reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Agusia to fajne sa te ćwiczonka :tak:
ja dzisiaj nawet włączyłam płytkę z ćwiczeniami, ale mała po kilku minutach miała dość :dry: a że już wprawiona w obsłudze dvd, to wyciągnęła płytę z ćwiczeniami, wsadziła z bajką i poleciała na kanapę oglądać :sorry2:
 
reklama
Agusia, gratuluję zapału i efektów!

Ja dostałam w prezencie od Marcina karnet na basen, ale cos mi się jeszcze nie udało wybrać. Najpierw chore zatoki, potem skręcona kostka, potem angina. Teraz powinno pójść już lepiej. Dobrze, że basen niedaleko - po drugiej stronie ulicy. :-)
 
Agus bardzo sie ciesze,ze widzisz juz efekty,a szczerze przyznam,ze na rowerkach to mi ciezko idzie,dlatego tym bardziej jestem z Ciebie dumna:-)ze dajesz rade!!!

Martus,a jakie cwiczonka masz na tej plytce???

Lili ja to marze zeby isc na joge!

Mamociku fajnie,ze basen masz ,,pod nosem,,ja musze isc okolo 12 min:tak:

Wstalysmy kilka minut po 6,witam Was z kawka,Marys wcina kaszke i spoglada na fimbusie,dziisaj ma padac,wiec dzien spedze w domu,moze tylko od sasiadki na kawke nr 2 skocze:-pna obiad robie kebab,ten z pomyslu:-p

Milego dnia
 
I ja witam się :)
Popijam kawusię nr. 1 ;) - zaraz podnoszę cztery Literki i biorę się za prasowanie ...
Nadia oglada potwory i społka i mam chwilę dla siebie
Ja na basen niebawem zacznę chodzić, tylko potrzebuję kogoś do towarzystwa :p
 

Witajcie moje Kobietki !!!
W końcu się ciut ogarnełam (choć dalej mam młyn w pracy) i czym prędzej przybiegłam się zameldować. Podczytywałam Was prawie regularnie, więc jestem na bieżąco.
W wielkim telegraficznym skrócie ... Natalia zdrowa, opiekunka w porzadku, w pracy mega zapier ..., za oknem zima ;-) Szczegóły na zamknietym !

Pozdrawiam Was wszystkie

Daria wszystkiego najwspanialszego
z okazji 2 Rocznicy Waszego Ślubu !!!


Bądźcie dla siebie wiatrem, żaglem i sterem
i przepłyńce przez Wasze życie najpiękniej jak się da !!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
Daria-szczescia w Dniu Rocznicy:-):-)
Agusia-to super te cwiczenia,no i w grupie wieksza motywacja.Ja mysle,zeby kupic rower stacjonarny dla siebie i M-oboje powinnismy sie za siebie wziac.
 
Hejka, witam wieczorowo
Daria i jak sie czuje Bartuś. Te wymioty to faktycznie była jednorazowa sprawa?
Patyk wiadomo juz coś więcej w sprawie Twojej "przyszłej" pracy ?
Aguś zadziwiająco szybkie efekty przynosi Ci ten rowerek. Taka sytuacja tylko motywuje do dalszego działania. Pozazdrościc :tak:
Mata co porabiasz ? Szydełkujesz? :-p
 
Mamociuku w sumie nie mam az tak daleko:tak:

Witajcie z przymusu czyt. Marysia nie dala mi pospac,jestesmy na nogach od 4.30,echh i co tu robic:-pza wczesnie na odkurzanie,prania nie mam,na obiadek mam pomidorowke z wczoraj i jeszcze po kebabie,na 10 ide do babci,lecimy na zakupki:-p

Darunia wszystkiego najlepiszego z okazji 2 rocznicy!

Milego dnia:-)
 
reklama
Witam i ja z rańca!

Darunia wszytkiego najlepszego z okazji rocznicu ślubu!!!

Widzę kobitki że wszytkie jakoś na sportowo od nowego roku:-D:-D:-D tak trzymać!!
ja korzystam ze jeszcze giełdy nie ma wiec M jeszcze nie przyrusł do laptopa!

U nas odpieluchowywanie w toku, wczoraj pierwszy sukces no w połowie:sorry2: Zuzia sama usiadła na nocnikmi zrobiła do niego siku , z tym że przez majtoszki i rajtki i chciała sie pochwalic niestety wylała zawartość! Ale to juz coś!!!!

A idąc za pomysłem Maty z nauką liter wymyśłiłam jak namowic Zuzia na częstrze odwiedzanie toalety. Ponaklejałam na kaflach kolorowe literki i jak siedzi na "tronie " to jej mowie co to za literka i pomogło /zachęciło do czestrzych wizyt!

Życze miłego dzionka babiczki!
 
Do góry