reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja na razie czuję tylko bulgotanie i małe kłucia w brzuchu. Nawet nie jestem pewna czy to mój szkrabek. Ale to chyba się on wierci, bo wcześniej czegoś takiego nie czułam. ;-) Ale wyraźnych kopniaków jeszcze nie czuję :-(
 
reklama
Co do becikowego, brać kasę dziewczyny. Na pewno się przyda. Wysłać mężów do załatwiania papierków ;-)Dostaną w pracy wolne dni to niech wykorzystają je pozytecznie ;-)

Z innej beczki. Od kilku dni kręcą mi się włosy, zawsze miałam proste a teraz robią mi się loki, co jest grane :confused:
 
Wyczytałam, że w ciąży ponoć włosy stają się mocniejsze i zdrowsze. A mi wypadają garściami, juz sił nie mam. Będę musiała je skrócić i to sporo;-)
Moja znajoma miała ciągle proste włosy, a po ciąży ma loki jak po trwałej. Nie wiem od czego to zależy:sorry2:
 
Kobietki zmiany sa spowodowane zmiana hormonow.Ja mam bardzo duza alergie, a w ciazy ani sladu i o astmie moge zapomniec az do zakonczenia karmienia.
 
Moje propozycje imion dla chłopców: Maksymilian (Maks), Emanuel (Emi, Emuś), Tymoteusz (Tymek), Bruno (kojarzy mi się z psem, ale bardzo mi sie podoba:sorry2:), Eryk, Igor, Szymon (ale to ostatnio chyba popularne jest), Franciszek (tylko zdrobnienie nieciekawe;-)), Antoni (Antoś).
A dla dziwczynki też już cos wymyśliliśmy! Ciężko było, ale się udało, no i mężowi się podoba! :tak: Otóż nasza propozycja dla dziewczynki to Dobrochna (Dobrusia) jest to inna forma imienia Dobrosława. Co myślicie o tym imieniu?
 
Co do urlopu macierzyńskiego i papierków - do zakładu pracy trzeba przynieść akt urodzenia dziecka, oświadczenie matki, które to dziecko i zaświadczenie ze szpitala o urodzeniu. A załatwianie papierków i becikowego - tak jak pisałyście - to najlepiej zostawić tatusiowi, my będziemy miały wystarczająco dużo zajęć
 
hehehhe dobre zarty ale haczyk połknięty ja naprzykład jestem zielona w te klocki i ten twój żart to dobry żart hehe:-)
 
reklama
Jola 244 ja też jestem zielona bo na młodego te 7 lat temu nie było takich darów od państwa. Ale ja się nie boję i tak w ogóle to wszystkie sprawy zawsze załatwiam szybko i bezproblemowo. Zaciągnę języka poczytam i bedzie OK;-)
 
Do góry