reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Agi mam tak samo
przecież obie są jeszcze takie małe a już skazane na życie bez mamy, nie potrafię sobie tego wszystkiego wyobrazić, a Kasia tak dzielnie walczyła i miała całe życie przed sobą.... nie ma sprawiedliwości :(
 
reklama
Agi, ja akurat jestem dziś w domu I też nie mogę sobie znaleźć miejsca... :-(. Patrzę na swoją córcie, jak jesteśmy mocno związane I nie wyobrażam sobie mojego dziecka w tej sytuacji. To musi być okropne dla dziewczynek, choc myślę że jeszcze nie teraz, bo przecież były choć częściowo przyzwyczajone do braku mamy kiedy Kasia była w szpitalu. Prawdziwy smutek I tęsknota przyjdzie dopiero za chwilę.
Życzę Łukaszowi dużo siły I dziewczynkom.... Żeby przetrwali, wierzę że jeszcze zaświeci dla nich słońce I jakoś wszystko się ułoży...
Siedzę I myślę I nie potrafię znaleźć zrozumienia dla takich spraw... Od zawsze burzy sie we mnie jak słyszę o śmierci małego dziecka, mamy małego dziecka czy taty.... A taki jeden z drugim morduja, kradną itd I sobie w dostatku po świecie chodzą... Chyba nigdy się z tym nie pogodze.... :O
 
kochane dziewczyny

ja też chodzę od rana po domu i szukam sobie miejsca...... dobiła mnie ta poranna wiadomość
macie racje to bardzo niesprawiedliwe i ciezko znalezc wytłumaczenie dlaczego tak sie dzieje........... Kasia była tak bardzo potrzebna i kochana
uswiadomilam sobie, ze jestescie dla mnie jak rodzina, tak bardzo ubolewam nad stratą jednej z nas................

musimy kupic wieniec, kto sie podejmie tego zakupu i pojdzie jako delegacja i reprezentacja nas wszystkich na ostatnie pożegnanie Kasiulki? najlepiej, zeby to byl ktos z Poznania lub okolic
myślę, ze zbierze się dużo kaski, może za resztę kupimy coś potem dziewczynkom?

Nadika mam swiadomsc jak bardzo Cie to dotknelo, bedziemy wysylac Ci codziennie pozytywne fluidki i sie uda, zobaczysz!!!!!! jakbyś miala ochote pogadac to pisz smiało na priv alb lepiej fb ciumki głowa do góry!
 
Już dawno mnie tu nie było. Weszłam by sprawdzić co słychać i jak się dziewczyny czujecie. Chciałam jeszcze napisać o paru pierdołach, ale straciłam wenę.
Rodzinie życzę dużo siły.
 
Boże jakie to wszystko jest niesprawiedliwe. Nie mogę sobie znaleźć miejsca od 2 w nocy jak dostałam tę tragiczną wiadomość. Co chwile łzy lecą same. A miałam się dzisiaj cieszyć, ze spotkania z maleństwem, ale ból w sercu jest silniejszy. Przykro mi okropnie mysląc o dziewczynkach, Łukaszu i całej rodzinie .......................

Kasiu, niech Bóg ma Cię w opiece i czuwaj nad dziewczynkami
[*]
[*]
[*]
 
Dlaczego taka niesprawiedliwość, dwie maleńkie dziewczynki zostały bez mamy, dla mnie to największy koszmar jaki może być, gdy dzieci muszą odwiedzać mamę na cmentarzu. Nie wierzę. po prostu nie wierzę.....
 
ja nie moge w to uwierzyc,
myslalam ze da rade, ze zwyciezy tego pieprzonego raka
nawet nie chce myslec co czuje rodzina, dziewczynki
nawet nie chce myslec co to dla nich znaczy
takie plany, zycie do przezycia
 
Mimo że i już dawno się nie udzielałam na forum, to zaglądam tu często. Również nie mogę przestać myśleć o Kasi i jej córeczkach. Jak patrzę na zdjęcie Kasi z Hania zamieszczone na stronie głównej to nie chce się wierzyć że jej już nie ma.

Nadika - wszystko co teraz Tobie napiszę może wydawać się takie banalne ale jesteś codziennie w moich myślach i modlitwie. Tobie musi się udać!!!
 
reklama
ja od rana wchodzę tu i na fb i coś chcę napisać,ale nie wiem CO?! KASIU:( brak słow,ona była taka dzielna,tak walczyła,a teraz dziewczynki...nie dociera to do mnie...
 
Do góry