reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czop śluzowy 18 tydzien

Kochana też tak miałam. A czop odszedł mi dopiero w szpitalu po baloniku. I to co zobaczyłam za nic nie przypominało tego co miałam wcześniej. Nie da się tego pomylić. U mnie to był jeden wielki około 30 cm ciągnący się glut.
Widziała pani może zdjęcie które dodałam czy to co pani wcześniej odeszło wyglądało tak jak moje?
 
reklama
Miałam Dziś wykonywane badanie i moja szyjka macicy ma 3,3cm więc narazie chyba oki nic się nie skraca będę sprawdzać co tydzień
 
Miałam dziś badanie na fotelu lekarz oznajmił ,że głębokość pochwy 3cm szyjka miękka trochę mnie to niepokoi co oznacza ze jest miękka niestety nie zapytalam bo zmyliło mnie ze powiedział ze wszystko jest oki
 
Musisz się uspokoić na wizytach i może poprosić żeby Ci wyjaśniał bardziej szczegółowo albo zapisywał w karcie informacje bo wychwytujesz słowa i się niepokoisz a niewiadomo co miał na mysli.
Miękka szyjka nie jest ok, raczej nie potraktowałby tego tak na luzie.
 
reklama
Musisz się uspokoić na wizytach i może poprosić żeby Ci wyjaśniał bardziej szczegółowo albo zapisywał w karcie informacje bo wychwytujesz słowa i się niepokoisz a niewiadomo co miał na mysli.
Miękka szyjka nie jest ok, raczej nie potraktowałby tego tak na luzie.
Jestem tego samego zdania.Miekka szyjka nie jest ok i raczej lekarz tak tego nie powinien zostawić
 
Do góry