reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jestem za białą! Co do tekstu proponuję : " Kochanej Kasiulce Czerwcowe Mamusie 2010 - Pozostaniesz zawsze w naszych SERCACH"
Perfecta nie możemy napisać Czerwcowe 2010 bo składają się też Czerwcowe 2012 (popraw mnie Lena jeśli się mylę).
I generalnie chyba jeszcze inne mamy z forum...
 
reklama
Następne wpłaty:
Emalia
ITA
ASKUT
LIZA
KONICZYNKA
PAULKA
IZIA
EWELINKA
PERFECTA
MILUSIA
KPI
sTAN NA 20:50
700ZŁ
 
przeczytałam tekst który Kasiulka napisała ..."Nie chce,aby moje dzieci odwiedzały mnie na cmentarzu".....
poruszył mnie totalnie...
nie sądziłam że śmierć kogoś kogo tak na prawdę"nie znałam" tak zaboli:zawstydzona/y:
 
Milusia - ja tez sie przy tym fragmencie sie poryczalam....Masakra jakas :-(
Co do wiazanki...Biala napewno bedzie piekna....Napis proponuje; Kochanej Kasiulce przyjaciolki z forum
 
A może do białych kwiatów wplesc parę fioletowych? A może po prostu Kochanej Kasiulce - Koleżanki . Przecież i tak najwazniejsze mamy w sercach.... I wiemy że kwiaty od nas....

A jeszcze w kwestii czegoś dla dziewczynek, przypomniało mi sie że jakis czas temu zbieralysmy dla Kasi na jakieś artykuły żywnościowe, więc może częściowo z takich rzeczy paczkę zrobić ?
Ma któraś z Was kontakt z Łukaszem? Jak Oni dają radę? Jak dziewczynki?
 
co do napisu może faktycznie coś ogólniejszego - Kasiulce mamy z BB - przeciez nie tylko dziewczyny z czerwca sie skladały, z resztą co by nie było napisane Kasiulka wie że to od nas

Milusia ja zatrzymałam się na tym fragmencie nie dałam rady czytać dalej:-(
 
Lena wczoraj mnie nie było zaraz puszczam kase na wieniec już nie dotrze ale na paczke dla dziewczynek peniwie jeszcze zdaze
 
reklama
przeczytałam tekst który Kasiulka napisała ..."Nie chce,aby moje dzieci odwiedzały mnie na cmentarzu".....
poruszył mnie totalnie...

To było zaraz jak się dowiedziała o chorobie:( Nie sądziłam wtedy że to może się ziścić...

Całkiem nie dawno jest jeszcze post, w którym stawia na nogi Nadikę... miała nadzieję do końca i do końca chciała walczyć, niestety przegrała:(
 
Do góry