reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
a ja chcialam tak bardzo dziewczynke:( mielismy juz nawet imie..FRIDA.. no ale coz.. raczej nie mam zludzen ze bedzie plec zenska.. rodze pod koniec lutego,albo w polowie marca-wiec zobaczymy.. na 100% :)

pozdrawiam
 
reklama
Ja pewnie wezmę , dlaczego by nie , będzie na nowy wózek chociażby. A poza tym to możemy się zawsze podowiadywać gdzie, kiedy i dlaczego to już zostanie tylko zapukać do odpowiednich drzwi po kaskę:-) i do sklepu :-) hej
 
Ja w ogóle nie mam typów dla dziewczynki :-( Ciężko wybrać ciekawe imię jak ma pasować do nazwiska. A że nazwisko mamy raczej pospolite (Kowalscy) :-D to mamy problem (całe szczęście, że w okolicy to nazwisko jest rzadko spotykane;-))
 
Ja w ogóle nie mam typów dla dziewczynki :-( Ciężko wybrać ciekawe imię jak ma pasować do nazwiska. A że nazwisko mamy raczej pospolite (Kowalscy) :-D to mamy problem (całe szczęście, że w okolicy to nazwisko jest rzadko spotykane;-))
hihih mata-kow witam w klubie bo chyba moje teraz bardziej pospolite być nie może (Nowak):-D ale imię dla synka mamy już od początku - miał być Mateuszek (jak mój TZ) a w przypadku dziewczynki Maja:-)
 
Ja becikowe pobieralam w Urzedzie Miasta - w wydziale zasilkow
Najgorszy okres w UM w tym wydziale to okres sierpnia/wrzesnia - poniewaz we wrzesniu konczy sie okres zasilkowy np dla urlopow wychowawczych i sa wydawane nowe decyzje...ludzi jest full. Wiec w czerwcu powinno byc spokojnie. Formalnosci nie sa niczym kosmicznym. U nas w miescie bylo3krotne - czyli 3 tys. Nie mam skrupolow - pojde i wypelnie te papierki. Zreszta nie tylko tam trzeba pojsc po narodzinach dziecka...w UM trzeba zglosic narodziny aby nadali dziecku pesel...chyba to takie zamkniete kolko jest...bo cos z tych dok jest potrzebne do urlopu macierzynskiego w zakladzie pracy... juz nie pamietam dokladnie jak to jest..ale przyjdzie czas to wznowimy temat
 
Flexy no to nie jestem sama:-D a co do imion dla chłopca, to znalazłabym duuużo, a dla dziewczynki nie mam nic:sorry2: i jak wcześniej pisałam, znając moje szczęście, to na pewno urodzę dziewczynkę :-D no i będzie problem z imieniem. Dobrze, że jeszcze mam pół roku, może coś się "nawinie". Jeśli chodzi o płeć, to dla mnie bez różnicy, a problem tkwi w imieniu dla dziewczynki;-)
 
u nas tak jest kurde ze trzeba sie za wszystkim nalatac głupia biurokracja sami sobie robote robią . No ale co zrobić :-(
 
reklama
Wracając do tematu. Moje maleństwo kopie mnie już seriami. Dwa dni temu mąż poczuł to na własnej dłoni. Ale miał wielkie oczy :-D
 
Do góry