reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Właściwie znając płeć już o połowę łatwiej wybierać imię. My z mężem dostaliśmy od jego mamy na mikołajki księgę imion. Czytaliśmy je wieczorem w taki spodób, że ja konkretne imię wstawiałam w codzienne sytuacje. Coś w stylu: Tadeuszek chodź na obiad........., albo Adolfik do domu, w tej chwili! i strasznie się zaśmiewaliśmy oczywiście z tych nietypowych imion. Jeśli chodzi o nasze typy, to najprawdopodobniej: Maria lub Antoni. I tak własciwie to nie braliśmy nic innego pod uwagę:-)
 
reklama
ja chyba raczej becikowego nie odbiorę... nie dlatego,że mam nadwyżkę kasy i jej nie szanuję ale po prostu nie podoba mi się załatwianie tych wszystkich formalności, których trzeba dopełnić. No i jeszcze gdzie to się idzie w Urzędzie - o ile się nie mylę to do jakiejejś pomocy społecznej czy coś... tak jakbym była intruzem, który chce wyciągnąć kasę :angry:
 
a zresztą wielką łachę robią :angry: parę złotych na otarcie łez... niech utrzymają za to Dziecko :angry:
Sorry Dziewczynki, poniosło mnie :-)
Dzisiaj w ogóle to mam jakiegoś Powera :-D
 
Joasiu dlaczego nie ja powiedzialam ze wezmę becikowe dlatego ze podatek płace to dlaczego mam nie wziąc czegoś od nich a co :wściekła/y:, zawsze mowie oni wiedzą jak sie upominać o swoje to niech wiedzą ze i my tez umiemy sie upominać o swoje :wściekła/y:
 
A ja nie mam pomysłu, Chciałabym aby imiona były darem dla dzieci nie ich utrapienie. A tak apropo to okazało się że mam do wielu imion uprzedzenie, a jak ja nie mam to mężusiowi się nie podoba.Całkowicie patowa sytułacja. Nie wiem co będzie:szok:. Ja myślałam o Dominiku ale trochę za dziewczeńskie usłyszałam. A dla dziewczynki Zosia i też nie przypada do gustu. Na całe szczęści mamy troszkę czasu:-D
 
reklama
tak jak wszystie tematy dotyczące własnego zdania.Pisać można ale i tak każdy zrobi jak będzie chciał.Dlamnie osobiście ta kasa się przeda, bo w domu zawsze są potrzeby. Tym bardziej że moje starsze idę od września do szkoły(1 klasa i zerówka). Więc kasa jak znalał.
 
Do góry