reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aylin u nas tez duzo przecen,ale sie nie rozgladalam .poszlam prosto po pizamy. Te 30% to tak dodatkowo,nawet na juz przecenione. :) sms z kodem dostalam. Przy kasiie jakas klientka zdziwila sie jakie 30 dlaczego ja sms nie dostalam ;-p
aylin dla zakupoholiczki pojecie 'mam wszystko'nie istnieje ;-)

kasiek podobny czajnik jak ten na zdjeciu ostatnio w biedronce widzialam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
andzia wiem, też widziałam, ale jakoś uznałam że szklany szybko sie syfi i kamien widać:D Ale już nie kombinuje kupie ten z tosterem - 2w1 i marzenie się spełni:D

Laski polecam dla waszych pociech takie drewniane pier.dółki. Ja w zeszłym roku kupiłam pełno pomalowanych na biało, a w tym roku P będzie malowała farbkami wg uznania więc fajna zabawa dla dzieci;) Przedmioty użytkownika pinyata - Ozdoby choinkowe - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Kasiek u nas nie ma twardej wody i kamień się nie osadza :) wystarczy raz na rok czy pół go wyczyścić tak dla siebie. Ale nie każdy tej firmy jest super.... miałam tez toster ale stanął w płomieniach!!!!
Super te ozdoby to drewniane?
 
sunshine mój poprzedni toster mpm też sie zapalił!:D Dobrze że siorka u mnie była, szybko otworzyła drzwi balkonowe, ja ręczniki na niego rzuciłam i wywaliłam:D Tak samo zapalił mi się piecyk który M sobie kupił na grzanki (cały czas go krytykowałam na co mi to badziewie, że może grzanki w piekarniku robić, a nie jakieś pudło stoi na moim blacie) i się zafajczył:D Udawałam że mi smutno:p Kupiłam więc moja droga ten czajnik russell hobbs storm ciemno szary plus taki sam toster, bo ma dobre opinie;) Zobaczymy. Ten twój jest boski i taki wolałam, ale przy okazji mam ten upragniony toster!

aylin wow, dzięki za pomysł ze stroną internetową Smyka! U mnie w sklepie nie ma połowy tych rzeczy i takich przecen np. piżama za 24zł a rajtki czarne potrzebowałam za 9,90...aaa dzięki!

Dobra, spadamy...a tak mi się nie chce, bo dość że mgła to tam przymrozek więc będzie wolna jazda:/
 
Powiem wam, że jestem mega zła. Tyle kilometrów w mgle i deszczu na urodziny M siostrzenicy (bo inaczej obraza majestetu jego rodziny). I co kurde (ładnie ujmując). Ona angina, dzieci gluty po pas i chyrlające, że płuca prawie wypadają. Ani słowem się nie zajękli. Już widzę, jak najdalej jutro P wstaje zawalona tak samo!

ps. od kiedy jestem z M choinka musi być tylko żywa (marzy mi się ta światłowodowa). I nie pamiętam już ile mniej wicej taka postoi w doniczce w domu?

Miłej niedzieli!;)
 
Ostatnia edycja:
O Matko ile nadrabiania, ale to pózniej ;)

Witam,

U nas w tym roku choinkę bedą ubierać u dziadków. My co roku mieliśmy sztuczna chociaż zawsze marzyła mi sie żywa.

kasiek Światłowodowa moi rodzice maja. Fajna sprawa, podoba mi sie ale jednak nie ma jak żywa. Mam nadzieje, ze Pola sie nie rozchoruje. Kurcze powinni Wam dać znac.
 
Cześć kobitki:-)

Oliwka mega zadowolona z wczorajszej wycieczki. Przywiozła bombki które sama robiła- prześliczne. A jutro w szkole ma dostać te z imieniem!

No i z prezentów mikołajkowych są bardzo zadowoleni, pomimo, że drobiazgi dostali:-)

Kasiek, Sunshine wow, super urządziłyłście mieszkania:tak:

Andzia i co kupiłaś chrześniakowi? Ja chrześnicy (10mc) kupiłam zabawkę za 20 zł.

Sunshine jak plecy, przeszło?

Aga nie smutaj się! Najważniejsze, że macie z A siebie. To nie duże mieszkanie daje szczęście a atmosfera w nim panująca

Kasiek super, że trafiliście na porządnego lekarza. Też bym się wkurzyła jakby mnie poinformowali, że dzieciaki pochorowane

Co do choinki to my co roku mamy sztuczną. W tym marzy mi sie żywa. I uwielbiam jak jest bardzo kolorowa!
 
reklama
Do góry