reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

a to mój przystojniaczek nowy folder 174 [800x600].jpgtak nauczył się wstawać z krzesełka nowy folder 172 [800x600].jpgślicznie umorusanynowy folder 176 [800x600].jpgi na swojej nowej zabawce
 
reklama
A u nas masakra - maz sie spoznil do pracy bo Lila wstala o 9.30:szok: juz od dawna nie nastawiamy budzika bo mala wstaje miedzy 7.30 a 8 a dzis taki zonk :-)

No to piknie. Pozazdrościc takiego spanka :tak:

Ja sie ostatnio nie udzielam bo jakoś dnia mi brakuje(Paulunia miała ospe od wczoraj w kropki jest Filip) ale czasem uda mi sie choc troszke poczytac i KOCHAM CIĘ Perfekciu za Twoje tak bardzo mocno pozytywne nastawienie do świata i ludzi i za ciepło które płynie z każdego Twojego posta.
Dziękuje za to że przywołujesz uśmiech na mojej twarzy-tak jak teraz tym postem, bo ja też jestem pulpetem ale jakos nie umiem podejść do tego tak jak Ty

Zdróweczka dla dzieciaczków. Fajnie ,że się odzywasz:-)

Witajcie././.../
Byłam na kontroli wszystko OK a mam zagdake dla Was:)
Do kiedy sie podaje wit. D:????
Bo moja pediatra zgadnijcie do kiedy mi powiedziała:)

A co jest nagrodą w konkursie za prawidłową odpowiedź?:-D
Ja Oli chyba do roku dawałam, bo też jest urodzona w lecie :-p

a to mój przystojniaczekZobacz załącznik 340697tak nauczył się wstawać z krzesełka Zobacz załącznik 340698ślicznie umorusanyZobacz załącznik 340699i na swojej nowej zabawce

Ale fajne!!!! Ta umorusana buzia taka słodziutka, ale na Quadzie to taki już dorosły i poważny;-) Naprawde super!!!

o zauważyłyście że nie ma już lubieto tylko dziękuję?

A zauważyłam:-p

Mucha nie siada- życzeń nie widziałas ode mnie? Ani me a ni be:-p

Ide jeśc śniadanko:cool2:
 
Hejka!
Ja jak zwykle z pracy widze że dzieciaki przechodzą różne okresy raz jedza raz nie moja
po prawie miesięcznym niejedzeniu niczego tylko cyca od trzech dni wcina jak szalona:szok:dwa razy po 200 kaszy zupa 260 jakiś owocek biszkopty no ipopija to cycem chyba chce nadrobić ten kilogram co go zgubiła:-D
koriander -moja ostatnio też na wszystko palcem pokazuje jak cos chce odrazu pale w ruch a jak to śmiesznie wygląda i wczoraj do tego nauczyła sie mówić daj i dzis pokazuje palcem i krzyczy głośno daj
 
koriander - ja to bym sobie tak chętnie zaspała:p
Lena - to super, że z Gają wsio dobrze
iza_tcz - ten twój mały to bomba jest! a to zdjęcie z umorusaną mordką - normalnie nic tylko całować:)

zapomniałam Wam napisać - mamy 7 zębola! dolną prawą dwójeczkę:)))))
 
Dziewczyny odnośnie świętowania maluszków. Może przydałby się osobny watek-taki bez komentarzy w którym byłyby jasno i przejrzyście wypisane daty urodzin milusińskich?
Wiem ze jest lista rozpakowanych mamuś ale wiele z tych dziewczyn się nie udziela w tej chwili wogóle, a pojawiło się tez wiele nowych mamuś których na tej liście nie ma i stąd moje zapytanie
 
reklama
emalia82, ależ ależ! przywrócili 'dziękuję' i bez zastanowienia z samego rana kliknęłam:D:D
jeśli czujesz się nie doceniona, że jako jedyna zauważyłaś :)) ) - Dziękujemy pięknie:)
 
Do góry