reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

kurcze ale szybko aż się nadziwić nie mogę ciekawe jak u nas będzie ale szybo sie nie spodziweam Dawid miał pierwszego ząbka dopiero w 9 miesiącu a teraz ma jeszcze większośc mleczaków a ma juz prawie 10 lat no ale odpukać jeszcze nie miał zadnego popsutego więc dentysta mu nie znany :-Dale ma to po mnie ja pierwszy raz u dentysty byłam w 8 klasie tak to nie wiedziałam co t ból zeba :tak:
 
reklama
hej laseczki
dawno mnie nie było bo ciagle cos bylismy u moich rodziców a tam dostepu do netu nie miałm
wczoraj bylismy na szczepieniu mały wazy 5200 g przybrał 2 kg przez 6 tyg i mierzy 56 cm zaszczepilismy 5w1 i żółtaczke na nfz.

mały dzis spał od 20 do 5 piersi chciały mi eksplodowac

ale sie dzis ochłodziło
miłego dnia zycze
i przepraszam ze tylko o sobie musze was nadrobic
na usg bioderek idziemy 5 sierpnia a ja w pon mam wizyte u gina.
 
Cześć kochane! Melduję się tylko, u nas od kilku dni lepiej, nocki lepsze, ale zupełnie zmieniłam dietę.

Czytam Was regularnie podczas karmienia ;-) ale odpisać nie daje rady. Codziennie obiecuję sobie przysiąść do kompa i napisać, ale nie znajduję czasu :-(. Natka wróciła i reż ciągle domaga się uwagi, Lena spi max 2 razy w ciągu dnia i to bardzo czujnie. Jak śpi to ja latam jak szalona i ogarniam wszystko, tzn. Staram się, z różnym skutkiem.

W niedzielę mamy chrzciny, więc tez trochę przygotowań mi zostało. Nie mam bucikow do sukienki :-( i nie mam już pomysłu gdzie mogę takie kupić.

Dobra, lecę pranie ogarnąć póki cycu śpi.

Buziaki kochane, ciągle o Was myślę...
 
MatkaEwa moja Dari też nosidupka jest :-D lubi podróżówać po domu sie rozglądać a ja lubie ja nosic i całowac po główce jest taka milutka ta główka :-D ale umie się tez już sama zabawic na macie potrafi leżec i godzine i smiac sie do motylków które sa tam zaczepione a wczoraj to nawet jej sie przysneło na tej macie teraz śpi w swim łóżeczku i w w nocy do pierwszej pobudki o 3 tez w nim spała ogólnie jest grzeczna odpukać je równo jak w zegarku co 3 godziny w nocy ma przerwę 6 godzin teraz już wiem jak płacze bo chce sie jej piciu a jak jest juz zmęczona i chce spać
ulewanie u nas nadal problem z tym mała czesto tak chlusta tym mleczkiem zawsze pilnuje żeby odbiła a ona i tak mimo tego uleje wczoraj miała taki dzień że musiałm ją przebierac po każdym karmieniu czyli zuzyła 6 bodziaków w jednym dniu i jak tu nie prac co dziennie :baffled:
Robaczku 36 !!! super jej zazdroszcze kiedy ja wróce do swojego 36 :baffled::-:)zawstydzona/y:
a ile ten bio-oil kosztuje musze kupić o na moje 2 rozstepny bna brzuchu może jeszcze znikną :-:)cool: i mnie tez zaczela boleć rana po nacięciu a dziwi mnie to bo ja przecież juz prawie 2 misiace po i do tej pory mnie nie bolało a tu nagle zaczeło wczoraj sobie tam zobaczyłam i taka jakas ranka sie zrobiła :-:)baffled:a do gina wolny termin mam dopiero na 25 lipca więc jeszcze troszkę co to moze byc :-:)-(

widze że dużo chrzcin sie szykuje na niedziele kochane prosimy potem o fotki dzieciaczków pieknie wystrojonych
natis w żadnym sklepie dziecięcym nie maja takich bucików wiem że u nas w dziecięcym mozna kupić
no i chyba bedzie padac :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Xez - dziekuje :) chuste mamy, ale jak do tej pory mialam go tam raz, musimy sie przyzywczaic do niej, uzywam od paru dni nosidelka, najpier niezbyt mu sie podoba,ale potem zasypia w nim, ale tez musze byc w ruchu bo inaczej sie budzi i denerwuje. Sproboje cos robic w tym czasie, choc w chuscie byloby to latwiejsze, bo dzieciatko blizej troche jest. Przez weekend bede probowac...o rany tak szybko zabeczek???:szok: Olcia przesliczna jest, a jakie madre oczka ma!
Kingusia - my zuzylismy trzy paczki newborn, a teraz konczymy chyba druga(a moze i trzecia juz 2). Zmienilam jak Maly mial troszke ponad 3kg i jest lepiej. Czasem wycieknie ale co zrobic :)
Mikotko - u nas tak samo z zasypianiem jest. Odloze za szybko i oczy jak 5 zl
Terii - nam dzis w noctez ulewanie doskwieralo...odbila sie pieknie, a potem chyba z 4 razy polecialo...juz wystraszona bylam niezle
Dziekuje kochane w imieniu Tymka, rosnie w oczach. Ostatnio porownywalam z pierwszymi zdjeciami , a tu taki kawaler juz niego:)

