reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Witajcie!
Daję jedynie znać, że my już z synkiem w domu :) urodzić naturalnie sie nie dało - 2h partych nie przyniosły rezultatów i zrobili cc i mam mega poczucie winy z tego powodu...że nie dałam rady naturalnie...:( ale synek perfekcyjny - 3,5kg, 57 cm.
Miałam zostać przyjęta na patologię w poniedziałek, ale przy przyjęciu okazało się, ze mam 4cm rozwarcia i wody odeszły podczas badania. Do pełnego rozwarcia doszłam szybko, ale później już pojawiły się schody.
Nie nadrobiłam Was jeszcze, ale widziałam, że Viola i Katrina już tulą dzieciaczki :))) gratulacje!
Postaram się być już teraz na bieżąco. Każdy podwątek z radami dla mam mile widziany :)
POZDRAWIAM WAS DZIEWCZYNKI BARDZO CIEPŁO!

hatszept nie zadręczaj się wyrzutami sumienia z powodu porodu :) przecież to nie Twoja wina, kobieto :) Ciesz się, że masz już bąbla przy sobie. Jak dorośnie na pewno nie będzie Ci kołków cisnął, że urodziłaś go SN czy CC :) najważniejsze, że zdrowy. Gratulacje!!!
 
Witajcie.
Widze ze nocka nam wszystkim minela super, ja tez dzis spalam dobrze od 23 do 8 rano :) super... normalnie o 6 mam juz pobudke.
Hatszept najwazniejsze ze dzidzius jest zdrowy! Gratulacje!
Tialana widze na twoim suwaczku ze ty niezle po terminie jestes.... oby ta mikstura przyniosla oczekiwane skutki! :-)

Dziewczyny a może założyć wątek o diecie matki karmiącej ??? Bo od jakiegoś czasu próbuje coś znaleść sensownego ale i ile ludzi tyle opinii .
Na pewno większość z was ma doświadczenie w tym i może się podzielić.
Co Wy na to???
:tak: czy :no: ??? wstawię pytanie w odpowiedni wątek
Ja jestem za, tez szukam czegos konkretnego i nie moge znalesc. Jak sobie pomysle ze za chwile bede na diecie to buuuuuu..... przeraza mnie to :no:
 
Ostatnia edycja:
No i u mnie zaczyna się chyba cos dziać. Dziś w nocy obudził mnie mocarny skurcz. Krzyże bolały mnie jak cholera i promieniowalo na brzuch. Łaziłam po mieszkaniu zgięta w pół, mdliło mnie. Potem co ok 10-15 min przez jakies 2 godziny miałam kolejne ale juz słabsze. W końcu usnęłam. Teraz co chwile czuje takie mniejsze w dole brzucha i placach, ale poza tym nie mam innych objawów. No wieć nie wiem czy to tylko takie konkretne zapowiadające czy może godzina zero już blisko. Pojdę z mężem później na spacer i zobaczymy jak się sutuacja rozwinie.

Ale przyznam, że moc tego co mnie obudził była na prawedę duża. Jak tak boli przez cały poród to za fajnie nie będzie :(
Gratulacje dla Kasi.Natki z Krakowa!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hatszept - Ty już urodziłaś! Aaaaaa GRATULUJĘ!!!!!!
A CC się nie przejmuj, zobacz ile już SN skończyło się na tym forum CC, nie masz powodu do jakichkolwiek wyrzutów!!!!!!! :) Najważniejsze, że masz zdrowego synka przy sobie! :)

Kasia.natka - GRATULACJE!!!

Esperanza - trzymam kciuki :)

Avo - Pójdę do okulisty, pójdę, jutro rano zadzwonię i się umóię prywatnie koło mnie. Wolę być pewna, że oczkom nic nie będzie :)

Ja się dzisiaj wyspałam :) I już mnie miej bolą te więzadła po bokach brzucha - UFF :)
Może w końcu jakiś spacerek dzisiaj? :)
 
Hejka!

No ja nie mogę powiedzieć, że spałam dobrze, bo po wczorajszym wieczorze mam nadal dół. Wiem, że może i tak miało być, ale ogromnie zależało mi na porodzie SN i na tym, aby malutka zaraz po porodzie leżała na mnie te dwie godziny - jak praktykują to na Żelaznej. Poza tym to będzie moje trzecie znieczulenie w ciągu trzech lat, a nie wspominam tego miło. Za każdym razem miałam godzinę telepawki po znieczuleniu...więc tym bardziej wykluczy to leżenie ze mną córci...eehh. Dobrze, że jutro mam wizytę u swojej gin, bo jestem ciekawa co ona na to, no i jak to w takim razie wszystko będzie wyglądało.

Avo - Pójdę do okulisty, pójdę, jutro rano zadzwonię i się umóię prywatnie koło mnie. Wolę być pewna, że oczkom nic nie będzie :)

3mam kciuki za zdrowe oczy!! daj znać po wizycie.

a ja juz na wpół sparaliżowana.....

będzie dobrze!! ciesz się, że to już jutro, bo ja jak sobie pomyślę, że jutro dopiero może dowiem się kiedy co i jak to mnie trzęsie. Skoro mam mieć CC to wolałabym iść jutro i mieć już to z głowy, a tak to pewnie jeszcze tydzień czekania mnie czeka...

osobiście polecam tą stronkę, dużo odp na moje pytania odnośnie karmienia tam znalazłam
Karmienie piersią - porady położnej - serwis eDziecko.pl

Dzięki. Ja też jedną polecę. Można tam zapytać o poradę specjalistę:

Cele | Fundacja Mleko Mamy
 
czesc dziewczynki

ja dopiero wróciłam od teściów...mojemu S browarek sie z tatusiem przedłużył i spalismy u nich

Kasia- gratulacje

Esperanza- 3mam kciuki za szybciutki poród

AVO- ja już też zaczynam przeżywać bo wszyscy mi życzą CC bez komplikacji, a wcześniej miałam takiego luzaka

ogarnęłam pokój dzieciaków...ale jeszcze kuchnia mi została...ja to zawsze na ostatnią chwile, ale chociaż nie myślę o jutrze:crazy:
 
reklama
Hej dziewczęta. Widzę ze kolejne mamy nam przybyły :) Gratulacje złożyłam, i wiecie cooooo
Mamy dopiero 7 czerwca a zostalo nas juz tylko 18 zapakowanych.

U mnie w plaie dziś pizza domowej roboty na obiadek. Na sniadanie zjadłam żurek z jajeczkiem i kiełbaską. Mala kopie jak nigdy - moze znaki daje?

A i jestem po porannej naturalnej metodzie wywoływania porodu - z czego trzeba było z pół godziny męża namawiać :)
Zobaczymy czy jakikolwiek efekt będzie :)

Dzis wolne - więc ruch na forum zapewne mniejszy będzie.

Powodzodzenia dziewczyny - szczególnie dla tych którym sie zaczeło :)
 
Do góry