reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy będzie zarodek z bijącym sercem?

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2022
Postów
11
Hej,
Z OM wychodzi 7 tydzień 3 dzień. Ginekolozka powiedziała, ze ciąża wyglada dziwnie, ze nic z tego nie będzie i dała skierowanie do szpitala z podejrzeniem poronienia zatrzymanego. Kazała przyjść za tydzień na usg. Czy naprawdę nie ma już szans?
 

Załączniki

  • C17BDF54-2722-4F24-97B8-7B27220836A3.jpeg
    C17BDF54-2722-4F24-97B8-7B27220836A3.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 327
  • AB8B39E6-4EDC-4487-A5DA-3D72D85A0958.jpeg
    AB8B39E6-4EDC-4487-A5DA-3D72D85A0958.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 125
reklama
Badałaś beta hcg z krwi? Jeśli przyrost po 48h jest prawidłowy to nie skreslalabym tej ciąży. Jeśli brak przyrostu/ mały przyrost poniżej 60% lub spadek to raczej nic z tego nie będzie.
 
Badałaś beta hcg z krwi? Jeśli przyrost po 48h jest prawidłowy to nie skreslalabym tej ciąży. Jeśli brak przyrostu/ mały przyrost poniżej 60% lub spadek to raczej nic z tego nie będzie.
Nie badałam :( to mija druga ciąża i nigdy żaden lekarz nie zlecil mi tego badania :(
 
Aha, No i nie mam plamien, mam typowe objawy ciąży (wiem ze przy poronieniu zatrzymanym one mogą się utrzymywać wiec to nie daje nadziei)
 
Idź do innego lekarza na konsultacje i USG. Zobacz co powie ktoś inny i wtedy będzie wiadomo czy ciąża rozwija się prawidłowo jak ma ten etap czy nieprawidłowo. Co do objawów to nie ma się co sugerować bo niektóre kobiety ich w ogóle nie mają a ciąża jest prawidłowa, a jeszcze inne mają je troszkę później. Bete możesz zbadać ale na tym etapie na pewno nie podwoi się po 48h co najwyżej możesz wiedzieć czy w ogóle rośnie czy np spada
 
Tylko że ja chodzę do super lekarki z dużym doświadczeniem, która pracuje tez w szpitalu ginekologiczno-położniczym kilkanaście lat, myśle ze widziała nie takie przypadki
 
Tylko że ja chodzę do super lekarki z dużym doświadczeniem, która pracuje tez w szpitalu ginekologiczno-położniczym kilkanaście lat, myśle ze widziała nie takie przypadki
No to o co chodzi. Ufasz jej czy nie? My tutaj nie jesteśmy lekarzami od oceniania zdjęć USG. Jeśli jest taka doświadczona to jej posłuchaj.

Rozumiem rozgoryczenie, ale nie rozumiem czego innego oczekujesz? Mój pęcherzyk był ładny, kształtny i był zarodek z bijącym sercem a mniejsze crl a ciąża była obciążała wada. A byłam u dwóch lekarzy, żeby się upewnić.
 
@Lily123 , obawiam się, że kiepsko to wygląda.
Mój osobisty zarodek stracił tętno przy 10 mm. Wcześniej je miał. W necie piszą o serduszku już w 6 tygodniu, na 3 mam dzidzi. :( Twoja ma 94 mm... Przykro mi bardzo. W mojej opinii masz bardzo nikłe szanse na szczęśliwe zakończenie. ;(
Screenshot_20220907-200331.png
Screenshot_20220907-200356.png
 
reklama
U mnie serduszko pokazało się w 8t więc ... 🤷‍♀️No ja beczałam jak bóbr gdy je zobaczyłam że jest. Późno ale się ujawniło.
Niby to może być kwestia dosłownie 1-2 dni i serce się uaktywni.

Także pozostało niestety ale tylko ... czekać
 
Do góry