reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Wenusjanka - więcej po 30-tkowym mam. Ja też :) Jak urodzę to już 32 strzeli :(.

Robaczek - mój M. przyszedł wczoraj po łóżka wysmarowany jakimś kremem i tak mi pachniało ogórkami, że byłam gotowa jechać do sklepu po ogórki i zrobić sobie mizerię :). Niestety - było już ok. 1 w nocy. Za to dzisiaj zrobię :).

fioletowa - gratuluję II trymestru!!!! Teraz już musi być nudno!!! :)

Natis ale się uśmiałam tylko nie wiem z czego bardziej czy z tego że maż pachniał mizerią czy że o 1 w nocy taka zachcianka :) No ale na dziś to życzę smacznego.
Ja też jak mam zachciankę to chodzi za mną i chodzi aż ją zjem :) Tak za mną chodzi ten nieszczęsny serek camembert - wczoraj kupiłam i dziś chyba na obiad usmażę.
 
reklama
Za mną od jakiegoś czasu chodził za mną twarożek z rzodkiewką (zwłaszcza, jak w tv była reklama Almette). I zawsze w sklepie zapomniałam kupić - aż ostatnio dopadłam :cool2:No i codziennie sobie dozuję, bo chyba bym pochłonęła cały na raz - a tak to na dłużej starczy i dupsko może tak nie napęcznieje (bo przecież do tego najlepszy świeży chlebek z chrupiącą skórką)
 
Palindronea- ja właśnie kanapeczke z twarożkiem z rzodkiewka i szczypiorkiem zjadłam, ale twarożek sama zrobiłam rano na targu kupiłam rzodkiewkę a szczypiorek i serem swój miałam
 
Hej kobietki, ja czekam na mojego S , zje obiad i jedziemy, mamy ok. 30km do lekarza a strasznie pada deszczyk , nie będzie się dobrze jechało.... Lecę się ubierać, odezwę się wieczorkiem i zdam relację:tak:
 
ok, to ja od jutra przejmuję

tylko wiesz co, jak uzupełnisz, ja skopiuję do nowego postu, bo przecież twojego nie będę mogła edytować

hehe i własnie zauważyłam, że mi stuknęło 6 tys postów na forum ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry