reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

a co do sklerozy to ja ostatnio włączyłam mikrofalówkę pustą, a to co miało iść do podgrzania czekało obok !!!! :-) :-D i wchodzę do kuchni i się zastanawiam co tak śmierdzi !!!!!
:-D:-D:-D kocham ten stan. zawsze mozna na niego zwalic jak cos nam nie wyjdzie. ja to zwykle chodze np z kubkiem po mieszkaniu ide do lazienki zamiast do kuchni i mysle co ja wogole chcialam zrobic. ale to chyba po mamie mam hehehe
wiem że to już lada chwila i to mnie tak nakręca :) poprostu dobrze pamiętam to piękne uczucie i strasznie mi do niego tęskno :p
no to jest chyba najprzyjemniejsza rzecz w calej ciazy:)
sluchajcie, ale porazka :baffled:
ja dzis wybieram sie do lekarza, wiec przy tej okazji musialam wykonac wiele zabiegow, ktore pod prysznicem trudno mi wychodza :dry:
Wiec wlazlam do wanny tesciowej, ktora zawsze byla mi dziwnie waska, ale nie jakos przesadnie. Teraz siedze, prysznicuje sie, w pewnym momencie ogladam sie za siebie, a tam za mna o wiele wiecej wody niz przede mna... powstala tama z mojego tylka :szok:
No to teraz wiem, co mi jeszcze rosnie :baffled:
hahahhaa ja mam tak codziennie ostatnioa w:-Danne mam taka stara jeszcze i jest chyba calkiem szeroka. widac nie tylko wanna:baffled:
i jak juz o wannie mowa to ja ide sie kapac...pobawie sie w robienie tamy:cool2:
 
reklama
Cześć dziewczynki;D wpadłam tylko się przywitać. Dziś mam zabiegany dzień. Muszę w końcu zrobić zdjęcie i złożyć o dowód z nowym nazwiskiem no i mam wizyte w urzedzie pracy;) trzyamm kciuki za wiyty i milego pisania;) buziaki
 
Witajcie :-):-)

Nie czytałam Was od wczoraj i nie mam na to sił:baffled:
Kupiłam i ubrałam wczoraj choinke (270cm:szok:) i jestem wykończona, a tu jeszcze posprzątać trzeba.
Miałam sie oszczędzać, ale święta pukają do drzwi i udawać, że nikogo nie ma w domu dłużej nie wypada :-D

Trzymajcie się ciepło, jak trochę odsapnę to poczytam co tam wczoraj naskrobałyście :tak:
 
Witam was. Czy wam też tak się chce spać jak mnie? Nie mogę oczu utrzymać otwartych. W dodatku bolą mnie plecy (a przecież nie mam jeszcze tak dużego brzuszka) i mam objawy sklerozy ciążowej. Pierwszy raz w życiu brakuje mi słów. Wczoraj na przykład opowiadałam koleżance że kupliśmy synkowi klocki lego. Mieliśmy do wyboru Szpital, Zoo, albo ... i tu utknęłam. Nie mogłam sobie przypomnieć jak się nazywa budynek w którym pracują strażacy. No a to było przecież tak strasznie skomplikowane. Pamiętałam słowo strażak, ale straż pożarna - już mi uciekło. No masakra. I to się niestety zdarzyło nie pierwszy raz. A wydaje mi się że w pierwszej ciąży tak nie miałam. Mam nadzieję że mi to minie :confused:
 
Witam was. Czy wam też tak się chce spać jak mnie? Nie mogę oczu utrzymać otwartych. W dodatku bolą mnie plecy (a przecież nie mam jeszcze tak dużego brzuszka) i mam objawy sklerozy ciążowej. Pierwszy raz w życiu brakuje mi słów. Wczoraj na przykład opowiadałam koleżance że kupliśmy synkowi klocki lego. Mieliśmy do wyboru Szpital, Zoo, albo ... i tu utknęłam. Nie mogłam sobie przypomnieć jak się nazywa budynek w którym pracują strażacy. No a to było przecież tak strasznie skomplikowane. Pamiętałam słowo strażak, ale straż pożarna - już mi uciekło. No masakra. I to się niestety zdarzyło nie pierwszy raz. A wydaje mi się że w pierwszej ciąży tak nie miałam. Mam nadzieję że mi to minie :confused:

a pamięcia ja tez tak mam. W pierwszej ciąży też tak miałam, ale dużo póżniej:)

