reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Hej Kochane

Sara, Super , że szykuje Ci się dzisiaj relax :tak: Czekam na fotki :-)

MatkaEwa , Fajny dzień i Tobie się szykuje , w którym miesiącu ciąży jest koleżanka ?


U nas noc kiepska nie dość , że jak zwykle Zosia jadła co 2 godzinki to o 4 rano S wyjeżdżał , więc się obudziłam a o 5.30 Zosia zaczęła zabawę. Piję już 2 kawusię .

My dzisiaj cały dzień same aż pewnie do 22-23 , cały tydzień praktycznie w domu siedzimy,,, zwariować można :wściekła/y: Dobrze , że jutro sobota :tak: Jutro mamy jechać z dziewczynkami na wielki plac zabaw --Juleczka bardzo tam lubi jeździć a że mało atrakcji miała w ferie musimy się na koniec chociaż z nią gdzieś wybrać;-)

Miłego dnia kobietki
 
reklama
Ponarzekam..
Mąż miał wczoraj dużo pracy i wrócił do domu przed 17 a do 20 siedział na kompie.
Tymcio ostatnio od 17 jest płaczliwo-płaczący
Pojechałam z nim do tesco, bo nie miałam już kleiku, kaszki, deserków itp - wcześniej jadł jagódki, które zwrócił podczas zakupów na swój jedyny zielono-biały kombinezon
O 24 Tymcio wylądował już w naszym łóżku, bo popłakiwał
Zasnął bez mleka do 2, kręcąc się wg wskazówek zegara, non stop
Wstał przed 6
Zabawki już są beee i wywalił mi wszystko spod stołu, bo świeczka ma pyszny smak, a kabelek też jest fajny
Jestem niewyspana, a te dzwonienie po klientach i umawianie nie jest wcale takie fajne, bo nikt nade mną nie stoi, a ja mam lenia..
Mieliśmy jechać na weekend w góry, ale moja mama ma jelitówkę i starszaka nie weźmie, a nim nie pojedziemy, bo mu nart nie ubiorę - dopiero 1,5 tyg temu ściągnęli mu gips

Miłego Dnia :* i przepraszam, że Was nie nadrobię, ale nie wiem, czy nie powinnam tej świeczki z buzi Tymcia szybko wyciągać :-p
 
Asilku no to masz sporo do nadrabiania, wpadaj częściej :)

MatkaEwa wiem, że można się cieszyć i 2 i 3 i więcej, ale chciałabym jednak zaczekać. Ja myślę, że z 4 lata.. no może 3 :p zobaczymy, ale jak to w życiu bywa NIGDY nic nie wiadomo:)
Filmik SUPER:))) ale się uśmiałam:)

Sa_raa pamiętaj o fotce:) a może jakieś masaże na te plecy czy coś?

Korba to czeka Was jutro fajny dzień! My ze względu na pogodę też w domu... znaczy Młody bo ja jadę na szkolenie do pracy:p ale wolałabym w domu zostać!

oj Madzia współczuję nocki... u nas w miarę ok było, chociaż Młody kichająco-kaszląco-pociągający jest :/ mam wrażenie, że dzisiaj jest gorzej niż wczoraj :/ Świeczkę lepiej weź Tymkowi, tylko go dobrze zagadaj, żeby nie skumał:)

Co do kaszek to my jemy i Nestle i Bobovita (obowiązkowo na śniadanie). Nic nas nie uczula, a kupki.. normalne są. Franek uwielbia właśnie kaszkę truskawkową Nestle. W ogóle wszystko (obiadki, kaszki i deserki) kupuję ze wszystkich firm na przemian, w zależności jakie fajne smaki akurat znajdę:p

Dzisiaj załatwiania w wydziale komunikacji CD. Mam nadzieję, że to już ostatni raz i za miesiąc dowód będzie gotowy. Ale jakby mnie w wiadomościach pokazywali, znaczy, że pozabijałam tam wszystkich :p

No i jadę zapoznać się do pracodawcy... ehhh (apeluję o kciuki)

Ok zmykam bo Młody się budzi...
 
Witam się z kawką!

Zosia przebudziła się przed północą, dałam jej napić się wody i pierwsze karmienie było po 2, potem o 5.30, pospałyśmy do 8.

Smile no właśnie przydałby mi się taki motorek (wiesz gdzie) :-D Zosia ostatnio kiepsko śpi w dzień :eek: a zauważyłam dziwną zależność - jak moje dziecię spi i siadę, to Zonia budzi się za chwilę, a często gęsto jak się za coś zabiorę, to Ona śpi w najlepsze :confused2: także wniosek jest taki - im matka więcej robi w domu, tym dziecko lepiej śpi :-D Mocno trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy!!! Ja Franuś?

MatkaEwa
udanych plot! :-D

Asiulka nadrabiaj i pisz co u Was!

Anusiakanusia
zdrówka dla Was!

