reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

no jest dyskomfort,ale pomyslalam,ze lepsze działanie ma czopek niz masc . Teraz to niewiem czy dalej wkładac,bo ten brzuch mnie tak bolal dziwnie.
to może spróbuj z tymi otrębami, jedz duzo owoców szczególnie jabłek i pij wode, podobno też kwas z kiszonej kapusty dobrze działa. Może tymi sposobami uda ci się wygrac z tym dziadostwem;) powodzenia
 
reklama
kurcze właśnie sobie uświadomiłam,że powinnam się doprowadzić do porządku przed wizytą czyt. ogolić, a nie ma mojego męża, więc muszę poradzić sobie sama, ale zapewne będą niezłe manewry w wannie :)
 
JA sie rowniez witam, na szczescie tu sloneczko, ale zimno :sorry2: Za chwilke wizyta to sie rozgrzeje na rowerze przynajmniej :-D

paulka ciesze sie z takich wiesci, bardzo dobrze wiedziec na czym stoicie :tak: Fakt arytmia nie jest najgorsza, a jak juz wykryta i sie o siebie dba to nie wiekszych problemow :blink: Oby maz szybko do was wrocil, na pewno zdazy na porod :-)

cobra a co myslisz o tym zeby mama przy tobie byla? chyba macie najlepszy kontakt z tego co piszesz..? na pewno dla niej byloby to wielkie przezycie :tak:

Powodzenia wszystkim na wizytach :happy2:

no wlasnie ,ze nie wiem, nie wiem czy ona nie bedzie mnie draznic:) a poza tym,gdybym zaczela rodzic w dzien,to ona i tak nie moze sobie wziasc wolnego w pracy:( bo na MTP nie ma zastepstwa za nia...


paulka - a przy uzyciu lusterka?:)
 
kurcze właśnie sobie uświadomiłam,że powinnam się doprowadzić do porządku przed wizytą czyt. ogolić, a nie ma mojego męża, więc muszę poradzić sobie sama, ale zapewne będą niezłe manewry w wannie :)

ja juz mam w tym wprawę, cały czas musze robić to sama... lusterko jest niezbędne :-)
 
500km to jednak spory kawałek....:-( Tylko rozumiem że jak nie złożysz pracy teraz to nie możesz się bronić w terminie. A chcesz się teraz bronić czy dopiero we wrześniu? Można by ją wysłać poleconym, to właściwie w porywach jutro już powinna być na uczelni. Tylko lepiej wtedy powiadomić panie w dziekanacie, że tak robisz to będą przygotowane.

Gdyby to było możliwe, ale jeszcze muszę obiegówkę w bibliotece podpisać no i promotor musi podpisać że pracę zatwierdza i w indeksie seminarium zaliczyć ach szkoda gadać. Jeszcze się zastanowię, zresztą i tak muszę do promotora zadzwonić czy nie ma już żadnych uwag do pracy.


Cześć wszystkim:)
Dzisiejszy dzień to porażka a dopiero się zaczął :wściekła/y: chciałabym pójść spać i obudzić sie jutro:-:)-(
Rano zadzwonił mój facet i powiedział,że nie może do mnie zadzwonić ze swojego stacjonarnego na mój.Ma jakis problem z modemem i rzeczywiście jest jakis problem z połączeniem.Ale generalnie on ma to gdzieś!!No ja nie mogę!!!Wnerwił mnie totalnie z samego rana.Potem dosoliła mi moja mama. Naprawdę mam dość:wściekła/y::no:
Do tego pada deszcz, jest kurewsko zimno i pochmurno, szkoda że jeszcze śnieg nie pada, a czemu nie,przecież mamy wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A może to tylko mi sie tak wydaje,że powinno być ciepło.
Mam dziś okropny humor, jestem cholernie zła. Ide się wyładowac i rozwieszę pranie.
Chyba się popłaczę.
Sorki,że to wszystko piszę ale musiałam się wygadac

To banalne co napisze, ale wszystkiemu winne hormony :-D i ten plecak z przodu :-D Za pół godziny możesz już cieszyć się ze wszystkiego :-)

kurcze właśnie sobie uświadomiłam,że powinnam się doprowadzić do porządku przed wizytą czyt. ogolić, a nie ma mojego męża, więc muszę poradzić sobie sama, ale zapewne będą niezłe manewry w wannie :)

Manewry i lusterko w ruch :-D Skąd ja to znam a wynik i tak nigdy nie jest zadowalający :-)

W moim szpitalu poród rodzinny kosztuje 100 zł, jest też możliwość "wynajęcia" pojedynczej sali i to jest koszt 250 zł za 4 doby. Teraz się zastanawiamy czy z któreś z tych możliwości nie skorzystać. Jeśli chodzi o płatność za poród rodzinny to słyszałam że trzeba poprosić o dowód wpłaty na którym będzie pisało poród rodzinny i w NFZ zwrócą pieniądze.
 
Cześć dziewczyny

Neti, ja tak samo mam dziś okropny humor, wszysko mi przeszkadza, do tego źle się czuje, krzyż mnie boli i takie bóle mam jak przy miesiączce, . Jade zaraz na USG, zobaczymy co tam mały wyprawia i czy wszystko u niego dobrze.
 
Ha ha ja ostatnio tez z lusterkiem gole:-D
cobra-ja przy pierwszym porodzie też się wahałam czy ktoś będzie mi potrzebny ale teraz uważam że każdy mama maż czy przyjaciółka przyda się na porodzie jednak zostać tam z samymi obcymi osobami jest niezbyt miłe oni zostawiają cię samą i co jakiś czas zaglądają a jakby się coś działo nawet niema komu zawołać położnej i też jak jest ktoś z tobą to inaczej traktują jak by ci ktoś kto będzie z tobą przeszkadzał zawsze możesz odesłać go do domu:tak:
anik-dobre psitka w poprzeg może to właśnie oznacza we śnie ptaszka:-D
 
reklama
Witam.
U nas pogoda masakryczna:szok::no:zimno, pada...norma jak ja muszę gdzies wyjechać:tak::crazy:

A ja mam wizytkę dziś:tak:ale oprócz tego czeka mnie gonitwa po urzędach wiec już wyjeżdżam:tak:
Pozostałym wizytowiczkom życze powodzenia:-)
Tym które juz po wizytach gratuluję dobrych nowinek:-)

To uciekam kochane trzymajcie sie ciepło;-)
 
Do góry