reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry!

Jak mi dobrze, odprawiłam chłopaków i z SYlwunią pospałyśmy do 9:-) mężowi nawet nie będę się chwalić bo potem przez 2 lata będę słyszeć że ja mam tak wspaniale bo się wysypiam a on biedny zapracowany śpi po 3 godziny:-D

milusia- miłej zabawy i uważaj bo tu ostatnio zaraza panuje:-D

julia- niestety chroniczne smarki to norma, radzę się przyzwyczaić do tego wspaniałęgo widoku

zdec- jaka piękna amazonka z Natalci, super. Ja chcę spróbować z Łukaszkiem jazdy konnej ale na normalnym koniu, koleżanka prowadzi hipoterapię i może za rok się wybierzemy, narazie nie byłoby mowy bo Łukasz bałby się.
 
reklama
Witam w ten sliczny, słoneczny poranek :biggrin2:
Zaraz się biorę za krupniczek , a jak Ola wróci ze szkoły to jedziemy "do miasta" po prezent urodzinowy.

Zdec- ale Natalka wyrosła. Zmieniła się , i tak spoważniała. Śliczniusia.
Koriander- ja sie nie znam , ale nie za wcześnie na 6-ki? Wyczytałam ,że wychodzą dopiero koło 6-tego roku życia.:szok:
Milusia- miłej zabawy. Fajnie ,że planujecie jeszcze Zosie :) Na co czekasz. Odchowasz i będziesz dłużej młoda mamusia, a nie jako babcia na wywiadówki. :biggrin2:
Zyrafciu- każdemu sie należy trochę relaksu. Przecież ty masz małe dzieci, to musisz odpoczywać, żeby mieć siłę sie nimi zając, coś posprzątać, ugotować itd. Te chłopy nasze to takie są ;-)
 
nadika jak się czujesz?

u mnie jest różnie.. są dni gdzie się czuję dobrze a są takie co jest kiepsko. Ostatnie dni to raczej te z tych kiepskich. Już chyba zaczynam schizować i bardzo się boję o moją ciąże, pobolewa mnie czasem brzuch i jak się więcej poruszam (choć staram się tego nie robić ale czasem przy dwulatku się nie da) to zaraz źle się czuje, zaczyna boleć w okolicy kości ogonowej, do tego większe upławy i za każdym razem jak wchodzę do toalety to się boję czy to nie czop.. w poniedziałek byłam na wizycie i niby bez zmian ale w ciąży to się szybko wszystko zmienia.
 
Dzwonili ze szpitala, są już wyniki histopatologiczne, mam się zgłosić 11 października do poradni w szpitalu. Nic więcej nie wiem. Umrę ze strachu i niepewności do tego czasu :-(
 
Kasiu- to długo, prawie tydzień. Może to dobry znak? Jak było źle to by chyba natychmiast kazali przyjechać? A jak się czujesz? Jak tam dziewczynki?

Też mam właśnie taką nadzieję... ale zobaczymy. Oby było dobrze.

Ja się czuje coraz lepiej, aczkolwiek nadal mam problemy z sikaniem, ledwo chodzę ale na pewno czuję się lepiej niż w zeszłym tygodniu. Trzymajcie kciuki tego 11-go, żeby było dobrze.

A wszystkim zafasolkowanym serdecznie gratuluję :-)
 
Kasiulka- tez mi się wydaje, że gdyby było źle to wezwali by Cię natychmiast! Trzymam kciuki żeby były pozytywne wieści.
Wszystkim zaciążonym gratuluję! Ja też 2 razy we wrześniu zachodzilam i w czerwcu rodzilam haha
 
kasiulka to raczej dobry znak, ze prosili, zebyś przyszła dopiero za tydzien;)
kasiek super foty;)
koriander az mam gesia skorke na myśl o tym stekaniu;)to może mleczna piątka? na 6 jeszcze Lila ma pare lat;)
 
reklama
Witam:)

Na dworze pogoda jesienna;/ strasznie wieje;/

Kasiulka
trzymam mocno kciuki i wierze ze niejest tak zle jak wizyta za tydzien:) jestem dobrych mysli!!:)

Agast
a 3 raz na czerwiec sie skusisz?:)
 
Do góry