Sara nie chwal :-D Jak się dzisiaj czujesz? Podczytałam wczoraj, że Morenka poleciała jakieś tany tany przy futrynie? :tak: czekam na zdjęcie :tak:

Korba współczuję nocy :-(Nie dziwię się, że ciężko Ci - Wam usiedzieć w domu:sorry2: My nie wychodziłyśmy 5 dni i myślałam, że wścieku dostanę, teraz znów siedzimy drugi dzień w domu i raczej dzisiaj nie wyjdziemy, bo wieje bardzo, i temperatura odczuwalna 10 stopni niższa od realnej :no:

Madziu współczuję i przytulam :-(niech dzień będzie lepszy! Świeczka powiadasz :-D

Gosiak jak noc? Tymcio spał spokojniej?

Teri jak u Was wygląda sytuacja? Widać jakiegoś ząbka na horyzoncie?
Bona skrobnij zanim wyjedziesz grać :tak:

Palin zdrówka dla Mikiego! Podczytałam na fb, że wybieracie się do lekarza - daj znać:tak: Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Anula, Morena, Natis , Dmuchawcu, Betty, Robaczku Wisieńko gdzie się podziewacie?

Marys jak noc?

Emka uporaliście się z katarem/kaszlem?

DzikaBez co u Was? Jak dziewczynki?

Wenusjanka
zaszydełkowałaś się? :-DCo u Was?

Jak wrócę od fryzjera i lekarza to mam nadzieję Was poczytać :-) Miłego dnia!
 
Smile &&&&

Ja też obiadki/deserki różne kupuje - zależy od promocji i smaków jakie znajdę :-) Ostatnio gotuję sama i nawet nie miksuje, tylko lekko gniotę widelcem i młody wcina dość spore kawałki :tak::tak:
 
Witam - -nocka jak poprzednia, no moze Tymek troche lepiej spal. Zjadl o 1:40 troche sie pokrecil i zasnal chyba do grubo po 6 potem troche z nami az tatus wstawal do pracy.

MatkaEwa - uwielbiam gdy piszesz o wikszej ilosci dzieci :-D udaneych ploteczek. My nie probowalismy kaszek nestele. Mam jedna ale to po 9 miesiacu. Jak na razie sama bobovita. Boska ta reklama a mi glupiej az pczy sie zaszkliy na koncu :eek:

Anusia - -daj znac jak po lekarzu. Duzo duzo zdrowka :*

Sara - foty,foty i jeszcze raz foty po fryzerze....czyzby Felinio przespal nocke ??? :-p

Madzia - tule mocno, dzien na pewno bedzie lepszy !

Smile - kciuki zaccisniete

Koncze posta juz z Tymkiem na rekch ...my dzis bedziemy probowac jogurciku . I tu moje pytanie. Wszystkie deserki podgrzewam, ale chyb a jogurtu ni co ?? taka temp pokojowa bedzie oki ?
 
Madziu :-( oby było lepiej && ach te Dziady podłe :-/ buziaki

Mikotku ja od rana kciuki za Ciebie trzymam i czekam na foto. Bardzo sie cieszę, że Sofii lepiej. Czyżby wyczuła, ze Tato wraca?? Tak Izu poleca bujanie na drzwiach ale że mam tylko wejściowe i nie chce sąsiadów rozbawiać a na balkonowych w takie zimno trochę nie bardzo to muszę sie do rodziców przejść.

Dwór A co to?? Widzę to od ponad tygodnia tylko przez okno. Dzisiaj w drodze do fryzjera sprawdzę czy faktycznie istnieje ;-)

Marta i za Ciebie kciukam! Bedzie dobrze!

Obiadki, kaszki, deserki wszystkie firmy jak leci jemy bez rewolucji żadnych.
 
Jeny dzisiaj dzień fryzjerski chyba :-)Dziewczynki czekam na foteczki:tak:

Ja tylko na chwilkę , Zosia zasnęła ale muszę się ubrać i iść po drewno bo mało mi zostało a jak Zosia wstanie to już nie będzie to takie proste .

Buziaki wielkie

Mikotku,, Cieszę się , że Zosieńka lepiej , dobrze , że już będziesz miała męża ;-)

Sara, Ale się uśmiałam , wyobraziłam sobie Ciebie bujającą się na balkonie :-D:-D Ta nasza Izunia ma niezłe pomysły :tak:
 
Heloł

U nas nocka kiepska. Moje dziecię lubi się budzić 20min po pełnej godzinie. :-) Dziś 23, 1.20, 2.20., 3.20, i 6,20 No to matka rano zastrajkowała. Wyprawiłam starszych do szkoły i hop do wyrka. Powiedziałam do Adasia "ja śpię". Dałam mu smoka. Trochę pomarudził,ale w końcu zasnął. Pospaliśmy do 9.20. To to rozumiem. :)

Korba Ty nie dźwigaj drewna kochana, bo jeszcze coś nabroisz....
MatkaEwa: fajna ta reklama :tak:

fryzjerowe dziewczyny: popieram sarę: prosimy foty!!!!!:tak:

