Ivona83
Fanka BB :)
Witam się i ja z samego ranka,
dzisiaj miałam fatalna nockę ale widze ze nie tylko ja..
W nocy zerwała się straszna wichura i nie wiedziałam czy będzie burza czy coś innego, wogóle nie mogłam długo zasnąć a potem często się budziłam w nocy ... eh Może po południu uda mi się zdrzemnąć na chwilkę ale boję się że w nocy nie będe mogła przez to spać.
Wczoraj udało mi się zrobić ostatnie zakupy w aptece DOZ tylko zła jestem bo odbierając towar nie zauważyłam że na jedym produkcie była inna cena niż w internecie (różnica prawie 10 zł wrr) i już napisałam do nich co mam zrobić i jak to zareklamować.
Madziolka - co do gazu to ja bym się bała że na komende przyj wpadłam bym w paniczny śmiech
ale sprawa fajna, z tymi elektrodami też bym nie ryzykowała
Zołza - współczuję za to mnie budzą straszne bóle bioder :/ skurcze na szczęście mnie omijają
Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam :-) idę zrobić sobie śniadanko, serek wiejski z rzodkiewką
dzisiaj miałam fatalna nockę ale widze ze nie tylko ja..
W nocy zerwała się straszna wichura i nie wiedziałam czy będzie burza czy coś innego, wogóle nie mogłam długo zasnąć a potem często się budziłam w nocy ... eh Może po południu uda mi się zdrzemnąć na chwilkę ale boję się że w nocy nie będe mogła przez to spać.
Wczoraj udało mi się zrobić ostatnie zakupy w aptece DOZ tylko zła jestem bo odbierając towar nie zauważyłam że na jedym produkcie była inna cena niż w internecie (różnica prawie 10 zł wrr) i już napisałam do nich co mam zrobić i jak to zareklamować.
Madziolka - co do gazu to ja bym się bała że na komende przyj wpadłam bym w paniczny śmiech
ale sprawa fajna, z tymi elektrodami też bym nie ryzykowała Zołza - współczuję za to mnie budzą straszne bóle bioder :/ skurcze na szczęście mnie omijają
Coś miałam jeszcze napisać ale zapomniałam :-) idę zrobić sobie śniadanko, serek wiejski z rzodkiewką


Naprawdę, współczuję tym z Was, które miewają to częściej. Co do bioder zaś - przyzwyczaiłam się, że boli, ale dzis to jakaś przeginka. Pisałam, że kuśtykam od rana, ale teraz posiedziałam chwilę przed komputerem i wstałam do łazienki... i prawie sie przewróciłam! Oba biodra bolą, jak cholera, chodzić nie mogę! No masakrra jakowaś :/Idę się więc trochę rozruszać - spróbuję delikatnie poćwiczyć... Buziam Was i życzę miłego dnia :*