reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dziewczyny mnie rozochociły, teraz będę miała chyba troche czasu (co prawda z telefonu bo przed komputerem staram się siedzieć do minimum) wiec witam się ponownie :) Tak jak Katrin napisala będę(mam nadzieje) listopadowa mama 2014 :) Kciuki mile widziane:) W miare możliwości nadrobię Was wstecz - chociaż i tak czasem sobie z sentymentem podczytuje :))
 
reklama
Dorotka - gratulacje i kciuki zaciśnięte. Wiem,ze na razie o tym nie myślisz, ale co byś chciała chłopca czy dziewcynkę???
:sorry:

Aga- ja musze moja mame zmolestować,zeby pierogów nalepiła, bede teraz u niej przez dwa dni, to moze coś zdziałamy:-)
Co z tego ze siostra na fitnessie, i wejscia za darmo, jak czasu, a moze raczej chęci brak, bo motywacje to ja mam codziennie patrzac w lustro:-D
 
Andzia - zawsze chciałam dwóch chłopców....ale z drugiej sprawy parka fajna sprawa :))
A tak w ogole calkiem na poważnie myslimy żeby w tej ciąży poznac płec dopiero przy porodzie ;))
 
Aga - ruskie szybciej same zrobimy niz dojda od Ciebie,ale te z kasza poproszę:tak:
Ja jakoś nigdy nie chodziłam na fitness itd. itp, nawet jak dzieci nie miałam to jaoś czasu było brak ,a i figure miałam nienaganna, a teraz to.... oj szkoda gadac:zawstydzona/y:
 
Dorotka ja za pierszym razem chciałam córeczke, mało sie nie rozpłakałam jak sie dowiedziałam,ze chłopak:zawstydzona/y:, a w drugiej ciazy to juz tylko chlopaka chciałam.
Ja chyba nie wytrzymałabym do porodu :-p z poznaniem płci,,,

edek
hehehe no i dla mnie w końcu coś bedzie
Dobrze, bo jakas nie wyrzyta ostatnio:-D
 
Ja to pewnie bym wytrzymala, ale jest wysokie prawdopodobieństwo ze mój maz nie wytrzyma... poza tym obawiam się ze i tak obserwując usg gdyby był chłopak to bym tego nie przeoczyla i zauwazylabym jajka :DD
 
Hej :-)

Czy ja się Wam pochwaliłam, że J. już wyzdrowiał po zapaleniu oskrzeli i daliśmy go do żłobka? No to od dwóch dni znowu katar i stan podgorączkowy :confused2: Ta sytuacja utwierdziła nas, że jednak zdecydujemy się na pomoc naszej kuzynki. Nawet się dogadaliśmy, że dwa dni w tyg. będziemy go wozić do niej ( w tych dniach ma po południu dodatkową pracę, więc logistycznie będzie jej łatwiej), a przez trzy dni ona będzie przyjeżdżać do nas. A zatem, żegnaj żłobku.
Wczoraj J. był już u Kasi ze względu na ten katar i powiem Wam, że cały wieczór w domu był bardzo spokojny i grzeczny. Liczę, że tak mu zostanie, może moja siostra ma na niego dobry wpływ? :)


Josie ja też się obudziłam bardzo wczesnym rankiem i z nudów i bezsenności pożarłam pół czekolady mlecznej Rittera :sorry:


Kasiek ,fajnie masz z tymi zakupami :) Ja ostatnio upolowałam też parę rzeczy, ale dla siebie :) Mam dwie czarne kiecki z H&M-u i nową kosmetyczkę :-p

Sunshine ja też ostatnio sobie pofolgowałam z jedzeniem itepe :sorry: Ale obiecałam sobie, że od 1-go marca ;-) ruszam znowu ostro z treningami z Ewką ;)
,
Rysica no to uff z tym dentystą ;) Ale na szczęście nawet gdyby kanałówka okazala się jednak konieczna, to przecież dzisiaj nie boli - znieczulonko i po krzyku ;-)

Andzia
współczuję nocki, u nas taka była wczoraj - pobudki co pół godziny, ale to pewnie przez rozwijające się przeziębienie. Na szczęście dzisiaj lepiej.

Aylin zdrowka dla małej!

,
 
Ja na 1oo % nie rozpoznałabym:-D Na usg połowkowym pani doktor zaznaczyła mi dokładnie siusiora, i pyta co ja tu widze, a ja nic nie rozpoznałam. A prawdopodobnie było widac dokładnie:-D
 
reklama
haha andzia mi lekarz też pokazywał 'jajeczka' u dzidziusia dziewczyny, który była przede mną na usg i udawałam, że widzę:D:D:D

Fitness buahahaha. Zapisałam się, byłam dwa razy i na tym koniec:D

Iwon
gratki decyzji! No i zdrówka:)
 
Do góry