Smile: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7 B edzie ok :)
 
reklama
Jestem jestem, ale z dzieciakami w domu to i czasu jakoś mniej - wygodniej na FB
W ostatni weekend mnie i Luke dopadł chyba rota ... później zaraziła się Tosia i tak od wtorku siedzimy w domu. Na szczęście Lolika ominęło uffff A od poniedziałku zaczynają się ferie, i Tosia wtedy też będzie w domu - także poproszę o dużą dawkę cierpliwości jeśli mnie nie będzie :p Odpoczniecie ode mnie trochę hihihi
Z nowości tak : sprzedajemy pandziaka i rozglądamy się za nowym większym autem (bo i do corsy Luki ciężko się czasem spakować) Kupca mam już - mojego brata - ale że on młodziak to jeszcze musimy się dogadać co do spłaty :p No i jak jedna piękna audi nam koło nosa przeleci (Morenka :* Sa_ra :*), to intensywnie będziemy szukać czegoś innego równie pięknego :p ahhh jakże się cieszę - co prawda Luka jeszcze nie wie co i jak z kasą ale też się napalił i wieczorami wertuje strony z autami :p

Sa_ra - czekam na foto relacje - Ty piękniocha jesteś to w każdej fryzurze będzie Ci cudnie ! A i ból pleców szybko minie ! Tego fryzjera nie masz z funkcją masażu ???

Smile - powodzenia z nową pracą, hmm może i ja się za czymś dorywczym porozglądam ??? a co do drugiego dzieciaczka - wiesz ja też czekałam ok 4 lata :) i tak : Tosia jest troszke odchowana, chodzi do przedszkola, więc można w spokoju się Lolem zając i się też im nacieszyć, ale i ona potrzebuje dużo uwagi jeszcze a i etap zazdrości był przeokropny !!!! a i fajne jest to, że ona jest już taka świadoma, i czasem i zerknie na niego, i zabawi go zabawką, powygłupia się, pokuka, poskacze itp a Lolindo za nią wprost przepada, wariuje jak ją widzi i cały się trzęsie :D

Madzia - hmmm nie wiem czy świeczka jest dobrym artykułem spożywczym dla Tymka :p choć dziś się przyznaje (zła mama jestem i nieuważna), zostawiłam Lola w krzesełku i zaczęłam myc naczynia ... dałam mu do zabawy taką książeczkę (twarde tekturowe chyba kartki), no i jak się odwróciłam to 1/5 jednej kartki nie było ... a Lol z uśmiechem na twarzy memlał hmm może nic mu nie będzie. No a wczoraj jak Luka mu dał gazetkę z selgrosa do targania (jaka to super zabawa !!!!) to po 5 minutach wydobywaliśmy z jego buzi poprzyklejane do podniebienia kawałki ....

MatkaEwa - ochhh jak ja Cię podziwiam, i Anilek podziwiam i Dmuchawca i Mame trójki - ja czesem z dwójką rady ie daję a co dopiero z 3 czy 4 - wielki ukłon w Waszą stronę ! Powinnyście mieć medale Super Mamy !

Mikoto - podłączam się pod pytanie Smile - ile Zosia śpi ??? Albo gdzie masz ten motorek wmontowany. Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że niejednokrotnie wpędzasz nas w kompleksy ???? Rozenkowa się do Ciebie nie umywa !

Jeny - pisz pisz pisz ! Ja też strasznie ciekawa jestem kto tam w Tobie rośnie. Ojjj tęsknie za ciążą, i gdyby nie finanse to bym znów maluszka zaplanowała sobie :p

Gosiak - "uwaga śledzie bo Gocha jedzie!!" :p a tak poważnie - miszczu kierownicy nie ma się czego bać :) Jeździj jak najwięcej a się oswoisz i będziesz to uwielbiała. Ojj pamiętam moją pierwszą pokonaną trasę po odebraniu prawda - jechałam do pracy, jak weszłam to byłam blada, a nogi miałam jak z waty :p Ale ja jeździec uwielbiam !!!!

anilek - ojj i u nas ostatnio nocki kiepskie - Lolik chyba ma jakiś skok i wisi na mnie i wisi - niech wraca moje dziecko przesypiające noce !!!

Robaczku - a gdzie foto pofryzjerowe ?? PS - stęskniłam się ciut :( Całusy dla chłopców !

Korba - gdzie Ty idziesz ?? po drewno ?? to chyba po jednym pniaczku przynosić będziesz - Kobieto moja droga oszczędzaj się bo ja chcę Cie jeszcze kiedys zobaczyc !!

Idę bo Tosia przecięła paluszek .... tragedia narodowa - trzeba bandażować tego wielkiego palca wskazującego bo przecież jak nie to odpadnie ehhhh
Buziaki moje drogie :******


edit - zatwierdziłam i zobaczyłam - ależ się rozpisałam hihi - Mikoto zadowolona ???
 
Ostatnia edycja:
Do góry