Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Jeśli to faktycznie byłaby ospa, to póki ostatnia krosta nie zmieni się w strupek to dziecko zaraża. Inne wirusówki też pewnie zarażają. A czy dorosły się zarazi to trudno przewidzieć [emoji1745]A można z dziećmi wychodzić czy siedzi się w domu? Chodzi mi o wychodzenie do rodziny (nie ma tam dzieci). Bo jedni mówią tak, a drudzy inaczej. Nie żebym chodziła i pragnęłaprzeciwnie
U mojego zaczęlo sie od 3 i na 3 się skonczyłoAktualnie ma 4-5. Ale wiadomo, ze zaczęło sie od 1dobra, bede obserwować. W razie czego mamy szczepienie za niecałe 3 tyg to sprawdzimy
Mam nadzieję, ze u nas skończy sie na tych 5ciuU mojego zaczęlo sie od 3 i na 3 się skonczyło![]()
Wittam, że czy wyjaśniło się co to jest? Synek ma podobne krostki, nie swędzą ani nie pękają.Zobacz załącznik 1164859Zobacz załącznik 1164860Zobacz załącznik 1164862Dziewczyny zrobiłam zdjęcie krostek. Mam nadzieję, że widoczne. Teleporada między 11 a 12.
Zobacz załącznik 1164859Zobacz załącznik 1164860Dziewczyny zrobiłam zdjęcie krostek. Mam nadzieję, że widoczne. Teleporada między 11 a 12.
Wittam, że czy wyjaśniło się co to jest? Synek ma podobne krostki, nie swędzą ani nie pękają.Dziewczyny mam pytanie. Moja 10-miesieczna córeczka obudziła się z dziwnymi symetrycznymi plamkami na rączce
Co to może być? Myślałam, że może od komara, ale zwatpilam
Zobacz załącznik 1158720