reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Rośnie sobie kurcze a ja ciągle mam coś za małe :-D
Gluszek Ty mnie nie strasz,:-p nas dzieli 2 tygodnie różnicy i może dlatego Twój mniejszy hihihih
 
reklama
hahah, sama się zamotałam i przez chwilę nie wiedziałam o co chodzi:-D
Ubrania miałam na myśli ;-) bieliznę, spodnie, jakoś nie umiem chodzić z rozpiętym guzikiem w spodniach i latam w sukience albo spódnicy którą mam podciągniętą pod sam biust ;-)
 
Flexy ja już dawno latam w ciążowych spodniach albo spódnicy a w nich brzuch jest jeszcze większy ale co tamw końcu w ciąży jesteśmy no nie?
 
OOO!:-)
Ale macie super z tymi ruchami! Ja czekam, czekam i po cichu liczę na podchoinkowy prezent w postaci małego kopa!;-)

Jestem już u Rodziców na Śląsku, szał w sklepach totalny,ale udało mi się zakupić (pierwsze w życiu) spodnie z gumą:cool2:.

Z ciekawostek kuchennych- pracujemy nad Rybą Po Żydowsku- z migdałami i rodzynkami, w galarecie- pycha!!!!:tak:

No i zrobiłyśmy sobie (a dokładniej- Mama mi) USG, jak się dorwę do skanera, to Wam pokażę rezydenta brzucha.Dziś się tak nie wiercił (-a), wie, kiedy go (ją)oglądają obcy, a kiedy Babcia:-D
 
BO sobie pomyslało ze będzie go obcy podglądał a babcia to zawsze babcia :-) . Ja wczoraj sobie tez kupiłam spodnie tylko te spodnie jak kupywalam to kobieta sie smiala ze powinnam sobie kupic normalne spodnie i wystarczyły bi mi :-D hehe ale w sumie spodnie ciążowe fajna sprawa bo od razu chronią plecy od zimna :tak:
 
Ale macie fajnie z tymi kopniakami :) Mi ginka powiedziała, że mogę poczuć za jakiś miesiąc, trochę późno. :-)
Spodnie z gumką mam już od miesiąca - w nic innego nie wchodzę. Nawet nie wiem co ja na siebie włożę w Wigilię, koszmar jakiś.
Ale nie po to tu dziś wlazłam, zeby plotkować. Pewnie już do świąt tu nie zajrzę, dlatego chciałabym Wam wszystkim życzyć, spokojnych, zdrowych i wesołych Świat Bożego Narodzenia, żeby Wasze dzieciaczki zdrowo rosły i na kolejne święta oglądały swoją pierwszą w życiu choinkę :-)
Buziaki dla wszystkich, papa
 
reklama
hej:] jestem nowa czerwcoweczka:D termin pod koniec hehe:p troche sie martwie czy to normalne bo jestem w 13tc i 2dni i nic ZERO brzuszka;:)-( kiedy w koncu zobacze ze "cos" tam zyje? jak narazie zero wymiotow moze z dwa razy ale wydaje mi sie ze byly inne powody;)
 
Do góry