reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Hej

Sobotnia imprezka urodzinowa udana, nie licząc tego, że musiałam kupić gotowe biszkopty do tortu bo młody się dorwał do tych co upiekłam ( ocalały tylko 2). Ale najważniejsze, że jednak był tort i O. zadowolona:tak:

A wczoraj zostałam mamusią chrzestną małej ślicznotki Dorotki:-)

postaram się nadrobić wieczorkiem bo teraz czasu brak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aylin moj pare dni temu sobie zazyczyl z pomidorem ktorego nie tyka ogolnie. I zjadl dwie. Nastepnego dnia kolejne dwie. A wczoraj juz mu wrocilo do normy i nie smakuje...
no cos ty - u nas fala najedzienie trwa od tygodnia. Zjada wszystko a nawet czasem domaga sie dokładki. Ale o 22 kanapek jeszcze nie żadała. Dokładnie to wstała, popatrzyła na mnie i głośno pokazując na buzie powiedziała Ammm :) ja zakładam ze na dniach sie skonczy - ale za tydzien okzae sie ze przybyło nam kilka centymetrów :)

Aylin pelna zazdrosc i podziw jednoczesnie. U mnie nawet z samym maslem nie tknie. Nawet z nutella probowalam i chleb niejadalny:/ Z czym zjadla?

)

dostała na szybko z masełkiem i szynką, zdarła szynke i najpier zjadła sam chlebek z masłem a potem dopchała sama szynką :)

Ja dzis musialam kanapke podawac nozem i widelcem bo tez jakas niejadalna byla...
I weszlismy w bunt pelna para... Wszystko jest na NIE. Idziesz siusius? Nie! Idiemy na spacer? niE! Chodz zalozymy spodnie. Nie!
Ja juz nie mam sily dyskutowac robie wszystko sila. Kare zaczelam stosowac a ten cwaniak sie cieszy i krzyczy jas chce do kary! Jas kare ma!
współczuje, u nas chyba sie konczy....
 
Hejka!

Ja znów wpadam po dłuższej nieobecności i teraz pewnie będzie dłuższa chwila obecności :-)

Nad morzem było super, pogoda w kratkę, ale na plaży udało się posiedzieć i poopalać. Oczywiście nie nadrobię Was, jak coś się ważnego wydarzyło, to proszę o info :-)

Mlodak - my z MsMickey też się w końcu do Ciebie wprosimy ;-)

Sylka - dawaj znać jak będziesz w Wawie, spotkamy się wszystkie!
 
Hej niuniuś śpi. ja nie nadabiałam nie badzo miałam kiedy.
Dzisiaj byłam na rozmowie o prace i szkoleniu i albo od 29 teraz albo od 5 września zaczynam. jeju ale się ciesze. Już będzie lżej:-D
 
Muńka w Warszawie jestem dzisiaj, będę pewnie jutro i w środę i na tym koniec bo w piątek wyjazd, a ruszamy z działki. I z tego wychodzi ze zostają tylko w sumie dwa dni albo next time czyli prawdopodobnie na święta.
 
Witam,

Sylka no koniecznie musimy się w końcu spotkać, jestem jak najbadziej za :)
Ile Wy jesteście już w Polsce? My byliśmy trzy tygodnie i jak dla mnie trochę za długo bo chciałam już do domu wracać :) ale chłopcy zadowoleni i to najważniejsze. Nie ma jak w domu, przynajmniej dla mnie ;-) Fajnie było ale cieszę się, ze jestem już w domku :tak:

mlodak ja tez zspraszam do Uk, mieszkam niedaleko Sylki wiec odwiedzisz za jednym razem dwie koleżanki :)

asik fajnie, ze impreza udana. Widziałam zdjęcia na fb, super.

Josie Wojtek ma za często dni na nie, niestety i dzisiejszy tez do takich należy, odliczamy czas do kąpieli i spania :-D

Popralam już, wyprasowalam, dom posprzątałam, skosilam trawę (jeszcze wczoraj bo dzisiaj miało padać i pada) i mogę na spokojnie już żyć w domu :-D
 
aylin to wyczyn młodej! Oby tak dalej;)

papitkaa
wow zmiany, jaka praca?

polaa
no tak, tradycyjny pracuś z ciebie;)

josie moja jeszcze w bunt nie weszła, czuję że to będzie dopiero ok. 3roku życja jak moja siorka. Ale czasem też nie chce ubrać skarpetek czy spodni. Ja jednak nie ubieram skoro madame nie chce. Na zasadzie nie to nie, siłować się nie będę. Jak zmarznie to sama przychodzi żeby ubrać;)

M zrobił niespodziankę i P ma plac zabaw. Potem wkleję foteczkę. Teraz mogę tylko leżeć a ona niech fruwa:p
 
Ostatnia edycja:
U nas na kazda rzecz odpowiedz jest nie, lacznie z "idziemy siusiu"... Czasem ignoruje ale czesto sie nie da. Wykancza mnie ten bunt...
 
Asik zapomnialam pogratulowac udanej imprezki:)

Josie dasz rade. Kiedys ktoras z was wklejala artykul na temat 'nie'. Samo przechodzi a dziecko uczy sie miec wlasne zdanie i jednym slowem trzeba olewac:p
 
reklama
Helol lobuziary ;)
Cos mi to bb na komórce średnio pasuje :/ w pracy lipa i bedzie jeszcze gorzej :(

Josie Sergiusz ma właśnie druga fale buntu ale teraz to juz chyba lżej będzie

Mlodak Sylka super ze udało wam się spotkać!

Asik gratulacje ciociu;)

Papitka to super wieści!!!
 
Do góry