reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010


spacerowka nigdy nie rozklada sie na zupelnie plasko wiec nie jest polecana dla maluszkow ktore jeszcze nie siadaja i nie maja mocnego kregoslupa . A ty chcesz jej jednorazowo uzyc czy juz sie na nia przestawic?:confused:


Chodzi mi o jednorazowo, tzn. miesiąc czasu bo tyle będę u mamy... ale dziś to w sumie przemyślałam i wezmę gondolkę lub sam stelaż i tylko wepnę fotelik :)
 
reklama
Czy któraś już może odważyła się przełożyć maluszka do spacerówki? Oczywiście do takiej którą można całkowicie położyć? Mój mały jest coraz większy a gondolka taka mała... problem polega na tym że gondolka bardzo dużo zajmuje miejsca w samochodzie a czeka nas podróż do mamy na miesiąc i nie wiem czy mi się zmieści... muszę zobaczyć jak ta moja spacerówka wygląda..!

Ja u mamy używam tylko spacerówki, żeby nie jeździć ze swoim wózkiem. Moja rozkłada się na płasko, Hania ma w niej bardzo wygodnie.

Ktoś tu pisał na forum o kręgosłupie itp - przecież w foteliku samochodowym też dziecko nie leże na płasko...
 
Dziewczyny ja już nie mam siły, wysiadam psychicznie. We wtorek promotor kazał mi dziś zadzwonić o 20 żeby porozmawiać o pracy itp. Zadzwoniłam o 19.50 i stwierdził że jest już strasznie późno i on o tej godzinie nie będzie ze mną rozmawiał. Kiedy powiedziałam, że sam kazał mi o tej godzinie dzwonić to stwierdził, że to niemożliwe i mam zadzwonić jutro o 10.00. Jestem już tym naprawdę zmęczona.
 
Witam, u nas paskudne pogody ciąg dalszy, a i w domu wcale cieplo też nie jest. Byłam z oskarem znowu u lekarza, i dostał kolejne leki - narazie o skierowaniu do laryngologa zapomniała al jak te lki nie pomoga to we wtork dostanie już antybiotyk, bo to juz trzeci tydzien kataru i trzeci zestaw leków które działają tak sobie - a kazdy zestaw ok 60 zł:angry: Widze że mu ten katar coraz bardziej przeszkadza i w nocy nie może przez to spać - dzisiaj to była jakaś masakra - od 2 się wircił i rzucał.

miłego dnia
Anik dużo zdrówka dla Oskarka!! biedaczek się męczy :(

Dziewczyny jaki ja mam ubaw z nowej umiejętności mojego syna to szkoda gadać :-D:-D:-D
Zaczął sobie wyjmować smoka z buzi, a wygląda to mniej więcej tak, że buzia z całej siły ssie, żeby smok nie wyszedł z buzi, a ręka z całej siły ciągnie, żeby go z buzi wyjąć. :-D:-D:-D A z powrotem jeszcze włożyć nie potrafi. Właśnie zasnął, a za chwilę słyszę, że kwęka. Wchodzę do pokoju i widzę jak trzyma smoka tyłem do przodu i ssie na pół śnie ten element do chwytania i marudzi, że nie fajnie :-D:-D:-D
heheh zdolniacha z synusia ;0 natan już też sobie rączką wyciąga smoka no i czasem uda mu się z powrotem wcisnąć do buzi.

kajdusia;ale Ci zazdroszczę tego basenu, w mojej okolicy nie ma takich zajęć dla maleństw

Witam byłam rano u neurologa i wszystko jest ok, ufffff
Kacperkowi bardzo sie podobało co pani doktor z nim wyprawiała :-),mamy profilaktycznie zgłosić sie za trzy miesiące, potem poszłam z nim na spacerek i spał 2 godzinki :-)

zaraz was poczytam co naskrobałyście
super wieści!!

Uff nareszcie po szczepieniu:happy2:mała usneła troche płaczu było a jak wyszłyśmy od lekarza to nawet cyca na uspokojenie nie chciała:baffled:chyba się na mnie obraziła że to niby ja jej ten ból zadałam:-Dlekarka powiedziała że piękna i zdrowiutka no i waży już 7kg jest co dzwigać a pomyśleć że urodziła się 3200 kiedy to było;-)
niezły już klocek z małej :)

koriander powodzenia na jutrzejszym bilansie!

bakteria;dużo zdrówka!! zdrowiej szybko!!

