reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

KARIS 78 nie dajmy sie zwarjowac w Angli czy tutaj w Holandi pewnie sluzba zdrowia taka sama wiec badzmy dobrej mysli bo ja juz niewiem co myslec tez jedni zadowoleni drudzy nie ,ale nam napewno szybko pojdzie haa:-):tak:

a co do wydzieliny to ja mam wszystkie kolory co tydzien inny i podobno to normalne ,niekiedy leci ze mnie jakbym popuszczala mocz takie mam wrazenie.
Łozysko mam tez za nisko ale nic nie biore na to i nie kazano mi sie wcale oszczedzac ,nadal pracuje i wlasnie wrocilam z miasta rowerem i ...wszystko mnie boli a jeszcze musze dywan wyczyscic bo maly napaskudził.Ja nadal jestem dobrej mysli i staram sie nie martwic zadnymi dolegliwosciami bo nawet jak jade do lekarza i mowie ze to boli czy to.. to odpowiedz zawsze jedna : TO NORMALNE wiec nic nie poradze na ich metody leczenia...:szok::-D:tak:

Milego wekendu ja jutro do pracy na ok 10 godz.znowu wrrrrr:-:)szok::szok:

Metody leczenia metodami ale i tak Cię podziwiam że się nie boisz jeździć na rowerze, czyścić dywanów i pracować 10 godzin.

Co do wydzielin to mnie sam ostatnio lekarz o to pytał. Powiedział że jak będa żółte, zielone, nieprzyjemnie pachniały tzn że coś może być nie tak. Normalną wydzieliną jest taka przypoinająca białko na miękko.
 
reklama
Gniesha i Krakowianko, ja także zapalam świeczkę dla Waszych śpiących Aniołków, Jagódki i Stasia. Tak mi przykro....
[*]
[*]
[*]

Dorotko ciesze się z dobrych wieści.

Przepraszam, że tym razem tak skromnie, ale jakoś nie mogę się ostatnio pozbierac przez te forumowe wieści i ten mój nastrój to chyba odbija się też na relacjach z moim małżem :-( Nie będę więc Wam tu smęcić. Odezwę się jak wróci mi jakieś lepsze samopoczucie.
 
Dziewczyny - Gosia***, Anik, Karis, Kpi123 - bardzo Wam dziękuję za ciepłe słowa:tak: Ja wiem, że cukrzyca to nie moja wina, ale po zmierzeniu poziomu cukru glukometrem, jak wychodzi wysoki poziom, to analizuję, co zjadłam i obwiniam się, że mogłam czegoś nie jeść. Jestem na diecie już od ponad 2 tygodni a i tak się zdarzają te wysokie cukry po kolacji - na razie wyrzucam sok, którym popijałam obiad i przerzucam go na śniadanie. A do obiadu woda lub herbatka owocowa - może to pomoże:eek:

Ściskam Was mocno i życzę spokojnej nocy:tak:
 
Dziewczyny pogrzeb Jagódki jest w czwartek o 11:30 na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu, krakowianka napisała,że każdy kto chciałby pożegnać z nią córeczkę może przyjść.

I tutaj mam propozycję, pisałam już z Kasiulką1980, która jest z Poznania, że mogły byśmy złożyć się na kwiaty lub wieniec dla małej Jagódki od wszystkich czerwcówek2010, Kasiulka zgodziła się udostępnić swoje konto,żebyśmy do niej wysyłały pieniądze i Ona zamówi i pojedzie na cmentarz. Numer konta i dane mają być podane na forum zamkniętym oczywiście. Myślę,ze jeśli będzie dużo chętnych to wystarczy po 5-10zł.
Napiszcie co Wy na to?!
 
Dziewczyny pogrzeb Jagódki jest w czwartek o 11:30 na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu, krakowianka napisała,że każdy kto chciałby pożegnać z nią córeczkę może przyjść.

I tutaj mam propozycję, pisałam już z Kasiulką1980, która jest z Poznania, że mogły byśmy złożyć się na kwiaty lub wieniec dla małej Jagódki od wszystkich czerwcówek2010, Kasiulka zgodziła się udostępnić swoje konto,żebyśmy do niej wysyłały pieniądze i Ona zamówi i pojedzie na cmentarz. Numer konta i dane mają być podane na forum zamkniętym oczywiście. Myślę,ze jeśli będzie dużo chętnych to wystarczy po 5-10zł.
Napiszcie co Wy na to?!

jestem za, czekam na nr konta
 
super,myślę,ze będzie sporo chętnych, wysłałam do Kasiulki1980 wiadomość na priv,mam nadzieję,że jutro już będą dane i będziemy mogły działać:tak:

to samo chciałabym zrobić dla gnieshy, ale narazie nie mam żadnych wieści od niej...jutro spytam w sms-sie czy by sobie tego życzyła i oczywiscie co z pogrzebem Stasia...Boże jakie to trudne....:-:)-(
 
Gniesha i Krakowianko bardzo mi przykro!!!!!!!!!

Dla Stasia -
[*]
Dla Jagódki -
[*]




Nie mam siły już czytać i pisać, nie jestem w stanie zrozumieć:-:)no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
 
reklama
Do góry