reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Dorota- gratuluję synusia :-)

Kamial, MatMaks- gratulację z pierwszych kopniaczków

a my dzisiaj ubieramy choinke wieczorem wiec trzeba by trochę posprzątać i wyprasować pranie....a mnie się strasznie nie chce...jak na razie to jestem głodna
a jeszcze w południe śmigamy do figloraju z Tuśką i znajomymi...pracowity dzień


buziaczki dziewczynki
 
reklama
Już niedługo Nowy Rok... a w raz z nim nowe postanowienie... Dzięki Wam mam już Noworoczne postanowienie.
Zmienić swoje życie na lepsze.
Tak to będzie najlepszy moment by zacząć być szczęśliwą !!

Już teraz uśmiecham się jak sobie o tym myślę.. ;-)


Miłego dnia Dziewczyny.


Specjalnie dla Was - robak zabity ;-).
 
Wczoraj kupiliśmy piękną choinke. Ale masakra jakie teraz są ceny. Zapłaciłam 250zl :szok:. Ale jest cudna. Tylko jak zaczęliśmy ją ubierać okazło się że lampki odmówiły wspolpracy, więc dzisiaj musimy jeszcze raz wybrać się do sklepu i dopiero ją ubierzemy. Bardzo chcemy ubrać ją jeszcze dziś, bo wieczorkiem nasz synek jedzie do dziadków i spotkamy się dopiero na wigilii, a zależy mi, żeby choinke ubierać rodzinnie.

Słuchajcie, a teraz pytanie z innej beczki. Przepraszam, że tak bezpośrednio, ale mam nadzieję żee to dotyczy nie tylko mnie? Czy któraś z was ma albo miala problemy z hemoroidami. Ja w poprzedniej ciąży nie mialam, a teraz chyba mam. Ostatnio trochę krwawilam od tyłu i ciągle mnie swędzi i boli. W piątek idę do gina, to chyba mi powie co z tym zrobic?
 
Wczoraj kupiliśmy piękną choinke. Ale masakra jakie teraz są ceny. Zapłaciłam 250zl :szok:. Ale jest cudna. Tylko jak zaczęliśmy ją ubierać okazło się że lampki odmówiły wspolpracy, więc dzisiaj musimy jeszcze raz wybrać się do sklepu i dopiero ją ubierzemy. Bardzo chcemy ubrać ją jeszcze dziś, bo wieczorkiem nasz synek jedzie do dziadków i spotkamy się dopiero na wigilii, a zależy mi, żeby choinke ubierać rodzinnie.

Słuchajcie, a teraz pytanie z innej beczki. Przepraszam, że tak bezpośrednio, ale mam nadzieję żee to dotyczy nie tylko mnie? Czy któraś z was ma albo miala problemy z hemoroidami. Ja w poprzedniej ciąży nie mialam, a teraz chyba mam. Ostatnio trochę krwawilam od tyłu i ciągle mnie swędzi i boli. W piątek idę do gina, to chyba mi powie co z tym zrobic?

Ja jeszcze nie miałam z tym problemów, na szczęście, ale z tego co pamiętam już byl tu na forum poruszany ten temat i coś dziewczyny pisały że to się w ciąży zdarza... :) O ile coś mi sie nie pogmatwało :p Na pewno gin. Powie Ci co z tym robić..
 
Jejku, nie było mnie przez pół dnia,a tu tyle newsów:)
JEejku jak sie cieszę ,ze u Buziaczka wsyztsko ok!!!!!

Agaundpestka- super ,ze wszystko ok, nie mogłobyć ianczej:)

Dorota- gratuluję synusia :)- mam andzije,ze u mnei się nie zmieni-hehehehehe

Kamial, MatMaks- gratulację pierwszych kopniaczków:)

Kamila to Twoje postanowienie bardzo ogólne:)Powinnaś to uszczegółowić:)

co do hemoroidów to mnie to omineło w ciąży poprzedniej, w tej póki co też. Nie mam zatwardzeń nawet jak robię o 2-3 dzien kupalka:)
A wy nadal macie roblemy z wypróżnianiem?Ja często mam tendencje do rozwolnienia.....

Acha i czy WY tez macie wrażenie,ze macie mniejsze zołądki?Czy to nie za szybko?
 
Ostatnia edycja:
Jejku, nie było mnie przez pół dnia,a tu tyle newsów:)
JEejku jak sie cieszę ,ze u Buziaczka wsyztsko ok!!!!!

Agaundpestka- super ,ze wszystko ok, nie mogłobyć ianczej:)

Dorota- gratuluję synusia :)- mam andzije,ze u mnei się nie zmieni-hehehehehe

Kamial, MatMaks- gratulację pierwszych kopniaczków:)

Kamila to Twoje postanowienie bardzo ogólne:)Powinnaś to uszczegółowić:)

co do hemoroidów to mnie to omineło w ciąży poprzedniej, w tej póki co też. Nie mam zatwardzeń nawet jak robię o 2-3 dzien kupalka:)
A wy nadal macie roblemy z wypróżnianiem?Ja często mam tendencje do rozwolnienia.....