Dziewczyny ja już nie mam siły, wysiadam psychicznie. We wtorek promotor kazał mi dziś zadzwonić o 20 żeby porozmawiać o pracy itp. Zadzwoniłam o 19.50 i stwierdził że jest już strasznie późno i on o tej godzinie nie będzie ze mną rozmawiał. Kiedy powiedziałam, że sam kazał mi o tej godzinie dzwonić to stwierdził, że to niemożliwe i mam zadzwonić jutro o 10.00. Jestem już tym naprawdę zmęczona.
brak już słów na tego promotora, co za człowiek, współczuje Ci strasznie tej udręki z nim.

Dziewczyny mieszkające nad morzem, jaką pogodę przewidują u was na najbliższy tydzień (tak od niedzieli do piątku) ???
mąż ma urlop i się zastanawiamy nad wyjazdem ale ta pogoda jest taka se,ważne by nie wiało i nie padało, bezsensu jechać 400km by siedzieć w domku gdyby pogoda była nieciekawa
 
Witam wszystkich! u nas dzień jak co dzień, sto razy cyc i na zmiane mata, huśtawka, łóżeczko a i tak na rękach u mamy najlepiej a mnie już tak w nadgarstku ręka boli że ledwo co podnosze to moje szczęście. Teraz w końcu śpi, od 19 uff i mam troszke czasu dla siebie. U nas wszyscy chorzy, mąż chory na zwolnieniu, ja chora i malutka ma katarek ale na szczęscie nie taki straszny, wydaje mi się że już jej mija i tak jest bardzo dzielna bo ciągle jest pogodna.
Tak piszecie o tych chrzcinach.. my jeszcze nawet nie zaplanowaliśmy i nie wiem kiedy zrobimy, może na wiosne ahh. Pisałyście o prezentach na chrzest - ja bym chyba chciała kase jak już, bo prezent jak czasem ktoś kupi ... np od meza ciotki Klara dostała taki wisiorek - serce - typu 13 latka w biżuterii z odpustu :tak:wielkie biało różowe serducho z cekinami, chyba córce nigdy nie pozwole tego nosić:-D

No a tak poza tym jak byłam z tym katarkiem ostatnio w przychodni to była telewizja i tak sie złożyło że akurat ja byłam w gabinecie i Klara występowała w kurierze warszawskim:-D nagraliśmy jej na pamiątke.

Przepraszam że nie odpisuje wszystkim.

Pozdrawiam.
 
Cześć Mamusie
u nas nocka spokojna :-) Ja właśnie wcinam śniadanko pije inke i oczywiście nadrabiam zaległosci na bb. Kacperek od paru dni już opanował uderzanie i łapanie lewą rączką i teraz szaleje i opanował również składanie rączek i oczywiście sprawdza czy dwie rączki zmieszczą się w buzi :-) super to wygląda. Kurcze a jeszcze nie dawno to Szymek tak leżał a teraz koleżanki z przedszkola do domu przyprowadza :-)
 
Witam porannie przy kawusi :)
Magda ja też inkę popijam :)

Ola Fasola to może Ci wyrośnie mała aktorka :)

Wczoraj wrócili teście z Turcji i małemu przywieźli fajny dresik i bluzeczkę adidasa :)
Teściowa chciała Natanka na ręce a ja jej mówię że będzie płakał a ona go i tak wzięła a on w ryk :)) wydaje mi się że bardziej niż jej wystraszył się tego w jaki sposób ona go bierze, robi to bardzo niezręcznie i nerwowo a dziecko to wyczuje (wogóle ona nie potrafi brać takich maleństw, strasznie się przy tym denerwuje aż ręce jej się trzęsą)

Miłego dzionka
 
hej,

ja dzisiaj będę odwiedzać lekarzy jako, że byłam prawie cała ciążę na zwolnieniu to muszę zaliczyć medycynę pracy i okulistę, a później pakowanie manatków i do Legnicy w niedziele chrzest.

magdziu- super wieści, Mai tez się podobały te akrobacje:-D, teraz Szymonek odprowadza koleżanki a już niedługo będzie przyprowadzał do twojego domu:tak::tak:
koriander - powodzenia na bilansie:tak:
bakteria, ola-fasola - dużo zdrówka
ola-fasola- szybko debiut telewizyjny zaliczyła:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nadika zobacze dzis pogode i dam ci znaka, ogolnie do pludnia ostatnio padało i dopier potem moglismy isc na spacer,ale teraz widze ,ze juz zaczyna slonko swiecic ,wiec pogoda sie poprawia

Zrobiłam wczoraj pizze wg przepisu którejs z was na "gotujacych " i musze powiedziec,ze wyszła pyszna :-D:-D:-D:-D,ze az fotosa nie zdazyłam zrobic.

A teraz piję kawkę i zagryzam winogronem :-)

kawa dla was images.jpg
 
Do góry