reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Hej!!!

U nas pięknie słonko świeci więc mam nadzieję na miły dzień :tak:

Wczoraj M cały dzień ziemię na podwórko rozwoził i już mamy praktycznie wszystko przygotowane pod sianie trawki :-)

Piszecie o fotelikach...my właśnie rozglądamy się za nowym :tak: tylko finanse skromne, bo mogę na ten cel przeznaczyc do 250zł :zawstydzona/y: da się za to kupic coś rozsądnego? naoglądałam już chyba ze sto i nie mam pojęcia który lepszy :baffled:

Toska czekamy :-D
 
reklama
Dorotko, przeczytałam i na pewno chętnie skorzystam z Twoich rad.:tak:Dzięki.
Ale słuchajcie, ten wątek na zamkniętym jest już zamknięty... Ktoś to zrobił???
 
dzień dobry,

nadal w dwupaku, ale czuję, że dzisiaj to TEN dzień;-):-D
wprawdzie objawów jeszcze żadnych nie mam (lekkie skurczyki), ale na 19 idziemy do położnej i do 24 mam zamiar urodzić:tak: Nie ma to jak mieć plan;-)

trzymajcie kciuki

dam znać Esi i Dzagud jak będzie po - niezła optymistka jestem:-D
 
Dorotko, przeczytałam i na pewno chętnie skorzystam z Twoich rad.:tak:Dzięki.
Ale słuchajcie, ten wątek na zamkniętym jest już zamknięty... Ktoś to zrobił???
Ja zamknęłam, bo wydaje mi się, że nie ma spełnia swojej "myśli przewodniej". Rozmowa zmierza tylko do zaognienia sytuacji. Jeśli źle zrobiłam, to piszcie, odblokuję.
 
reklama
Do góry