Uszczegółowić :) heh.. Moim postanowieniem jest walczyć o własne Ja i o szczęście..
Skończyć pewien rozdział w życiu z nadzieją na lepsze jutro.
Nie bać się! I wierzyć że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa i dążyć do tego celu - nie czekać aż wszystko samo się zrobi ;-)
Stać się silną i znającą własną wartość kobietą.
Przede wszystkim robić to co mi rozum podpowiada !!!!

Dziś w nocy doszłam do pewnych bardzo ważnych wniosków chodź całą noc oka nie zmrużyłam .

Pewnie w tym czasie będę Was bardzo potrzebowała... Szczególnie tych z Was które już mają za sobą ten wielki KROK :)
 
Uszczegółowić :) heh.. Moim postanowieniem jest walczyć o własne Ja i o szczęście..
Skończyć pewien rozdział w życiu z nadzieją na lepsze jutro.
Nie bać się! I wierzyć że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa i dążyć do tego celu - nie czekać aż wszystko samo się zrobi ;-)
Stać się silną i znającą własną wartość kobietą.
Przede wszystkim robić to co mi rozum podpowiada !!!!

Dziś w nocy doszłam do pewnych bardzo ważnych wniosków chodź całą noc oka nie zmrużyłam .

może źle siew yrazilam nie tyle uszczegółowic co powiedziec głosno sposób w jaki to zrobisz:) Czyli nie tylko co chcesz , ale też jak tego dokonasz:)
 
Gratuluje ruchow, Dorotka - super wiesci!

AVO dokladnie!!!! jak tylko cos zjem wiekszego to czuje jakbym miala zoladek pod biustem! mam wrazenie ze bardzo sie podniosl, i jest mniej pojemny.
ja na wyproznienie jem codziennie siemie z dzemem, jak tylko nie zjem rade dni to znow problem. odwrotny do twojego :)
 
może źle siew yrazilam nie tyle uszczegółowic co powiedziec głosno sposób w jaki to zrobisz:) Czyli nie tylko co chcesz , ale też jak tego dokonasz:)

chcę się rozwieść, chodź na samą myśl o tym łzy ciekną mi po policzkach. Pierwsza rzecz jaką zrobię to złożę pozew o rozwód. Tym samym będę potrzebowała pomocy psychologa, by pomógł mi stanąć na nogi z moją psychiką już zniszczoną, wyleczyć się z depresji, nie żyć w ciągłym lęku i strachu. Skorzystam również z poradni rodzinnej , chciała bym żeby mój Wiktor jak naj mniej odczuł tą zmianę i nie cierpiał. Chcę wreszcie zacząć wychodzić do ludzi .. choćby z dziećmi ale puki co to jestem uwiązana do bycia w domu nei mogę wyjść bo kto wtedy obiad ugotuje i posprząta. awantury. ostatnio mialam awanture ze bylam u lekarza 4 godziny w sumie od wyjscia z domu do powrotu a ON byl glodny nie zrobilam mu obiadu. takze chce zmienic cale swoje zycie !!!!! Pod kazdym jednym względem.
mam tak duzo planów tak duzo mysli ze az nie umiem zebrac tego w jedną całość :)
 
reklama
A teraz uwaga!! nie wierzcie testom z sody. Byłam na tym drogim super dokladnym usg co mi maz sprezentowal i ukazal sie nam piekny wielki pitolek i to 100% pewne pomimo ze poprzednie usg u prowadzacej dr niby ze dziewucha pokazywalo... tym razem pitolek byl tak wyrazny ze nie dalo sie pomylic. wszystko reszta ok:))

Kochana, dziękuję :-) Właśnie poprawiłaś mi humor, bo już straciłam nadzieję ;-):-D Gratuluję synusia:tak:

Kamila ja sadzałam syna na nocnik jak miał 5 miesięcy, wiec do nocnika był przyzwyczajany od małego, później przejscie na majteczki zajęło nam 2 dni. I od razu zakładałam mu majtki i rajtuzy. Jak narobił w gazie "krzyczałam" na niego, że ma wołać. Szybko załapał :-D

Moje malenstwo, jakoś od dwóch dni siedzi cicho. Trochę się martwię, bo duphaston chyba nie działa bo wciąż czasem mnie zakłuje w brzuchu i czuję ciągnięcie.

Avo chciałam zapytać, czy bierzesz witaminy i do tego magnez? Bo w witaminach jest magnez i zastanawiam sie czy brac dodatkowy??
 
Do góry