reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja to właśnie musze wyjść natą zimnicę:-( aż się ryczec chce
musze pokserować prace, mój opiekun już mi zaliczył więc jestem przeszczęśliwa. teraz to tylko egz specjalizacujny ale dopiero za rok bo w tym juz nie zdążę:-)
musze też iśc do ZUSu, brrrrrrr, ale chyba odłożę to na cieplejszy dzień, żeby panie też miały lepszy humor :-)
a dziś kupię tulipanki i wstawie sobie do wazonu, muszę sobie jakos poprawić nastrój
no to do zobaczonka później i miłego dnia

wszystkim dziś wizytującym samych dobrych wieści:-)
 
reklama
Zgłaszam się i ja. Przez tą pogodę mam straszną chandrę. Nic mi sie nie chce. Wczoraj jak już Lenka pisała byłyśmy na wizycie, GBS oddane do laboratorium. Na wizycie wszystko ok, wyniki po tygodniowej kuracji się poprawiły. Na plusiku mamy 9kg, tak więc nie ma na co narzekać. Kolejna wizyta za dwa tygodnie i raz w tygodniu mam jeździć do szpitala na KTG.
Lece powiesi pranko i poleżeć trochę.
Wszystkim życzę miłego dnia.
 
Właśnei wróciłam z tego zimna:-)ledwo co chodze dzisiaj tak mnie boli kość ogonowa - teraz to sie kłade i mam wszystko w nosie:-)miałam sama jechac na wizytę ale chyba w tej sytuacji małżonek mnie zawiezie a mała na basen pójdzie w innym terminie.
Co do golenia to ja wczoraj sie męczyłam - trochę na czuja trochę z lusterkiem i mam nadzieję że nie jest najgorzej:-D
 
Rzeczywiście pogoda dzisiaj brzydka:-) Ale nie warto się nią przejmować:-)
neti79 ja też sobie od mamy przywiozłam cały wazon konwalii, teraz pięknie rozkwitły i pachnie nimi w całym mieszkaniu;-)
 
Witajcie:)
Kilka dni mnie niebyło a tu tyle zaległości. Czy uda mi się to nadrobić? Szczerze to niechce mi się. Zresztą najchętniej bym tylko spała - jakby mój organizm na zapas chciał się wyspać.

Wczoraj popołudniu teść przywiózł nas do Wawy bo miałam wizytę u lekarza, tak posiedzieli byśmy jeszcze u rodziców.

A co na wizycie: +1kg przez 2tygodnie, morfologia najlepsza od początku ciąży, w moczu podwyższoną mam liczbę leukocytów - mam brać urosept 3x2tabl. Karolinka dalej ułożona główką w dół szykuje się już do porodu, strasznie naciska na szyjkę, boli jak niewiem. Szyjka nieco skrócona i rozwarcie na 1cm. Następna wizyta za 2tyg., 19 maja.

Dzięki za podpowiedz z tą ciastoliną na prezent, chłopcy mają mega frajdę.









 
Witam u nas tez szaro buro o ponuro

Cobra moze jakas dobra kolezanka albo kuzynka nie musza byc do konca przeciez wystarczy ze beda do samej akcji, ja caly czas myslalam ze chce byc sama bez meza ale potem bylam szczesliwa ze byl ze mna. To jednak troche trwa polozna nie siedzi z toba caly czas a tak masz przynajmniej z kim pogadac, pozatym moj maz stwierdzil ze dobrze jak maja wrazenie ze ktos im patrzy na rece:-D

Zdec podeslij choc jedna konwalie masz piekna wiosne w domu :)

Moj maz zaczyna robic dzis regal w pokoju Olafa dzieki temu ja przeniose zabawki z szafy na regal a do szafy trafia wkoncu ubrania z komody z sypialni zalegly u nas na 5 lat :) bede mogla szykowac "troche" mniejsze ubranka do tej komody. Wczoraj zaczelam przegladac na allegro rzeczy dla malego ale koniecznie musze poczekac na Olafa zeby mogl powybierac kolory itd bo tak poczyje sie wazniejszy a strasznie sie martwie ze konkurencja moze sie na nim zle odbic :)
 
Milka specjalnie dla Ciebie wirtualne konwalie:)
 

Załączniki

  • konwalie.jpg
    konwalie.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 21
reklama
lecę z małym do ogródka bo słoneczko grzeje nieziemsko:-) a propo roślinek konwalie oczywiście ładniutkie, a u mnie nareszcie zaczęły rosnąć pomidorki i bazylia:-D
 
Do góry