reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czworaczki

reklama
Gratuluję. Myślę że jesteś wyjątkowa z taką ciąża i może nie być dziewczyn które też są w ciąży czworaczej na forum. Niedawno kilka dziewczyn było w trojaczych i zdrowo urodziło swoje dzieci. Poszukaj, odezwij się może do nich to napewno Cię wspiorą. Cisza naturalna czy wspomagana? Pierwsze dzieci?
 
dziękuję za gratulacje :)
tak, wiadomość o czwórce była ogromnym szokiem, przerażeniem i strachem jak ja dam radę je donosić jak najdłużej bo jestem drobną osobą. aktualnie jestem w 3 miesiącu, brzuszek już taki jak chyba piąty miesiąc przy pojedynczej ciąży. mam dzisiaj wizytę u lekarza, nie mogę doczekać się usg żeby zobaczyć co tam dzieje się w środku :)
 
Ostatnia edycja:
Gratuluję. Myślę że jesteś wyjątkowa z taką ciąża i może nie być dziewczyn które też są w ciąży czworaczej na forum. Niedawno kilka dziewczyn było w trojaczych i zdrowo urodziło swoje dzieci. Poszukaj, odezwij się może do nich to napewno Cię wspiorą. Cisza naturalna czy wspomagana? Pierwsze dzieci?

Tak, pierwsza ciąża i jedyna jeśli faktycznie cała czwóreczka pojawi się na świecie. Oczywiście była wspomagana, wywoływana owulacja a zapłodnienie już przez normalne współżycie z mężem.
 
reklama
A jak się czujesz? Który tydzień?
Jak na dwójkę, to czuję się w miarę dobrze :) dziękuję. Ale powiem że brzucho mam już jak do porodu, jestem też wagi ciężkiej i czasami samo chodzenie sprawia mi kłopot, bo mi po prostu ciąży. Najgorsze były pierwsze tygodnie: poranki w objęciach porcelanki, a czasami całe dnie mnie mdliło, potem doszły mi zawroty głowy i takie inne rewelacje ciążowe. Dzisiaj mam 23 tydzień i 5 dni i nawet tryskam energią, bo najgorsze przeszło.
Sama też mogłabym swoje dziewczynki podglądać codziennie na usg, ale Twoje to musi być niezapomniany widok. Najważniejsze żeby maleństwa były zdrowe i jak najdłużej donoszone :)
 
Do góry