Tuts wpadl w przerwie i Tymek usnal raz -dwa..tatus wyszedl juz go slysze:sorry2:
 
Natisku napisz Kochana, jaką masz teraz dietę, że Lenka ma lepsze nocki. Mnie lekarz zalecił jeść wszystko, tyle że przyrządzone lekkostrawnie. Ja do tej pory mam straszny problem z tym, co jeść. Boję się, że zaszkodzę Małej. A u nas problemy brzuszkowe, także dmucham na zimne:-( Do tej pory piłam tylko wodę, herbatkę laktacyjną i zwykłą, ale w małych ilościach. Zgodnie z zaleceniem lekarza - jedz wszystko - dwa dni temu spróbowałam soku jabłkowego. Obserwowałam Zosię, nic się nie dzieje.

Xez ja kiedyś słyszałam o takim przypadku, także to może być ząbek - pierwszy ząbek Oleńki! Śliczna jest!

Któraś pytała o Espumisan - nie pamiętam kto, z góry przepraszam:sorry2: - my stosujemy 2-3 kropelki tak 3 razy dziennie - lekarz tak zlecił. Widzę, że Maleńka tak nie męczy się, także będziemy nadal podawać.


Teri i u nas też się chmurzy. Rano uciekłyśmy do domu, bo myślałam, że się rozpada, a tu za chwilę piękne słońce wyszło. A ja już zdążyłam wózek do domu schować i Małą rozebrać:wściekła/y:

Kingusia ja tylko raz w swojej karierze kulinarnej podjęłam się robienia tortu - to był pierwszy i ostatni raz:-D Teraz zamawiamy w pobliskiej cukierni - pyszny wiśniowy torcik.

Na obiad zaserwowałam sobie gotowane udko, ziemniaczki i zieloną sałatę z łyżką śmietany - zaszalałam:-D Na deser biszkopty z serkiem Danio.
 
Mikotku napiszę albo późnym wieczorem jak goście pójdą i nie zasnę, albo jutro, oki? To bardzo dużo pisania ;-)

Dziś znów nas goście nawiedzają. Ostatni, prawie... A ja tylko sprzątam i kolacje przygotowuję z Leną na rękach...
 
Mikotko - ja tez wariuje co tu jesc,a przez to jade prawie na kanapkach...wczoraj byla pieczona rybka :) ja sok jablkowy ostatnio pije w duzych ilosciach i tez Tymkowi nic nie jest. Ale chodza za mna kabaczki pieczone z mieskiem mielonym.... jutro moze "nowi" znajmoi wpadna to moze zrobie...
Maz ma szczescie do poznanwania ludzi w samolotach. W zeszlym roku wracaja z naszego slubu poznalismy super pare i do dzis z nimi utrzymujemy kontak(niestety przeprowadzili sie na drugi koniec Anglii). A teraz jak wracal ze Szczecina poznal dziewczyne, ktora mieszka niedaleko nas z chlopakiem. I jest ze Szczecina wiec bedziemy mialy o czym pogadac (oby).

Ponarzekalam na Smyka a on dalej spi :) (chyba musze to czescie robic:-p). Skonczylm prasowac, dobrze , ze z rana przeniosla sprzet do innego pokoju. Teraz lece pozmywac, moze zdarze ,przed Wielkim Glodem :-p
A tu moje psisko na "wakacjach-rehabilitacjach" na dzialeczce - zaczyna juz ladnie chodzic i powoli uzywac nozki :blink:kamien z serca
P1240007.jpg
 

Załączniki

  • P1240007.jpg
    P1240007.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 36
Cześć dziewczyny.Mam pytanko do karmiących mm-zmieniałyście już mleko,bo poprzednie się nie sprawdziło czy od urodzenia juniorki piją to samo?Moja mała mimo kropelek-Dicoflor raz dziennie,Delicol i czasami ss nadal się mega pręży,wygina,wymusza bąki,męczy się...i tak się zastanawiam czy nie uderzyć do pediatry po Bebilon Pepti na recepte.Czy jej zachowanie może podchodzić pod skazę białkową?Nie ma innych objawów jak krostki czy coś.
 
reklama
Natisku, w takim razie czekam:-):-)

gosiaczku myslę, że kabaczki można - cukinię duszoną można. Tylko ja bym to poddusiła - jak leczo czy gołąbki - a gołąbka bym zjadła, ale ta kapusta:baffled: a mnie z gołąbków najbardziej kapusta smakuje:-D
 
Do góry