

Ja już chyba się pożegnam, zaraz tasiemiec a chciałam pocwiczyc u wziąsc prysznic... spokojnej nocki ;-):tak:
 
Nadia -GRATULEJSZYN ZĘBOLKA

A ja dziś taki jakiś kiepskawy dzień. Wróciłam z pracy , prasowanko, kąpiel małej ,
ale ogólnie wolę jak za oknem słonko. Na szczęście już bliżej niż dalej do tych ciepłych dni.
Nawet już w tym miesiącu zegarki się przestawia na czas letni.
Pamiętacie jak się męczyłyśmy z brzucholami w te upały ? :-)
Miłego wieczorku i przespanych nocek.
 
Ja sie tylko przywitam i zaraz smigam do łóżka.

Nadunia gratuluje zębolka!

Dziewczyny współczuje tych rozstań z mężem, my to jak papużki nierozłączki od dnia w którym zaczęliśmy byc razem nie rozstawaliśmy się dłużej jak na dzień, a od 5 lat jedyna naszą rozłąką był mój pobyt w szpitalu :sorry2:
a teraz przez pracę widzimy sie raptem kilka godzin, bo jedzie rano na 6 a czasem szybciej (zaczyna pracę niby o 8) wraca po 17, zanim zje obiad, podskoczy do pieca to troche czasu zleci, potem zabawa z małą (ja w w tym czasie ogarniam kuchnię, bo z mała to nawet nie da rady naczyń pozmywać) kapanko, mamy chwilke dla siebie i tyle, bo mąż padnięty po całym dniu zaraz chrapie (on z tych co bez różnicy gdzie i jak, byleby spać ;-))

Mam nadzieję, że te dzieciaczki co w dzień nie spały, ładnie pośpią w nocy. Ja to juz przywykłam, że moja gwiazda ma drzemki 30 minutowe :sorry2: ostatnio znów wstaje zaraz po 6 i troche wierci sie w nocy, więc udaje mi się ją położyć 3 razy spać w dzień (jedna drzemka na spacerku ;-)), ale z niej twrada zawodniczka, bo wczoraj przechodziłam z nią z 6 km zanim usnęła :baffled: ale z drugiej strony to dobrze, bo można juz cos zaplanować bez obawy, że włączy sie syrena ;-)

spokojnej nocki i owocnego pisania na bb ;-):-)
 
reklama
Witam wieczorem!
Ja już wykąpana, po tasiemcu i herbatce. Teraz odpoczywam na BB a m walczy z zepsutym telewizorem
mlot.gif
new_krakowiak.gif

Bbakania o mało nie oplułam monitora
1125.gif
rewelacja te obrazki


dobra mykam na inne wątki
spokojnej nocy kochane
1128.gif
 
Do góry