reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ula tylko przez Głogów nie jedźcie, bo tam remont mostu i masakryczne korki :tak:

Dobrze, że mieszkam po tej samej stronie Odry co jest szpital, bo inaczej wogłabym urodzić w samochodzie :szok: bo teraz z jednej części miasta do drugiej jedzie się ponad 2 godziny zamiast 5 minut :szok: a swoją drogą to współczuję kobietom w ciąży z tej drugiej strony mostu, muszą mieć niezłego stresa :baffled:
 
reklama
Ja mialam pizame skladajaca sie z bluzki i spodni i nikomu to nie przeszkadzala.polozne nawet smialy sie ze moge im zwiac do miasta bo tak elegancko wygladam.Musze wyjasnic ze mialam cc,a do zabiegu wiadomo ich koszula:)
 
A moją małą (chyba malą ;-)) ostatnio męczą częste czkawki. Ma kilka dziennie :baffled: juz tak nie kopie, bardziej się wierci i przebiera to nóżkami to rączkami, ale te czkawki to mnie powalają :sorry2: też teraz tak często czujecie czkawki? A może to raczej jakiś niepokojący sygnał :dry:
 
Magdziarka;
ale się uśmiałam z tych słoików i tej gołej pipki :-D:-D:-D

Ja mam niby kupione koszule ale przyznam szczerze,że już w nich śpię ponieważ tak jakoś ostatnio duszno w domu jest, że nie można wyrobić... Szlafrok też mam, klapki, wkładki... nie mam stanika do karmienia i muszę to koniecznie nadrobić
 
mata;
skurcze porodowe to raczej takie, które są regularne i bolsne. Niepokojący może być też nieodpuszc\zający ból w dole brzucha i do tego np. ból dolnej parti pleców.
Mój Maluch też często teraz miewa czkawki - spowodowane to jest tym ,ze ćwiczy sobie ''oddychanie'' a także np. smakuje jemu smak wód plodowych :-) w tym okresie taki Maluch połyka bardzo duże ilości wód i dlatego często czka.

a ja wczoraj pojechałam na ktg ponieważ Maluch2 dni prawie się nie ruszał. Okazało się, że wydruk wzorcowy a Mateusz to śpioch
 
Joanna ja polecam Ci Triumpha kiedyś gdzieś wklejałam taki ecru i różowy. Na bank Mamabel tylko nie pamiętam dokładnie modelu - bo są takie cienkie elastyczne i własnie takie co ja mam z odpinanymi ramiaczkami. A nosi się super.
 
reklama
Do góry