reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja wiem milka o tych butlach. I ja byłam mega przeciwniczka butli tylko ze mój mały nie przybierał na wadze i ja z tym karmieniem od początku walczyłam. Teraz się juz sama poddałam bo małego sypie jak tylko coś zje. Planowałam go pokarmić piersia do wiosny, ale on sam zdecydował. Myśle że dla mnie to lepiej, wkońcu moge jeść wszystko jak człowiek,
Kasiu fajnie że zakupy sie udały
 
reklama
Dzieki milka za wsparcie. Dam rade tylko musze szybko przepalić swoje mleko , bo te ściągania sie okropne.
 
azile - jak masz duzo mleka to nie wiem czy nie powinnac wspomoc sie lekami
bromergon obniza prollaktyne - hormon kt ma wplyw na produkcje mleka
 
milka chyba nie tak dużo bo po dniu , dopiero wieczorem ściągnełam.
Zobacze jak będzie po nocy, to podejme decyzję
 
Magda to i tak nie zależy od nas tak do końca więc nie ma się co zagłębiać w temat i dręczyć. Najwazniejsze że zdrowy i fajowo się śmieje
 
Dzien doberek mamusie!u nas nocka ok z jedna pobudka na mleczko,wstwlysmy o 7(nawet) Marysia bawi sie na kocu a ja na bb z soczkiem bo kawke juz rano wypilam,ZYCZE WAM MILEGO DNIA!:-D:-);-)
 
Witajcie Czerwcówki!
U nas nocka koszmarna,Filip ubudził się o północy i płakał 2h już chciałam dzwonić na pogotowie bo to wszystko przypominało jakieś boleści ale dałam mu herbatkę i kropelki na na brzuszek i po jakimśczasie zasnął.Byłam zła i przybita w twj nocy ale przemyślałam sytuacje i wydaje mi się,że to jest od nowych produktów jakie mu wprowadziłam do diety bo wczoraj ugotowałam mu obiadek i go odziwo trochę zjadł i dostał też kaszkę bananową na noc i wydaje mi się,że żołądeczek nie był przygotowany na taką dawkę nowości. Rano obudził się z katarkiem i wysypką na buzce:-(
 
reklama
Julia!mozliwe,ze te bolesci od nowosci i Filipek ma delikatny zoladeczek,pewnie zaczniesz podawac mu wszystko stopniowo i moze po jednej rzeczy dziennie:tak:
U nas sloneczko niby jest,ale tak wieje,ze dzisiaj wygladamy tylko przez okno:-)
jejku jak ja czekam na wiosne;-)
 
Do góry