Ja natomiast dzisiaj rano puls 110-potem mi spada do 85-90, wieczorem 75. Płakać mi sie chce:( iw ogóle mam koszmarną noc za sobą- o 4 30 się obudziałam i miałam jazdy z sercem.........
 
hahahhaa ja mam tak codziennie ostatnioa w:-Danne mam taka stara jeszcze i jest chyba calkiem szeroka. widac nie tylko wanna:baffled:
i jak juz o wannie mowa to ja ide sie kapac...pobawie sie w robienie tamy:cool2:

sicilpol - ale frajde dziewczynom zrobiłas tym postem :-D:-D:-D

Witajcie :-):-)

Kupiłam i ubrałam wczoraj choinke (270cm:szok:) i jestem wykończona, a tu jeszcze posprzątać trzeba.
Miałam sie oszczędzać, ale święta pukają do drzwi i udawać, że nikogo nie ma w domu dłużej nie wypada :-D

Trzymajcie się ciepło, jak trochę odsapnę to poczytam co tam wczoraj naskrobałyście :tak:


jak pomysle ze moj P bedzie ubierał w tym roku choinke to słabo mi sie robi... on nie ma za grosz wyobrazni:baffled:
o kupowaniu prezentow nie wspomne:sorry2:

ja radyjka najczesciej słucham w samochodzie - i z reguły rmf.fm i sle tam swoje imie czekajac kiedy zadzwonia:-)
 
krotkie sprawozdanie z gina polskiego:

nt 1.3
wielkosc:7.3cm
lozysko na tylnej sciane
wody plodowe w normie

bobo jeszcze nie wiadomo jakiej jest plci..zreszta to nie ma znaczenia. W trakcie usg wkladalo raczke do buzi, widzialam paluszki i stopki, widzialam zoladek i jak polyka wody plodowe, widzialam nosek, widzialam plucka.....najbardziej rozczulily mnie stopki i raczki takie malutkie a te paluszki takie maciupkie.
Ciagle nie moge uwierzyc ze jest mi dane byc mama........maz zwariowal doslownie i wciskal po kryjomu ginowi napiwek ale sie wydalo bo gin nie chcial wziac haha
to bylo cudowne uczucie, choc nie powiem przy mierzeniu przeziernosci troszke sie denerwowalam
lekarz powiedzial ze za miesiac moze smialo powiedziec plec.........nastepne usg planuje dopiero w lutym no chyba ze bede w PL to pojde predzej.

jak wrocilismy do domu spytalam go - cieszysz sie ze bedziesz tata ze mamy bobo a on- no jasne ze jestem szczesliwy

pamietam jak dzis gdy powiedzialam mu ze jestem w ciazy..jego reakcja ..jeszcze nie jestesmy gotowi bo nie mamy domu kupionego (mamy juz mieszkanie w PL ale planujemy kupic dom w IE) bo musimy sie zabezpieczyc bo to bo tamto.......teraz zapomnial o tym guptasek
 
reklama
AVO- to z powodu anemii myslisz? Ja tez mam, ale z sercem nie mam zadnych problemow, mimo, iz mam troche uszkodzone przez tarczyce. A na cisnienie to moze chociaz jedna slaba kawe dziennie, oczywiscie po konsultacji z lekarzem.
Ja osobiscie wlewam w siebie kawe zbozowa, ale tutaj to nawet w szpitalu na oddziale polozniczym na sniadanie ciezarowki dostaja latte macchiato.
W ogóle, to mowi lekarz?

buziak- hihi, ale to chyba nie moj dzien, po tym, jak wyklulam sie z tej wanny, mialam w kuchni spotkanie z dzisiejszmy obiadem, ktore wyglada tak:
cappone.jpg
:baffled: takze dzisiaj strajk glodowy, niestety, bo ja tego nie tkne :( nie dosc ze mnie odrzuca od ryb, to na dodatek takie paskudztwo...

Veritaserum- super taka wielka choinka :tak:

Matmaks- najwazniejsze, by nam to w krew nie weszlo :tak: ja nadal szukam pinu do swojej karty... :dry:

Mamina- tak trzymac! :tak: Faceci potrzebuja chyba troche wiecej czasu by do nich dotarlo to wszystko :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry