reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kubulkowa Mamusiu - Jak zobaczyłam Twojego posta pomyślałam że weekend będzie dla WAS! Kochana taki power z niego bije że normalnie euforia przedporodowa. Ja miałam tak i z Jasiem i z Zosią taki dzień - dwa dni przed porodem:) Także szykuj się:) Jak przyjdzie na świat w moje urodziny:) Albo w dzień Matki to piękny prezent Wam zrobi:)
Zosia jest wspaniała !!!! Przesypia nam noce już. Tzn budzi się raz na karmienie w środku nocy , potem idzie śpiochac i budzi się około 6-7 nad ranem na jedzonko. Je w dzień bardzo dużo:) I jest bardzie aktywna w dzień Ale na poczatku nie dała pospać:):):) Na szczeście już idzie ku lepszemu:)
Śmiejemy się że zrobimy jej bodziak z napisem "Bitte Tanken" Cała rodzinka włącznie z Jasiem zakochani jestesmy w Zosiaku:)
Uprzejmie informuję że najgorsza burza hormonów już za mną!!!!! UFFFFF bo myślałam że sama ze soba oszaleję!

Mamusiu Kubulkowa - DZIĘKUJĘ ZA DZISIAJ!!!!
 
reklama
Perfekta az milo sie czyta o takim aniolku :) oby tak dalej

Okasana cudne zdjecia !

Kasiulka jestesmy z Toba bedzie dobrze

Milusia miesnie pewnie slabe to nie ma co brzuszka trzymac a moze jedna 3?

MamaKubulki czekamy, czekamy....
 
Dawno mnie tu nie było, więc na początku gratuluję rozpakowanym oraz zapakowanym i trzymam kciuki za rozpakowujące się :-)

kasiulka
- trzymam kciuki za sukces w leczeniu

mamokubulki- mnie się podoba Adam :-) takie uniwersalne, też chcemy tak nazwać drugiego syna (gdyby miał emigrować na zachód nie będą mieli problemu z wymową :-) )

milusia- taki brzuch to może wystawać, jest powód do chwalenia :)) ja idę na wesele 8.06 a mam bebech jak w 4 miesiącu i tu porażka w sukience, muszę kupić jakieś specjalne gatki żeby chodź trochę zakryć :-)


U mnie był brak internetu :-( tak to jest gdy się nocami seriale ogląda :-) Młody nie dostał się do przedszkola, napisaliśmy odwołanie ale dopiero w połowie czerwca będzie wiadomo czy odniosło jakiś skutek. Młody zaliczył kilkudniową alergię na pyłki, na szczęście już mu przeszło. Ja szukam sukienki na wesele w sumie to na wesela, oraz jakiś gatek wyszczuplających, możecie coś polecić?? Zresztą gdzie ja pytam tu przecież same laski są :-D :-D
 
hehehe ale mam rogala na twarzy jak przeczytałam post Lizy i Milusiowych trojaczkach, Liza jak sie sprawdzi Twoja przepowiednia to jesteś mega ;) chcialabym zobaczyc minę Ewci jak to przeczyta heheheheh
:laugh2::laugh2::laugh2:

perfecta super ze Zoska grzeczna :-) oby bylo coraz lepiej, no i fajnie ze humorki poslzy precz :tak:

julia to juz niedlugo :-) nie stresujesz sie? :-D hehehe

wiecie co u Kasiulki moze??? :( trzymam kciuki wciąż....
 
Milusia a wogole moze byc opcja ze bedzie znow ciaza mnoga? u Ciebie w rodzinie byly takie przypadki czy u bylego?
Nie martw sie... tak czy tak dasz rade... kiedy masz wizyte teraz??
 
Ostatnia edycja:
Milusia a wogole moze byc opcja ze bedzie ciaza mnoga? u Ciebie w rodzinie byly takie przypadki czy u bylego?
Nie martw sie... tak czy tak dasz rade... kiedy masz wizyte teraz??
w poprzedniej ciąży u mnie(mój tata z bliźniaków)
a teraz jest mix bo i u mnie i u męża...:wściekła/y:(mojej teściowej rodzeństwo to bliźniaki...):szok:

wizytę mam 29maja....
A fakt że juz mam bliźnaki dla organizmu nic nie mówi..loteria zaczęła się od początku....wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
Milusia - nie masz wpływu na to co będzie, ale raczej prawdopodobieństwo na ciążę mnogą jest małe... a tak w ogóle, to przypomniała mi się "Rodzina 2+8"... hehe... najpierw bliźniaczki, następnie sześcioraczki!!! :rofl2:

jon-and-kate-plus-8-season-premiere.jpg
 

Załączniki

  • jon-and-kate-plus-8-season-premiere.jpg
    jon-and-kate-plus-8-season-premiere.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 22
Do góry