reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy 18 tydzien

allmaline

Początkująca w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2020
Postów
27
Wypadł mi czop śluzowy w 18 tygodniu ciąży.Przyjmuje luteine i no spe ale nie wiem czy to pomoże.Leżałam w szpitalu gdzie miałam wykonane badania na fotelu oraz USG .Lekarz powiedział ,że wszystko jest w porządku szyjka jest długa i rozwarcia nie ma ,boje się ,że mimo tego moja ciąża grozi wczesnym porodem a rozwarcie dopiero będę miała :( Dziewczyny czy miała któras z was taką sytuacje a może się na tym znacie i możecie mi cos powiedzieć na ten temat .
 
reklama
Mnie pół ciąży wypadały takie gluty też myślałam, że to czop, a to była wydzielina z szyjki (stan zapalny) pomieszana z resztkami luteiny. Czop mi odpadł w dniu CC to wtedy już widziałam różnicę.
Może Ty też masz coś podobnego i nie jest to czop?
 
Skoro szyjka długa i zamknięta, żadnego rozwarcia to być moze/ najprawdopodobniej nie był to czop. Lekarz Ci coś takiego powiedział?
 
Tak mi się wydaje było to bardzo duże z 3cm ,ciężkie galaretkowe wstawiam zdjęcie
 

Załączniki

  • Screenshot_20201211-091729_Messenger.jpg
    Screenshot_20201211-091729_Messenger.jpg
    534,8 KB · Wyświetleń: 18 699
Tak mi się wydaje było to bardzo duże z 3cm ,ciężkie galaretkowe wstawiam zdjęcie
Miałam dokładnie takie gluty. Nie wiem, ile miały cm, ale czasem były spore. Czasem były lekko żółte, czasem lekko zielone. Za każdym razem wysyłałam zdjęcie do mojego lekarza. Kończyło się to podaniem leków na grzybicę.
Ale nie wyrokuję, bo każda ciąża inna. A nie masz możliwości przesłania tego zdjęcia do swojego lekarza?
 
Tak mi się wydaje było to bardzo duże z 3cm ,ciężkie galaretkowe wstawiam zdjęcie
To raczej śluz. Żeby wypadł czop szyjka musiałaby puścić a przecież badał Cię lekarz i wszystko jest w najlepszym porządku. Spróbuj się nie stresować i poprostu trzymać rękę na pulsie, wrazie jakichkolwiek dolegliwości bólowych, skurczy itd kontaktuj się odrazu z lekarzem. Lepiej 10 razy sprawdzić niż jeden raz zlekceważyć.
 
Mam nadzieje że i w moim przypadku będzie oki niby rozwarcia nie ma ,szyjka długa ale wciąż myślę o tym że to możliwe ze dopiero przede mną szyjka zacznie się skracać i rozwarcie.W piątek będę miała badanie na fotelu to będę wiedziała czy szyjka coś się skraca
 
reklama
Do góry