reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

czy badania w ciąży są płatne??

Agnieszka18

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Bielsko - Biała
Rozwiązania
0

Zastanawiam sie czy badania dla ciężarówek są płatne, mam na myśli badania ogólne - jak przygotowywałam sie do ciąży to za wszystkie musiałam zapłacić,
Nie chodzi mi o USG, czy toxo, ale te zwyczajne
Robiłyście już??

reklama

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, ze jesli pojdziesz ze skierowaniem do przychodni panstwowej to zrobią Ci za darmo, ale pewna nie jestem.
Ja mam takie badanie za darmo w ramach białej karty w Medicoverze (mam szczescie, ze jest to nasza firmowa opieka medyczna)

Mamuska

mama Maciaska i Meduzki!
Rozwiązania
0
U mnie to jest tak - jak idzie się do lekarza prywatnie to za badania się płaci. Gdy leczy się w państwowej przychodni to oczywiście bezpłatnie, ale ja mam ten luksus :) że chodzę prywatnie do ginekologa, który jest z-cą ordynatora w tutejszym szpitalu i on na skierowaniu przybił pieczątkę nie z prywatnego gabinetu a szpitalna i mam badania gratis :)

Gwiazdeczka

Mama '06 i '14
Miasto
Niemcy
Rozwiązania
0
Ja pewenie bede musiala placic, sama nie wiem jak wyglada to na obczyznie....

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry