reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam wszytkie poranne ptaszyny :-D

ja juz na nogach a me dziecię jeszcze śpi:sorry: pewnie teraz sie zastanawiacie dlaczego i ja głupia nie śpię:laugh2:
ano dlatego ze moj M poszedł na badania i obudził mnie telefonem zebym mu nip znalazła wiec sie juz nie kładłam bo i po co Zuzol zaraz i tak pewnie wstanie!

Mejdia trzymam kciuki za szybkie znaleienie dobrej pracy:tak:
Oj widze afery smoczkowe :-D moj Zuzol ma jednego i nie cche oddac na szczęście przestawiła sie na NUKa wcześniej miala takie które przywiozłam z Angli i zadnego innego nie chciała musiałam prosić znajomych zeby mi przywozili ale teraz juz spokój:-D

o bobik wstał lece!!!!
 
reklama
Witam i ja:-)
Mejdija trzymam kciuki za szukanie pracy:tak: super, że znalazłaś sobie już znajoma mamuskę, Wojtuś chyba wniebowzięty, bo ma dwie dziewczyny do towarzystwa ;-)

Basia widzę, że cos ten młynek skończyć sie w pracy nie chce:confused2: ale i tak dajesz radę ;-)zakupy, place zabaw, gotowanie, pieczenie, raca, mamuska na dwóch etatach;-):-D

Majka współczuję takiego zachowania córci... ona chyba podpatruje tez w żłobku inne dzieci, co? Ale nie ma co sie martwic, to chyba taki wiek :sorry: chociaż ja muszę powiedzieć, że u nas pojawia sie sporadycznie histeria jak się czegoś zabroni, ale brojenia na złośc nie ma na razie...

Ula czyżbyście dostawcę zmieniali internetu? Fajnie, że juz jesteś :tak:

u nas ok, małą juz prawie zdrowa, czasem zakaszle i ma jeszcze katar malutki. Ja juz też zdrowa i w końcu trzeci dzień bez migreny :-)Dzisiaj sobie pospałyśmy do 8, chociaż małą o 5 chciała się bawić :confused2:no i najważniejsze pomału idzie wiosna :tak::-) jeszcze troche i będzie już całkiem przyjemnie :tak: wczoraj u nas było 11 stopni na plusie :tak::-)

miłego dzionka
 
Oj tak Marta wczoraj było super
Dobrze ze już u was lepiej ,najgorsze za Wami!
Co do neta to nie zmienialiśmy operatora ale nieraz jest tak że z jednego łączą korzystają 3 laptopy i mój iPod i się zawiesiło ?! Czy coś i nie było sygnału :-d
 
Witajcie:-),
ja dziś zostałam w domku bo teściowa się bardzo źle czuje,
więc chciałam jej dać dzień luzu.:tak:
Akurat w środy mam angielski więc dużo nie stracę,
bo ze składek to jeden dzień przerwy i można całkiem wypaść z rytmu:nerd:,
a potem to już ciężko nadrobić tyle wiadomości...

Ulcia jak tam postępy w sisianiu do nocnika,
a u Ciebie Mata co z cycuniem?
Maajka problem ze smokiem też mam niestety, do spania wciąż niezbędny:no:
Basiu
wyspana dziś po wczorajszym drinkowaniu;-)?
A reszta gdzie , co z Wami kobity!!!
Kasiau a co tam u Ciebie dawno Cię nie było...Daruuunia, Marlenka, Aguś, Lila, Joasiek....
 
Ulcia jak tam postępy w sisianiu do nocnika[/B]

A witam witam no u nas picus glancus mąką tylko śpi z pampkiem a tak śmiga bez i ładnie robi w nocnok wszystko jak trzeba :-D wczoraj w przedszkolu mimo zaaferowania i braku czasu też załatwiła swoją potrzebę tam gdzie powinna czyli w toalecie tak ze uffff teraz już z górki :-) heh i nawet nauczyła sie przedstawiać jak sie ja pyta jak ma na imię to mówi ze Ziuzia :-D
 
witam

My zaliczyłysmy dzis szczepienie Agatki, spacerek z dziadkiem i wizyte w urzedzie po moje nowe dokumenty:-)
Agata cały ten czas przespała - jest przekochana;-) a Paulina padła w aucie i tak spi do teraz, ale w łozeczku;-)

Agatka wazy juz 5 kg:szok: Klocek jak Paulinka sie robi:-D

Dzis zauwazyłam, ze na przeciwko mojej kamienicy otworzyli sklep Stokrotka - ciekawe co to i co tam jest;-)

Miłego dnia mamusie!
 
Witam
Mejda mówisz masz - jestem :-)
Basia - od tej wczorajszej żubrówki chyba masz ból głowy hmm???
Dzięki za pamieć - dzisiaj wieczorkiem świetujemy z mężem...
Nadia trochę chorowała ale juz jest lepiej, ma tylko okropny katar..
A ja wyczekuje wiosny...
Do Miłego...
 
NO to rozumiem ,
nareszcie coś się ruszyłyśta do tych klawiatur:-D!
Na tej wsi to gwarą już zajeżdżam:laugh2: jak miejscowa.

Kasiau Ty to masz zakręconą pracę, niech Ci klienci tak nie dzwonią, bo
na BB tęsknimy;-)!
Ula no to gratuluję - świetnie sobie dałyście radę:happy:, a jak z przedszkolem?
U nas nocnik to jak posadzę to posiedzi z różnym skutkiem, :sorry:
ale wołania nic, a jak jest kupa to zawsze kłamie, że nie ma:no:!
Lila
fajnie, że jesteś! :happy:
Udanego wieczorku, oby urodzinki się udały, no i zdrówka dla Nadii!:tak:
Bbakania mam nadzieję, że już główka nie boli:eek:!
A teściowa ma problemy zdrowotne związane z zawrotami głowy.
Czasami jest dobrze, ale bywają dni fatalne , ostatnio ma nie najlepszy okres.:hmm:
Asiowo super, że dziewczyny zdrowo rosną:-), a Ty mimo większej ilości obowiązków jestes taka radosna! A jak tam nocki przesypiasz?:confused:
 
reklama
Kasiau - ja tęsknię baaardzo:-D:rofl2:!
Kawka już ok, zobaczymy co jutro dadzą:tak:.
Właśnie Wojtol zasnął więc zmykam do wanny trochę się pomoczyć.
Dziś już wszystko zrobiłam w domku, więc pełny relax!:happy:
 
Do góry