reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jestem. Ciąża potwierdzona :) 6w1d, czyli dwa dni mniej niż według miesiączki. Termin na 14 Maja :) piękna data! Urodziny mojej siostry i zmarłej przyjaciółki. A... i słyszałam serduszko!!! Tak pięknie i mocno bije!!! :tak: Będziemy mieli drugie dziecko!!!!!!!!!! YUPI :)
 
reklama
milusia juppi!!! Jezusiczku, już sobie wyobrażam jaka ona będzie śliczna- po Tobie! :tak:
Kasiek- jeszcze raz gratulacje! Cieszę się razem z Tobą :tak:
Perecta- cudownie się rozwijasz! I jestem pewna, ze z Twoją energią, pasją i radością życia pomożesz wielu babeczkom !:tak:
Anecznik- a ja polecam duplo, Gosia ma takie i takie i woli duplo, Piotrek też często od niej pożycza, chociaż ma swoje "dorosłe". A jeśli chodzi o domek dla lalek to możesz połączyć go własnie z klockami- my tak zrobilismy -http://allegro.pl/lego-duplo-5639-duzy-dom-rodzinny-i3542036260.html. , teraz są takie LEGO Duplo Domek do zabawy (3563015977) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Polecam, podobnymi bawiła się też grupa Piotrka w zerówce, czyli zabawka na długo :tak:

Tak sobie myślę, że z ekipy która kiedyś ( ło matko kiedy to było) spotkała się w Bydgoszczy tylko Lencja jest nadal pojednyńczą mamusią, a tak wszystkie podwójne, ale fajnie :-) (no właśnie, co u Lencji?) Kiedyś trzeba będzie powtórzyć spotkanie, ale będzie głośno :szok::-D
 
Ostatnia edycja:
Kasiek gratuluje :-D szkoda że przez internet nie można "zarażać" :-)
Milusia - super że spełni się wasze marzenie o dziewczynce :-)

Doszliśmy do wniosku że odpuscimy młodemu zabawki Lego lub Duplo, nie na naszą kieszeń. Te zestawy bardzo małe a używane cenowo dużo tańsze nie są. trudno.
Ja wczoraj straciłam 200 zł, w sumie z własnej głupoty :-( Za głupotę trzeba płacić.

To już trzeci tydzień naszych maluchów w przedszkolu, ale zleciało :-)
Jak tam wasze szkraby, mi się wydaje że mojego tam trochę rozpieścili :-)
 
Ostatnia edycja:
Kasiek gratuluje, wspaniały moment po raz pierwszy usłyszec serduszko!!! Niech teraz zdrowo rośnie i trzymam kciuki za wymarzoną płeć :-):tak::tak:
Milusia hurrraaaaaa gratulacje!!:-D:-D Córcia to świetna sprawa :tak::tak::-)

gosia to zdrówka! U nas tez wczoraj katarek a w nocy gorączka, ale wszystkie dzieci z gilem łażą więc jak tu sie nie zarażać. Ja też jestem w szoku, juz 31 tydz leci, dziś idę na zastrzyk przeciwkonflikotwy (nie wiem jak to się nazywa), musimy w weekend ogarnąc pokój dla małej bo się nie wyrobię niedługo :szok:
 
Ostatnia edycja:
Kasiek- SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana nie napisałam wczoraj choć kciuki trzymałam!!!! :) Jeszcze raz wieelkie gratki! Stawiam na DZIEWUCHĘ!!! A Maj to cudowny miesiąc na poród:) Mówię Ci!
Ewcia- !!!!!!! BĘDZIE ZOSIA!!! Ja mówiłam od poczatku że to Zosia:p
Anecznik- Ależ Ty nie zdecydowana... To chcesz czy nie?:p:p:p
Kasiula- Jak Ty się czujesz Kobieto?
Kolenderko - SENKJU:*:*
Eagle- Ja Ci dam super organizacje przy 3:p:p:p NOŁ ŁEJ:) Zdecydowanie wystarczy:):*:*:* Ty nasza Matko Polko!:) A jak Szanowny Małżonek się miewa? Mam nadzieję że super:)
Nadika- I jak tam Natanek?
Milka - I jak tam Eryczek i rozstania przedszkolne? Mam nadzieję że odeszły w siną dal?
Żyrafcciu- Jak sytuacja? Ja szczerze powiem PODZIWIAM!!!! I chyba bym na dywanik wszystkie Panie wzięła:p:p:p Przed żłobkiem i kazała powiedzieć jak jest ! Kochana mam nadzieję że wsio ok i dzieci zdrowe!
Mamo Kubulka i Antosia! - Where are U????
Julia- Ależ MACIE PIĘKNE ZDJĘCIA ŚLUBNE> CUDNIE WYGLĄDAŁAŚ!!!!!Co do Dzidzi to zdecydowanie więcej plusów!!! POLECAM:p:p
Kajdusiu- Kochana duuuużżży buziak :* A jak tam Twoja Pareczka? Jak Piotruś? A Gosiak?
Dziewczyny DZIĘKUJĘ za bardzo miłe słowa skierowane pod moim adresem!!!! To na prawde wiele dla mnie znaczy i dodatkowo MOTYWUJE do działania.
Troszkę czuję się jak intruz tutaj wstawiając co jakiś czas linki do moich stron , ale mam w sobie wielki entuzjazm ktorym chcę się z Wami podzielić. Mam nadzieję że nie macie mi za złe tej mojej małej prywaty??????????? Jak Wam to zacznie , lub już , przeszkadzać to mi o tym powedzcie! A tak wogóle tak jak macie chęć pojawić się na szkoleniu u mnie to każda mamusia czerwcowa ma na nie wolny wstęp , będzie mi miło Was gościć!!!!!! Wystarczy się tylko zapowiedzieć:):tak:
 
:-D Rozum krzyczy nieeee w żadnym wypadku ale serce i mężulek mówią tak jak najszybciej :-)


Rozum sie nie zna:) Do dzieła Kochana. Robota przyjemna:p:p Na banik sobie poradzisz :) a mówie Ci z dwójka jest inaczej , lepiej weselej bardziej rodzinnie i wogóle super.:) Ja polecam z pełną odpowiedzialności! A Miałam pytać i zawsze zapominam... Jak tam ten Twój sklep? Dostaliście dotacje? Ruszyło to?
 
reklama
Kasiek - gratulacje!
za chwile pozostanę jedyną mamą jedynaka;/

serce mi podpowiada,ze chcialabym dla niego rodzenstwo,ale rozum to druga sprawa.
sama miloscia dziecku nikt nie zapewni bytu , i to mnie blokuje.
 
Do góry